Şampiyonlar Ligi 3. Maç Galatasaray 3 - F.C.Copenhagen 1

İki pas yapamayan rakip ile oynadığımızıda söylemek gerekiyor.Ortaya konulan yürek çok büyük ama rakipte bir o kadar küçük,gel gelelim yine basit gol yedik zaten.

Tabi ne olursa olsun rahat,stressiz galibiyet iyi oldu.

Kenarda da neyse...

Evyah Dany! x-x Umarım bu maçki performansı ile beni yanıltır.
Sağolsun Dany beni yanılttı. :)

Burak biraz formda olsa bugün averajımızı sıfırlamıştık. Rahat 5-6 tane gol bulabilirdik. Nesye, mühim olan 3 puan almaktı.

Bu maçtaki oyuna bakıp Kopenhag'a "köy takımı" demek yanlış olur. Juve ile İtalya'da berabere kalmış bir takımdan bahsediyoruz. Onların bu kadar kötü görünmesinin sebebi bizim oynadığımız oyundu. Sahaya çok iyi yayıldık ve çok iyi pres yaptık. Tribün baskısı da yiyince adamlar neye uğradığını şaşırdı.

İnşallah deplasmanda da galip geliriz. :)

Hayatımda 2000 yılındaki 4-1 biten Mallorca Maçından sonra En rahat bir Avrupa Maçı seyrettik vaybeee aradan 13 sene geçmişş : D

3,LÜK GARANTİ ARTIK İÇERDE JUVEYE YENİLMEDİĞİMİZ AN TURLUYORUZ...

Sağolsun Dany beni yanılttı. :)

Burak biraz formda olsa bugün averajımızı sıfırlamıştık. Rahat 5-6 tane gol bulabilirdik. Nesye, mühim olan 3 puan almaktı.

Bu maçtaki oyuna bakıp Kopenhag'a "köy takımı" demek yanlış olur. Juve ile İtalya'da berabere kalmış bir takımdan bahsediyoruz. Onların bu kadar kötü görünmesinin sebebi bizim oynadığımız oyundu. Sahaya çok iyi yayıldık ve çok iyi pres yaptık. Tribün baskısı da yiyince adamlar neye uğradığını şaşırdı.

İnşallah deplasmanda da galip geliriz. :)

yalnız juveyle italyada değil kendi sahasında berabere kaldı.

Bana göre hala yanlış taktikle oynuyoruz ama Mancini defansı Dany ile beraber 3 lü gibi tutup sağlama almışa benziyor. Ebuoe daha çok ofansif çıkışlar yapınca meyvesinide 2 asistle topladı tabi.

Burağın kaçırdıklarından sonra tribünlerin destek vermesi güzel birşey ancak bunun skora bağlı olduğunu bilmekte sıkıntı verici.

Bir gerçek var ki rakip bayağı kötü bir takım. Deplasmanda da yenip yolumuza bakmalıyız. Madridde juveyi deplasmanda yenerse güzel olur :)

madrid juveyi deplasmanda yenerse artık iş juveye arenada puan kaybetmemeye bakıyor, beraberlik bile yeter. tabi kopenhagı deplasmanda yendigimizi varsayarak söylüyorum.

Metrodan itibaren insanlarda bir dinginlik vardı,o enerji gerek tribünde gerek sahada maç boyu sürdü.Geçen sezonki Kayserispor maçıyla birlikte son 1.5 sezonun en rahat maçıydı.Hani Kopenhag maçı nasıl gelişsin dense herhalde bu senaryoyu yazardık. :)
Diziliş konusu atla deve değil aslında.Sezon özelinde hayli zaiyat olsa da doğruyu bulmak için geç kalınmadı.Burak ilk kez gülümsetti bu sezon.Sneijder standardı olan bir oyuncu,fiziğinin ne durumda olduğunun büyük resimle pek alakası yok bence.Kendisini kullanamadığımızda içim kıyılıyor.
Grup keyifli bir hal aldı.Kopenhag deplasmanını kazanabilirsek,Ancelotti de bir kez olsun kendisini küfürden bağımsız düşündürebilirse son hafta Arena'da beraberlik yetecek.