Showman mi? Yoksa Takım oyuncusumu?

Mustafanın da dedği gibi DEE hem showman hemde gerçek bi takım oyuncusu zaten sadece okadar başka bi özelliği yok Dee taraftarlarca çok sevilen sempatik bi oyuncu aynı zamanda da sadece takım oyuncusu olan winner özelliği olmayan bi oyuncu, bu başlıkta manasız bence şöyle düzeltilirse daha iyi olur Winner mı?Yoksa Takım oyuncusumu?malasef dee büyük takımın büyük guardı gibi oynamadı hep aksayan yönümüzdü şimdi gerçek iyi bir guardla takviye etmemiz gerek.

Winner=Sampiyonluk!

Takım Oyuncusu= 3 bilinmeyenli denklem! bence......

Galatasaray Basketbol Takımının Sampiyon olması icin,diger takımların kilit oyuncularını kadromuza katmalıyız.Yoksa Sampiyonluk imkansız!

El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin El Amin

Saygıyla eğiliyorum onun önünde El amin gibi bir oyuncu diyorum ..

Harun Şeker' Alıntı:
sevgili murat şimşek bana dee onun ortası diorsun....neye göre bence dee kendinden başkasını düşünmeyen bir oyuncu yani az da olsa showman....çok merak ediyorum DEE brownı niye bu kadar savunuyorsunuz yhaaaa!!Bize hiçbir başarı getirmeyen bir oyuncu İSTİKRARSIZ bi oyuncu ŞUTU-ASİSTLERİ herşeyi istikrarsız daha neyi savunuyorsunuz anlamadım?

Arkadaş niye Dee yi savunayım beklentileri karşılayamadı ben ilk geldiği günden beri bunları diyorum dee sadece takım oyuncusu başka hiç bi özelliği olmayan maç kazandıramayan henüz toy bi guard, takım oyuncusundan kastın nedir çok merak ettim veya showman dediğin benim anladığım takım oyuncusu sadece takımı oynatan fazla sorumluluk almayan gerektiği yerde gerektiği kadar iş yapan adamdır showman ise tribünlere oynayan işin şov kısmını yapan adandır Dee sadece takım oyuncusudur Showmanlik ise seyircilerin sevdiği sempatik bi adamdır okadar...

Ben takımımda Solomon El-amin gibi hem takımı yönetebilen hemde maç kazandırabilecek bi guard istiyorum ok??

Dee Brown diyenlere gülüyorum.. :kop

Ne gibi show izlettiyse bizlere anlamış değilim..

Fast-Break'leri bir show olarak görüyorlarsa eğer diyebileceğim birşey yok.

Bu adamı her konuda savunmak için gerçekten para falan mı alıyorsunuz yoksa bizlerin sinir katsayısını ölçmek için mi yapıyorsunuz?

Dee brown galatasaryımızdaki dee brown ise saha ne saha içinde showmanlıgını gördüm nede takım oyuncusu oldugunu dee nin yapması gereken takımı oynatmak ama ben bu sene gercekten bilincli yapılmıs setler cok nadir gördüm hatırladıgım iki oyun var

1 Tepedeki uzuna pas verilip iceriye drive edilmesi

2 Son top ise charlesa iceriye atılan smacla biten set baska varsa ben göremedim kusura bakmayın

Burda eger baska setlerımız varsa dee yönetemiyodu demektir yoksa murat hocada sorun var demektir.Murat hocanın 1 cümlesi her seyi özetledi telekom macındaki cizdigimiz sette son topu dee kulanmıcaktı ama dee kulandı işte burda hersey acık acık belli dee degil sahada gerekenleri yapmayı tahta cizilen oyunu bile oynatmıyo murat hocada oyuncularına bukadar söz gecire biliyo

Harun Şeker' Alıntı:
murat şimşek showman tribünlere oynayan ve kendinden başkasını düşünmeyendir....takım oyuncusu ise işini yapar ve abartmaz DEE nin işi asist ve gerektigi kadar sayı peki dee bunun hangisini dogru düzgün başarabildide takım oyuncusu diorsun?

harun şeker Dee bu sezonu 14 sayı 4 asist ortalamalıaryla bitirdi önce bunu sormuşun cevaplayayım,Dee zaten bu bence fazla bile atmış.Ben ne dee yi savunuyorum nede başkasını bence Dee bu sezon çok kötü geçirmiş beklentilerin çok altında kalmış,Eğerki bu sezon erken tatile çıkmışsak bunu en önemli nedeni kritik topları kuallnıcak bi guardımız olmamasıydı dee de bunu yapamadı keşke daha iyi bi guardımız olsaydı.Şimdi bunları görüp daha iyi bi guard için çalışmalara başlamamız lazım...

Harun Şeker' Alıntı:
Vallahi haklısın hemde yerden göge kadar....ama kardes emin ol sorun murat özyerde değil.....DEE brownda!!!Adam bizi yaktı sonrada gitmiş http://www.deebrown11.com kendi sitesine bana niye teşekkür edilmedi diyor....

