Schalke 2 - 3 Galatasaray

UEFA Maçın adamı olarak Hamit Altıntop'u seçmiş.Bugün Ş.ligi maçlarında olduğu gibi yine çok iyi oynadı.

Hamit konusunda birşey daha söylemek lazım nasıl ki en küçük bir olaydı vuruyorsak-İyi birşey yaptığında da tebrik etmek yada hatalı olduğunu kabul etmek önemlidir bence özellikle Hamit'i eleştirmek için foruma yazanlardan bir tebrik bekliyorum.

Tamam Fatih Terim eleştirilmez diye bir şey yok haksız kararlar da verir söylenir ama adam 24 saat o insanlarla yaşıyor 24 saat bunları düşünüyor kendine gelir demek falan hoş değil adamın senin yaşının 3 katı futbolda emeği var.. Ha bu arada bende o kadroyla çıksın isterim ama bu demek değildir en iyi kadro o..

Neyse Schalke bayağı şımardı bu aralar indiririz onları :) 3 4 atcaklarmış pehh.. Braga maçı gibi olur atarız alırız :)

Hakaret etmek amacıyla söylemedim asla. Ne haddime yahu. Böyle anlaşılmakta beni üzdü. O an aklıma öyle bir cümle geldi yazdım. Art niyet aramaya gerek yok...

* Hamit'in herkesin beklediği direkten golü. Onu ıslıklayanlara girsin bu gol!

* Burak'ın topçu değil diyenleri ısrarla ve sürekli göt etmesi.

* Semih'in yarı baygın şekilde pozisyonun devamında kalkıp yerine dönmeye çalışması.

* Schalke'nin 2 golündeki faul ve Burak'ın verilmeyen penaltısı.

* Muslera

* Selçuk İnan

* Sneijder'in sevinci.

* Schalke atkısı bayrağı açanlar.