Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. Maç | Paok 81 - Galatasaray Nef 74

Bu maçı alsak çok rahatlarız. PAOK ligde de burada da çok kötü gidiyor ve ortalama 75 sayı filan atıyorlar. Yorgunluğumuzu da kullanarak bizi iyi uyuttular. Son dakikalarda vurup geçeriz umarım çünkü maçı anlatanlar da beni uyutmak üzere...

Hafta sonu yüksek eforla oynadıktan sonra 48 saat geçmeden bu deplasmana dayanmak zor. Takımın canı sağolsun. Şunu da söylemek lazım, yani iki takımın fikstürüne de baktım, ne alaka Pazartesi?! Paok'un da bir sonraki maçı 31'inde. Fiba çok saçma yönetiliyor.

Kazanma zorunluluğumuz olmayan bir maç olması da iyiydi. Kredimiz vardı bu maçı kaybetmeye. Yalnız ben de yine Furkan gibi takıldım. Şu maç bile inanın kazanacağımız maçtı çok rahat. Sadık ve biraz da Rıdvan dışında kimse elini taşın altına koymuyor yerlilerden. Ya 2 şut atıp 2 ribaunt alsan maçı çok rahat alacaksın. Kravish de kaç tane bomboş orta mesafe kaçırdı sayamadım. Bunlardan 2 tanesini bile soksan yeter de artardı...

Sağlık olsun. Rövanşta acısını çıkartırız. Şimdi iyi dinlenip, iyi hazırlanıp Bursaspor'u yenmemiz lazım. Çok zorlu geçecek.