Sakarya Kız Yetiştirme Yurdu Misafirimizdi

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":1hmazvu8]Benim bildiğim kadarıyla bu çocuklarımız belli bir yaştan sonra o okullardan çıkartılıyor. Maça davet etmek iyi ama en önemli olan konu onlara yardım edebilmektir. İmkanı olan herkesin yardım etmesini istiyorum.
Cevdet Bey Sakarya Kız Yetiştirme Yurdu yöneticilerinin yaptığı bu güzel organizasyon diğer illerdeki yurt yöneticilerine örnek olsa, düzenli olarak yetiştirme yurtlarını ağırlasak salonumuzda. Medya kavgalardan tiraj/reyting artırma çabasını bir kenara bırakıp bu tür sosyal sorumluluk projelerine yer verse sayfalarında, ekranlarında. Akabinde dikkatler bu yöne çevrilince yardım elleri uzansa...[/quote:1hmazvu8]
Aynı şeylerden bahsetmişiz onur bey , çağırmak kadar onlara ilersi için imkan sunmak daha önemli bence. Çağırılmsın demedim zaten ?

Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":2ft9olft]Eyüp abinin önderliğinde uA sakarya kız yetiştirme yurdu:)karşılıklı yaptığımız sarı-kırmızı şampiyon cimbom güzeldi!:)

Bunlar güzel hareketler:)

Ah birde sen bağırsaydın :) :)[/quote:2ft9olft]

Hadi be senden fazla bağırdım oturdun orda!:)

Sakarya Kız Yetiştirme Yurdu dünde fenerbahçe'nin misafiriydi, oysaki biz ilgilerini cimboma özel sanmıştık :p

Yinede onlar mutlu olsunda gerekirse fenerli olsunlar, yani canları sağolsun :)

geçtiğimiz haftasonu fenerbahçeli çocuklarımız o kadar çok ısrar ettiler ki bu maçı ayarlamak zorunda kaldık. hatta ben kendi adıma maça gitmemek için bütün kaçış yollarını denedim. ama sağolsun fenerbahçeli arkadaşlarım görevli olarak da beni yazdılar ve kaçışın yok dediler. Ancak olayın güzel yanı, maçta fenerbahçe taraftarının 'tezahuratsızlığı' nedeni ile çocuklarımız galatasaray taraftarının farkını anlamış oldular. maçtan sonra da çocuklarımız sizlerin geçen hafta gösterdiğiniz ilgiyi sık sık andılar.
kısaca herşey çocuklarımız içindi.
satış falan yok.
destek ve iliginizin devamını bekliyoruz:)

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
geçtiğimiz haftasonu fenerbahçeli çocuklarımız o kadar çok ısrar ettiler ki bu maçı ayarlamak zorunda kaldık. hatta ben kendi adıma maça gitmemek için bütün kaçış yollarını denedim. ama sağolsun fenerbahçeli arkadaşlarım görevli olarak da beni yazdılar ve kaçışın yok dediler. Ancak olayın güzel yanı, maçta fenerbahçe taraftarının 'tezahuratsızlığı' nedeni ile çocuklarımız galatasaray taraftarının farkını anlamış oldular. maçtan sonra da çocuklarımız sizlerin geçen hafta gösterdiğiniz ilgiyi sık sık andılar.
satış falan yok.
Hocam selam!

Bizimki latife sadece, çocuklarımız nasıl mutlu oluyorlarsa olsunlar tabiki.

Ayrıca bizimle fener arasındaki farkı görmeleri sevindirici :) :)

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
satış falan yok.
Hocam şaka yapayıyoruz lütfen çocuklar bi şekilde mutlu olsun, neşelensin nerede nasıl olduğu çokda önemli değil.
Her şerde bi hayır vardır dedikleri bu olsa gerek aradaki farkı farketmiş böylelikle çocuklar :) :) :) .

Bu arada hocam her zaman başımızın üstünüzde yeriniz var, her nekadar salon bizim kendi salonumuz olmasada eviniz bilin lütfen. En kısa zamanda bayan maçınada bekliyoruz biliyosunuz.

Bağdat KAYNAK' Alıntı:
satış falan yok.

Hocam Eyüp Abi'nin böyle latifeleri çoktur. O yüzden kendisini çok severiz. Bu arada kızı Nisan'da fenerli maalesef:)

şaka olduğunu anladım zaten ama açıklama ihtiyacı oldu. bu arada geçen hafta galatasaray maçına gelip de tezahurat yapan fenerli kızlarımızın zoru ile fener lehine tezahurat bile yapmak zorunda kaldık.
ne yapalım her şey çocuklar için:)

Vay be kücücük cocuklar bile anladı aramızdaki farkı herzaman kızlarımızı salonda görmek isterim hocam ayrı bir hava katıyorlar.