Sancho Lyttle

Şu forumda en çok 2 oyuncunun gelmesi için çok yazdım. Domercant sakatlandıkatan sonra sık sık Arroyo'nun gelmesi için çok yazmıştım. Tepkiler falanda almıştım. İkincisi ise Diana'lı-Fowles'lı-Tina'lı sezondan sonra küçülmeye gitmiştik. Çokta iyi kadro kuramamışken Ros Casares dağılmıştı. O andan itibaren sık sık Sancho'nun alınması için yazmıştım.

İkiside beni yanıltmadı. Umarım bu kulup'te efsane olup öyle bırakırlar.

Şu forumda en çok 2 oyuncunun gelmesi için çok yazdım. Domercant sakatlandıkatan sonra sık sık Arroyo'nun gelmesi için çok yazmıştım. Tepkiler falanda almıştım. İkincisi ise Diana'lı-Fowles'lı-Tina'lı sezondan sonra küçülmeye gitmiştik. Çokta iyi kadro kuramamışken Ros Casares dağılmıştı. O andan itibaren sık sık Sancho'nun alınması için yazmıştım.

İkiside beni yanıltmadı. Umarım bu kulup'te efsane olup öyle bırakırlar.

Hakkı Abukan işte bak benim dediğim oyuncular alınırsa şampiyon oluruz işte böyle yazmış çaktırmadan :D

Hakkı Abukan işte bak benim dediğim oyuncular alınırsa şampiyon oluruz işte böyle yazmış çaktırmadan :D

:) hahaha. İzlediğimiz bildiğimiz oyunculardı bunlar. Özellikle Arroyo konusu baya bir takıntı halini almıştı.

Öyle bir niyetim yoktu. Eksik bölgeler belliydi. Alacağımız oyuncularda bunlardı. Yani fazla seçenek yoktu ama sonuçta istediğim oyunculardı.

Pek de göremediğim pozisyonda ciddi bir sakatlık yaşasa şampiyonluğun tadı tuzu kalmazdı.Kutlamalarda en önde olmayı hak ediyordu zira.Dönem dönem dikkat dağınıklığı yaşamasa Dünya'da tarifsiz bir yerde olur.Geçen sezon ''yıllardır aradığımız winnerı bulduk'' diyorduk.Bu sezon kahramanımız oldu.Kızına orjinal isim vermek isteyenler için fena seçenek değil şahsen. :)