Ryan Babel

Galatasaray, Ryan Babel ile 3 yıllık anlaşmaya varıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
İşte KAP'a yapılan o açıklama:
Profesyonel futbolcu Ryan Guno Babel ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre her bir futbol sezonu için Futbolcuya net 2.500.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir
Ayrıca Şirketimiz bu dönem içerisinde Futbolcuya imza parası olarak net 2.000.000 EUR ödeyecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu adamin transferinde emegi gecen herkesten Allah razi olsun. 10 numara oyuncu 10 numara kisilik. Hosgeldin Babel Usta!

Galatasaray, Ryan Babel ile 3 yıllık anlaşmaya varıldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.
İşte KAP'a yapılan o açıklama:
Profesyonel futbolcu Ryan Guno Babel ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre her bir futbol sezonu için Futbolcuya net 2.500.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir
Ayrıca Şirketimiz bu dönem içerisinde Futbolcuya imza parası olarak net 2.000.000 EUR ödeyecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu adamin transferinde emegi gecen herkesten Allah razi olsun. 10 numara oyuncu 10 numara kisilik. Hosgeldin Babel Usta!

Yahu Mehmet bey aynı babel’den mi bahsediyoruz ? Neyi on numara oyuncu bunun hele neyi on numara kişilik. Senelerce izledik bu adamı canı isteyince oynar istemeyince hiç bişeye karışmaz. Abuk sabuk twitler atar. Taraftarla sorun yaşar. Ne kadar problemli adam var topluyoruz. Çok iyiydi de niye ingilizler hemen yine bırakıyor bu adamı. Hem Beşiktaş’ın eski çöpünün ne işi var bizim takımda. Valla banega’yı bekliyorum da sabrediyorum, faydasızları öyle topluyorlar takıma. Hiç sevmedim şu ana kadar yapılan transferlerden birini bile.

Yahu Mehmet bey aynı babel’den mi bahsediyoruz ? Neyi on numara oyuncu bunun hele neyi on numara kişilik. Senelerce izledik bu adamı canı isteyince oynar istemeyince hiç bişeye karışmaz. Abuk sabuk twitler atar. Taraftarla sorun yaşar. Ne kadar problemli adam var topluyoruz. Çok iyiydi de niye ingilizler hemen yine bırakıyor bu adamı. Hem Beşiktaş’ın eski çöpünün ne işi var bizim takımda. Valla banega’yı bekliyorum da sabrediyorum, faydasızları öyle topluyorlar takıma. Hiç sevmedim şu ana kadar yapılan transferlerden birini bile.

Kisiligi konusunda 10 numara dedim ama 5 numara yapalim sizi kirmayayim. Ama oyunculuguna laf edemem. Diagne 13.5 milyon Euro Maas haric , Babel 3 yili imza parasi dahil 9.5 Milyon Euro.

Guvenin bana Babelde kimsenin hakki kalmaz! Tek ayakli Babeli, cift ayakli Diagneye degismem. Cok faydali olacak bekleyin ve gorun!

Kisiligi konusunda 10 numara dedim ama 5 numara yapalim sizi kirmayayim. Ama oyunculuguna laf edemem. Diagne 13.5 milyon Euro Maas haric , Babel 3 yili imza parasi dahil 9.5 Milyon Euro.

Guvenin bana Babelde kimsenin hakki kalmaz! Tek ayakli Babeli, cift ayakli Diagneye degismem. Cok faydali olacak bekleyin ve gorun!
Diagne zaten ayrı bir dert benim için. Adam kabus oldu bana. Onun kıyaslamam bile zaten de inşallah siz haklı çıkarsınız ben yanılırım.
Hiç içime sinmedi şu ana kadar yapılan transferler hiç. Sanki hedef avrupa değil de sadece ligmiş gibi hareket ediliyor.

Ben beğendim. Topa tam bir hakimiyet sağlıyor, hataya pay bırakmadan. Kanatlardan içeriye iyi iniyor. Avrupa tecrübesi çok fazla, oyun zekası da fena değil. Ayrıca şut yeteneği de çok iyi. Fener maçında o mesafeden gerilmeden attığı golü hatırlıyoruz. Umarım Fatih Terim Effects’le çizgisini bozmadan ilerler.

Milli maçlarda yardırmış aslan. Fizik olarak böyle kendine bakmaya devam ederse üç sene çok iyi katkı alabiliriz.

Çin’in Dalian Yifang takımının başına geçen Rafa Benitez, Liverpool’dan eski öğrencisi Ryan Babel’i istedi. Babel’in evet demesi durumunda Çin ekibinin Hollandalı oyuncu için Galatasaray’a 12 milyon Euro civarında bir rakamı ödemeye hazır olduğu iddia edildi.

Şu haberin gerçek olması için neler vermezdim.
Hemen Onyekuru’yu bonservisi ile alır 5 seneyi garanti altına alırdım...

Babel seni kimseye anlatmaya gerek yok. Herkes kaliteni gormek zorunda degil. Mecbur da degiller :) Sevgili Babel biraz dinlenmeye cekiliyorum yoklugumda gollerini siralamayi ihmal etme. Ozel oyuncusun yasinda 33 ve belki son demindesin ama hala resital verebilecek kadar cok iyisin.

Ayrica attigin gole bile uzulenler olmus atmasaymisin kufuru dillerinde hazir bekletenler varmis. Cok komikler gercekten :)

Iyiki bizimlesin Sevgili Babel.

Avrupa şampiyonasında ilk 11 oynamak için son haftalara doğru harika form ve istek yakaladı. 1 sene daha sözleşmesi var, gelecek sene yine salacak ama hem kanat hem de forvet olması sebebiyle 1 sene daha kalmalı.

Çok da fazla istenen bir oyuncu olmamasına rağmen 2021 sezonunda 4-5 tane maçı kazanmamıza direk etki etti.

Sol kanatta aldığı topu sağa çekip şut çekecek diye para vereceksek... Bul bir tane daha Onyekuru tarzı biri ucuza al işte. Şansa Kerem, Taylan, Oğulcan, Halil gibi adamlar da müthiş parladı. Mohamed de muazzam katkı verdi. Bu konuda cidden şanslıyız ya da scouting meselesi bilemem. Hazır böyle attığımızı on ikiden vuruyorken bir daha içi geçmiş adamlara para bayılmak yerine sahada bir yerlerini yırtan genç pırlantalara şans vermemiz gerekiyor. Babel'in posasını Beşiktaş çıkardı zaten, safi maaş ödemeye gerek yok. Beyim 40 maçta 5 maç iyi olacak da göreceğiz. Lütfen artık geriye takılıp kalmayalım, lütfen. Yıl 2021 oldu biraz çağa ayak uyduralım.