Rakipler ve Galatasaray

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
ITU oysaki sezon baslamadan Microsoft filan diyorlardi.Gates e guvenilmez gercekten.
Ben uzuluyorum gercekten ITU nun haline.

Acaba diyorum Julius Dunkley getirilebilir mi? Hem 4 numara için çok iyi olur, sıkışırsak rahatlıkla pozisyon da kaydırılır. Bi bakmak lazım available mı değil mi?

gordon' Alıntı:
Acaba diyorum Julius Dunkley getirilebilir mi? Hem 4 numara için çok iyi olur, sıkışırsak rahatlıkla pozisyon da kaydırılır. Bi bakmak lazım available mı değil mi?

2 sezon önce Tekel de oynayan Dunkley mi bu?

Evet evet, gerçi geçen sezonu çok parlak geçmemiş ama en azından getirilir bir denenir... Sene başında beri bin tane adam denedik, bir de dunkley'i denemek çok tutmasa gerek...

o herkesin bizden üstün olduğunu iddia ettiği Ülker ve Fenerbahçe'nin ne olduğunu bu haftasonu gördük.Birisi hale 35'lik Mrsic'in sırtında sıradan bir takım kimliğinde biri onca transfere rağmen takım olmaktan aciz Tekel'den 20 sayı fark yiyor.Lütfen takımımızın gücünü ve potansiyelini artık biz de anlayalım çünkü rakipler çoktan anladı bile... :atki

Şimdi baktım eurobasketten geçen sene Belçika da denenmiş ama imzlamamış en son oynadığı takım olarak Tekel gözüküyor sanırım güncellememişler bilgileri ya da 2 senedir boşta

Kadro pozitif bir şekilde genişletiliyor. Şu an 3 numara hariç iyi kullanılırsa iyi bir rotasyon varmış gibi görünüyor. Ama şöyle bir durum var, görüldüğü takımlar genel olarak çok iyi, sonuçları nüanslar belirleyecektir. Eğer son ybancı iyi kullanılırsa güzel olur.Son durumlarını bilemiyorum ama şu isimlerin bir incelenmesinin faydalı oacağını düşünüyorum:

Bryan Lucas
Prosper Karangwa
Julian Dunkley
Nick Shepperd
Marko Banic( Avrupanın oldukça hot bir prospecti. Muhtemelen boyumuzu aşacaktır)
George Benson
Rolando Hourritiner( Haluğun Porto Rico^'daki karşılığı :)
Andrew Kwiatkowski ( Sanıyorum bu aralar boşta. Oldukça iyi olabilir bizim için hala eskisi gibiyse)

edit: Akşam dolaşırken farkettim. Aerick Sanders ve Ontorio Lett boştaymış. Faydalı olabilirler.

edit2: Aslında şu kadroyu tamamlayacak adam Jurkovic'dir ama kontratı alamayacğımız kadar sağlam

Pardon Garnett gonderildi mi acaba? Yeni yabancı mı transfer edecek mişiz?

Rakiplerde iş yok.Hepsi hikaye.Tek gerçek Galatasaray.
Cimbombomum sen çok yaşa
Canım feda olsun sana
Hiçbir şeye değişilmez
Senin sevgin bu dünyada