Seneye sponsorumuz kim olsun ?

Seneye sponsorumuz kim olsun ?

• 1-) Cafe Crown ile devam

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallahi Cafe Crown olmasında kim olursa olsun.Bizi bu sene BJK ve FB'den daha az katkı yaptılar bize.Ben oyum Zorlu'ya verdim fakat daha iyisi bulunduysa başka biride olabilir.

mustafakaya' Alıntı:
Daha ortada kesin bir şey yok ama seneye bizim sponsorumuz sizce kim olsun ?
Hayrola Cafe Cown'a ne oldu?

bu ankette dikkate allıncak mı? :roll:

Sponsoru taraftar mı seçiyo?? ne acayip anket bu. VESTEL zaten kendi başına 2.ligde bi takım. bari daha inandırıcı sponsorlar bulsaydınız

Gelecek sezon Cafe crown ile devam edeceğiz onun için bunu tartışmak yanlış olru gibi...

ülker in sponsorluktan sorumlu yöneticisi ülker ile 2011 yılına kadar sözleşmemiz olduğunu söylemişti.ben vodafone olmasını isterdim sponsorun.formaya logoları yakışıyor. engelzsiz aslanlara şampiyonlar liginde sponsor olmuşlardı belki erkek takımınada olurlar.maddi olarakta cafe crowndan daha fazla katkı sağlayabilecek şartlara sahipler.

Sponsor seçme gibi bir şansımız yok bunu biliyoruz.
Sponsorluk bir alış-veriş meselesi hangi mağzadan memnunsak hangisi hem ekonomik hemde kaliteliyse onu tercih ederiz.Zaten şubenin başındaki yöneticimizde fenerin çıkarına gidecek bir iş yapmayacak kadar GALATASARAYLI.Artık daha bilinçliyiz bazı şeyleri de gördükten sonra hata yapmıyacağımızdan eminim.

2011 cok uzun bence ozaman simdiden ülkeri fes edebilicek bir sponsor bulmak anlasmak için kolları sıvamak lazım bu iş hade oldu bittiye gelecek bir olay degil

Bu konuyada politika karıştırmayalım demi??
vodafone olmasını bende isterdim.
bi dedikoduya göre vodafone sezon başında erkek futbol takımana ana sponsor olacaktı.
ancak anlaşma gizli tutulamadığından hayata geçmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...