Şampiyon Galatasaray

Re: Play-Off Finali (Cuma 12:00-18:00)

Finalde rakibimiz Cadburry Kent Engelliler.Cadburry Kent Engelliler Beşiktaşı 65-45 yenmiş..Seriye 1-0önde başlıyoruz Son maçta çok zorlanmıştık

Re: Play-Off | Galatasaray - İzmir BŞB

Yapılan program cidden ilginç ya. Ankara´dan son maça gelmeyi planlıyorduk. Bu şartlar altında gelmem/gelmemiz çok zor.

Sedat Hoca ile konuşarak maçları pazar gününe aldırmak mümkün değil mi acaba? Hani bizi geçtim İstanbul´daki taraftar da gidemez maça. Mesai bitmemiş oluyor, öğrenci kesiminin çoğu zaten memleketinde.

Re: Galatasaray - Cadbury Eng. Yıldızlar (Cuma 12:00-18:00)

Beşiktaş'ın çok sakatı vardı, Cadbury de formdaydı. Böylece rakibimiz Cadbury oldu. Güzel maçlar olacak. Özellikle Haidari'yi izlemek keyifli olacak. Bu arada Justin sanırım ülkesinde, yoktu dün.

dün akşam iş çıkışı koşarak gittim 2.ceyrege yetişebildim ama cuma günü gitmem imkansız. bu sporun nasıl bir federasyonu var anlamak mümkün değil. ne zaman insanlar gidemez diye düsünüp öyle yapıyolar programı!

zaten ilgi gösteren insan sayısı yok denecek kadar az o gelenlerin de gelmesini engelliyolar böyle yaparak.

takımın sampiyonlugundan zaten süphemiz yok..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Beşiktaş'ın çok sakatı vardı, Cadbury de formdaydı. Böylece rakibimiz Cadbury oldu. Güzel maçlar olacak. Özellikle Haidari'yi izlemek keyifli olacak. Bu arada Justin sanırım ülkesinde, yoktu dün.

Justin milli takımla özel bi turnuva için Amerikaya gitmiş. Kendisini final maçında göremiyeceğiz.

Çiğdem Bağcı' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":15ogdkkm]Beşiktaş'ın çok sakatı vardı, Cadbury de formdaydı. Böylece rakibimiz Cadbury oldu. Güzel maçlar olacak. Özellikle Haidari'yi izlemek keyifli olacak. Bu arada Justin sanırım ülkesinde, yoktu dün.

Justin milli takımla özel bi turnuva için Amerikaya gitmiş. Kendisini final maçında göremiyeceğiz.[/quote:15ogdkkm]
ya böyle bi saçmalık olabilir mi harbiden bence saçmalık bu tam final serisinde yani tamam hani aramaycağımızdan eminim ama yinede gitmesi tam final serisinde saçmalık olmuş bu arada diğer yıl kadro korunacakmış yabancılar filan ee yenmedik takım kalmadıki bu kadroyla benim merak etitğim sponsor yoq mu hiç bizim tekerlekli sandalye basketbol takımımıza ne saolnda reklam war ne formada ne de sandalyede geçen yıl denizbankın reklamı wardı bu yıl oda yoq ....

Hemen bitsin de kurtulalım anlayışında galiba federasyon.Hiçbir şey anlamadım valla bu programdan.Yarın 2. maça gelirim büyük olasılık.

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Çiğdem Bağcı":36r8lyxf][quote="Kerem SEÇER":36r8lyxf]Beşiktaş'ın çok sakatı vardı, Cadbury de formdaydı. Böylece rakibimiz Cadbury oldu. Güzel maçlar olacak. Özellikle Haidari'yi izlemek keyifli olacak. Bu arada Justin sanırım ülkesinde, yoktu dün.

Justin milli takımla özel bi turnuva için Amerikaya gitmiş. Kendisini final maçında göremiyeceğiz.[/quote:36r8lyxf]
ya böyle bi saçmalık olabilir mi harbiden bence saçmalık bu tam final serisinde yani tamam hani aramaycağımızdan eminim ama yinede gitmesi tam final serisinde saçmalık olmuş bu arada diğer yıl kadro korunacakmış yabancılar filan ee yenmedik takım kalmadıki bu kadroyla benim merak etitğim sponsor yoq mu hiç bizim tekerlekli sandalye basketbol takımımıza ne saolnda reklam war ne formada ne de sandalyede geçen yıl denizbankın reklamı wardı bu yıl oda yoq ....[/quote:36r8lyxf]

Önce biraz daha düzgün türkçe tamam bende tam kullanamıyorum ama ilk önce bizim harfleri tercih etsen daha güzel olur.

Justin konusunda da neden tepki verdin anlamadım.Bu takım 1 sezondur sürekli birilerinden yoksun mücadele ediyor.Bir maç Ali bir maç Veli olmuyor.Bundan sonrada Justin yok kıtalar arası şampiyonaya kadarda kalmasının anlamı yok zaten.Birde milli takım yani.

Evet arkadaşlar maç saati çok kötü maç günü çok ters bunlar doğrular.
Ama bir başka doğru olan şeyde bu sitede 15-18 yaş arasında 50 tane düzenli hergün nete giren online kullanıcı var.Hiç kimse gitmese bu yaş grubu gitse onlara yeter hatta fazla bile gelir.
Hadi artık son maç ya biraz destek biraz gülen surat nolursunuz imkanı olanlar gitsinler.

Finalin ilk maçını 30 sayı farkla kazandık ve durumu 2-0 yaptık.Akşam kupa törenine ahmet cömerte haydiii....

gsbha

Akşam oradayım, inşalah.

Çok iyiydi ilk maç.Büyük zevk aldım. ;) Fotoğraf çektim,ama hepsi kapkara çıktı.Neden öyle oldu,anlamadım.Birkaç kişi daha fotoğraf çekiyordu,onlar koyar heralde.Haidari,sen kimsin abi ya? :S Müthiş showlar var,adamda.Ama,benim adamım:Tucek.Akşamki maça gidersem,yine fotoğraf çekerim koyarım buraya.Bütün takıma emekleri için teşekkürler.
Maçı vermez heralde,televizyonumuz.Onlar,bugün yüzüncü kez Çıldırın Partisi'ni yayınlayacaklar.

Yiğit Pazar' Alıntı:
Çok iyiydi ilk maç.Büyük zevk aldım. ;) Fotoğraf çektim,ama hepsi kapkara çıktı.Neden öyle oldu,anlamadım.Birkaç kişi daha fotoğraf çekiyordu,onlar koyar heralde.Haidari,sen kimsin abi ya? :S Müthiş showlar var,adamda.Ama,benim adamım:Tucek.Akşamki maça gidersem,yine fotoğraf çekerim koyarım buraya.Bütün takıma emekleri için teşekkürler.
Maçı vermez heralde,televizyonumuz.Onlar,bugün yüzüncü kez Çıldırın Partisi'ni yayınlayacaklar.
maçımız saat 18.00da naklen ve sadece galatasaray televizyonunda maça gidemeyenlere duyurulur...

Şu anda salondayım, 30 kişi falan var.