Şampiyonlar Ligi E Grubu 1.Maçı | Galatasaray NEF 101-85 ERA Nymburk

Sert maç olacaktır buraları gediklisi bir takım, yıllarca hırpalana hırpalana 2 yıldır bilek bükmeyi öğrenen çekler geçen yıl burada çeyrek final yapmıştı. Bu yıl çok gençleşmişler iddiaları olduğunu düşünmüyorum yine de takım daha oturmadığından baya zor geçecek ama yeneceğimizi düşünüyorum. İyi başlamak çok çok önemli başarılar takımımıza..

Son düzenleme:
2016-2017 sezonunda Şampiyonlar Liginde Bandırma temsilcisi Banvit final oynadı.
Geçen sezon Pınar Karşıyaka final oynadı.

Tekrardan Avrupa'da bizimde adımızı duyurma vakti geldi artık.Bunun içinde mutlaka takıma 1 tane iyi pota altı savunucusu ve 1 tane şutör oyuncu lazım.

Nymburk karşısında koçumuza ve takımımıza başarılar dilerim.

Son düzenleme:
Maçtan beklentilerim :
1 ) Kazanmak kaybetmek bir tarafa sezonun şu aşamasında önemli olan doğru ve iyi bir oyun görüp geleceğe umutla bakabilmek bana göre
2 ) Akoon’un süresinin artması ve buna paralel olarak özellikle hücumda daha çok sorumluluk alması
3 ) Göksenin’in süresinin 10 dakika civarina düşmesi ki hiç umudum yok bu konuda :(
4 ) Okben’in potansiyeline yakın bir yerlerde dolaşması
5 ) Melo’nun Daçka maçındaki performansının sadece 1 maçlık bir kaza olduğunu göstermesi ( Bunu ilerleyen maçlarda daha iyi takip edebiliriz )

Kotu basladik. Nymburk cok iyi takim. Gecen seneden taniyorlar birbirlerini. Bizim hala zamana ihtiyacimiz var ama umarim bu maci aliriz.

Melo ve Purcell'in atarak başlaması ve Eray'ın son hücumdaki sayısı çok iyi oldu.

Bugün kazanacaksak daha doğrusu takıma eklemeler olana dek(olmak zorunda) atarak kazanmak zorundayız.

Göksenin'i maçlarda 10 dkdan fazla oyunda tutma,gönüllerde bir kez daha taht kur Ekrem hocam.

Bravo Rıdvan,bravo Ege,bravo Eray derim ben molaya giden hücumumuz için.

Bizim bu çocuklardan katkılar almamız,ligdeki maçlarda elimizi çok rahatlatır.Sadece Sadık'tan gelecek katkıyla olmaz.