Seimone Augustus

Re: Seimone Augustus Galatasarayda

süs köpeği nerede deyince en son Galatasaray yok diye haykırıyordu Rusya da Galatasarayı arıyordur herhalde kendisine birr uydu sistemi yollamak lazım Galatasarayı izlesin diye.

Augustus gib bir oyuncuyu takıma kazandıran herkese çok teşekkürler. Uzun birşeyler yazmıyorum şu aşamada ama artık bizimde Pondexter gibi bir oyuncumuz var. Takımın hücumu sıkıştığında gel bizi kurtar diyebileceğimiz biri. Çok çok iyi bir transfer.

Sizden birşey ögrenmek istiyorum arkadaslar.wnba oyuncuları hakkında pek bilgim yok.Bı seimone augustus cappie den iyi bir oyuncumudur ??.

inanamadim oncelikle inanilmaz bir takimimiz oldu hatta super otesi bu takim sezona baslamadan sampiyondur bana gore vickieyle anlasilirsa bu lux olur sophia da aramiza devre arasi katilirsa ahaaaaaaaaa buda avrupada bir takim icin millat olur !!! boyle takim mi olur ya ? acayip bir takim olduk simdi euroleague geri cevirdigimize uzuldum yoksa orda bile iddiali olurduk bu takimi kimse tutamaz gs bayan basketbol takimi tarihinin en onemli kadrosu bir nevi dream team !!!

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":xz6fvgx4]Sizden birşey ögrenmek istiyorum arkadaslar.wnba oyuncuları hakkında pek bilgim yok.Bı seimone augustus cappie den iyi bir oyuncumudur ??.

Bilgi verecek bir galatasaray lı yok mu yahu:)[/quote:xz6fvgx4]

ikiside çok üst düzey oyuncular zaten ;)
ama ufak bir fikir edinmen için, 2006 Draft'inde Augustus 1. sıradan seçilirken pondexter 2. sıradan seçilmişti ve yılın çaylağı ödülünüde Augustus almıştı ;)

uzman değilim açıkçası o kadar kesin bir yorum yapmam yanlış olur ama, benim için Augustus bir adım daha önde ;)

lise yillarinda pondextar ve candece parker i tek basina darma duman etmis bir oyuncu inanilmaz pozitif ve birazda cilgin bir oyuncu ozellikle salonun doldugu maclarda "show girl" ne oldugunu goisteren bir oyuncu birazda agresif taraftar costugunda onu sahada gorur gibiyim inanilmaz bir ozguveni ve liderlik ruhu var ben ilk mesajdada yazdim suan wnba den 1-candece parker 2-turasi bu iki oyuncudan sonra alinabilecek en zor oyuncu gercekten cok buyuk bir transfer insallah uzun yillar oynar tribunlerede oynamayi cok sever tek kelimeyle muhtesem ben tas catlasin wiggins ayarinda bir oyuncu aliriz diyordum gittik kraliceyi aldik augustus hakkinda bilgisi olmayanlara tek soyleyecegim sezonun ilk macini kacirmasinlar cunku daha once izlemediginiz bir oyuncuyu izleyeceksiniz !!!

Seckin Hasseli' Alıntı:
lise yillarinda pondextar ve candece parker i tek basina darma duman etmis bir oyuncu inanilmaz pozitif ve birazda cilgin bir oyuncu ozellikle salonun doldugu maclarda "show girl" ne oldugunu goisteren bir oyuncu birazda agresif taraftar costugunda onu sahada gorur gibiyim inanilmaz bir ozguveni ve liderlik ruhu var ben ilk mesajdada yazdim suan wnba den 1-candece parker 2-turasi bu iki oyuncudan sonra alinabilecek en zor oyuncu gercekten cok buyuk bir transfer insallah uzun yillar oynar tribunlerede oynamayi cok sever tek kelimeyle muhtesem ben tas catlasin wiggins ayarinda bir oyuncu aliriz diyordum gittik kraliceyi aldik augustus hakkinda bilgisi olmayanlara tek soyleyecegim sezonun ilk macini kacirmasinlar cunku daha once izlemediginiz bir oyuncuyu izleyeceksiniz !!!

O zaman sezonun ilk maçı full cekip onu ilk mactan havaya sokmak gerek.

valla son yıllarda türkiye liginde göreceğim en iyi şutörlerden birisi olacak herhalde.Videolarına baktımda valla pondexter augustusun yanında çömez kalıyo :)

Seimone Augustus??

Işıl Alben
Esra Şencebe
Taj McWilliams
Tuğba Palazoğlu
Yasemin Horasan
Kübra Siyahdemir
Tuğba Palazoğlu
Bahar Çağlar

Bu nasıl bir kadrodur böyle :shock:

Aman Tanrım Bu Bir Mucize

Yok artık Daha neler inanmıyorum biri bana bunun gerçek olduğunu söylesin.Eminsiniz dimi bu biizm bildiğimiz Seimone Augustus dimi ?
Kadroya bak ya

Seimone Augustus
Işıl Alben
Esra Şencebe
Taj McWilliams
Tuğba Palazoğlu
Yasemin Horasan
Kübra Siyahdemir
Tuğba Palazoğlu
Bahar Çağlar
Sophia Young(geç katılcak ama)

Yasemen le Berilide unutmayalım