Bence herne olursa olsun bütün bi sezon ister kötü oynasın ister iyi seni mutlu eden avrupa'da final four yapan ligde iyi kötü bişeyler yapan oyuncular takdiri çoktan hak etmiştir zaten ayıp ettmiştir bence sadece dee için değil bu sezonki bütün oynayan oyuncularımız için hiç olmazsa bi yemek verilip teşekkür edilmeliydi,bu bizim yönetimin ayıbıdır; hala yeni hocamız kim olcak o bile belli değil millet transferlere başladı bizim hala hocamız bile belli değil yönetim yavaş kalıyo...

Bence bişeyler verip vermemek çok önemli değil snn takımının oyuncusu isteres çok kötü bile oynasa hatta hiç oynamasa bile yönetim bence burda hata yapmıştır eminimki değir oyuncularda buna bozulmuştur daha dikkatli olmak lazım,

Acil hocamız belli olmalı ve yeni sezon hazırlıkları başlamalıdır efes hosleyi kapmış bian evvel atağa geçmemiz lazım...

Hosley efesde sahaya çıkınca beklerim seni, Ergin Ataman Efesle yeni bi oluşum içine girecek ve bence böyle oyunculara ihtiyacı var daha çok transferler gelebilir efesten

Bu sene takım oynadık sonuç ortada..Doğru olanı yaptık ama winner oyuncu olmadan olmuyor..Sorumluluk üstlenebilecek oyuncu olmaması zaten en büyük dezavantajıydı takımın..İnşallah yeni sezonda bu duruma gözardı etmezler..

Tugay Aktepe' Alıntı:

Bu adamı her konuda savunmak için gerçekten para falan mı alıyorsunuz yoksa bizlerin sinir katsayısını ölçmek için mi yapıyorsunuz?

İnan sadece senin cevabın ne olacak diye yazdım :)

Geçtiğimiz dönemlerde Domercant KSK'de iken Hosley gibi bütün toplar onda dönerdi lakin Efes'e gelince sisteme alıştı ve şimdi sistem oyuncusu görevini hiç te mutsuz şekilde yapmıyor aksine cok da mutlu görünüyor Dinamo'da . Hosley daha genç ve bu yaşta kendini ispatlaması lazım yoksa hüsran yaşayabilir . Efes için doğru transfer olur . Bize gelirsek Dee'yi tartışmanın anlamı yok , dünyada sadece uğurlanmayan oyuncu o değil , keza daha olayın detaylarını bilmeden bu olayı tartışmak cook saçma .

mustafakaya' Alıntı:
Tugay Aktepe' Alıntı:

Bende Dee Brown ile aranızdaki ilişkiyi sorgulamak adına birkaç ileti atabilirim..

Anladın sen onu. ;)

Tugay Aktepe' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":23fi8j6f]Dee Brown diyenlere gülüyorum.. :kop

Bende Dee Brown ile aranızdaki ilişkiyi sorgulamak adına birkaç ileti atabilirim..

Anladın sen onu. ;)[/quote:23fi8j6f]
peki sen her mesajında dee brown a saydırmak zorunda mısın ???

Solomon = Winner = Showman == ŞAMPİYONLUK !!

El - Amin = Winner = Showman == ŞAMPİYONLUK !!

Nicholas = Winner = Showman == ŞAMPİYONLUK !!

Baktığınız zaman son 2-3 yıldaki finallere; takımlara genelde guardlarında winner özelliği olan ve ayrıca showman potansiyeline sahip oyuncular takımlarını sırtlamışlardır işte örnekleri Solomon, Khalid, Drew vs.vs. ...

Dee'nin yanına bir tane winner özelliği olan oyuncu gelse belkide bu yıl kupa bizdeydi.. Ve bu 18 yıllık hasret bitmişti..

Harun Şeker' Alıntı:
HOSLEY KESİNLİKLE yalan....EGER HOSLEY EFESE gelsin yeminediyorum seni bulup elinden öperim ayriyetten para veririm valla bak kardeş efes bugüne kadar takım oyunu oynadı..hosleyide biliyoruz müthiş yüzdeyle basket atmıo cok top kullanıo öle sayı buluo efeste 5-6 top ile mutlu olmaz...zaten maccabi ile anlaşmak üzereymiş..

Haruncum senin " kardeş " diye hitap ettiğin kişi senden büyük öncelikle bu 1..
Sen o zaman canım kardeşim şimdiden Murat Abinin elini öpmek için yola koyul çünkü Quinton Hosley artık Efes'te bu 2..
Bu sene Efes'i iyi izle bakalım nasıl bir takım var sahada ve nasıl bir oyun sistemi var gör.. buda 3

...Bizim en büyük sorunumuz showman ve takım oyununa katkı sağlayan adamları bir arada oynatamamamız...Mesela oyun kurucusunun Dixon,2 numaralı pozisyonunda Fitch'in,3 numarada Tufan'ın4'te Gaines'in ve pivotta Hüseyin'in oynadığı bir Galatasaray düşünürsek şampiyonluk pek hayal sayılmaz(hocanın tercihine bağlı tabi oyuncu seçimleri yine de değişimi-rotasyonu hoca bilir),...Başta da söylediğim gibi en büyük sorunalarımızdan biri bu adamları bir arada bir sene içinde oynatamamamız...İnşallah bu sorunu da bu sene aşar ve özlenen şampiyonluğa ulaşırız...