Sizce en iyi beşimiz nasıl olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dee
hite
tufi
charles
fatih

fatihle önce içeriyi karartmalı sonra hüseyini kullanmalıyız ve hüseyinin süresi 20dkyı aşmamalı ve oyuna girince de ondan oynamalıyız. Dünya kupasında türk milli takımı hep fatihle başlayıp 7-8 dk onunla oynuodu

dee brown
rob. hite
tufan
gaines
owens

hatta yalnız gaines i bırakıp murat ve cüneytle 4 kısa bile denenebilir an an.

40 dk tempo yapıp sadece fast break oynayan suns modeli koş ve vur takımı ya ortalığı darma duman eder yada başarısız olur. Ama dee ve hite ın temposuna yetişecek takım tbl de yok. hüseyin ve fatih maç içinde zaman zaman içeriyi domine etse de genelde dee ve hite ı çok yavaşlatır. Bence sete set te sezon sonuna doğru tt efes gibi takımlarla baş etmek zor olabilir.

Re:

K. Emre Gelgor' Alıntı:
dee brown
rob. hite
tufan
gaines
owens

Türkiye Basketbol Liginde en fazla 3 yabancı aynı anda ilk 5´te yer alabiliyor.

Re: Re:

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="K. Emre Gelgor":5961c]dee brown
rob. hite
tufan
gaines
owens

Türkiye Basketbol Liginde en fazla 3 yabancı aynı anda ilk 5´te yer alabiliyor.[/quote:5961c]

Aziz Yıldırım ve fener yönetimine sorsanız bu kararı yanlış olarak arzederler :D

Futbolda sınırın kalkmasını isteyen fenerliler yakın zamanda bu kuralın basketbolda da kalkmasını

isteyeceklerdir emin olabilirsiniz.. :) Futbolda Brezilya sömürgesi olan fenerbahçeliler basketbolda da ABD

sömürgesi olurlar ve ABD'ye kamp kurarlar :D

Bence bu kural yerinde bir uygulama..Milli takım açısından da önemi çok yüksek..

Genel kanıda olduğu gibi bencede;
Dee Brown
Robert Hite
Tufan Ersöz
Charles Gaines
Hüseyin Beşok iyi olacaktır. Bazı maçlarda Owens'la ilk beşte başlamalıyız...

Bizim çok iyi bir takımımız var diye düşünüyorum.Bu yüzden değişik oyuncular ilk beşi oluşturabilir.
Dee-Murat-Tufan-Gaines-Hüseyin.(Genelde maçlara bu 5 ile başlıyoruz zaten)
Cüneyt-Hite-Erdem-Owens-Hüseyin(Hüseyin olmadan İlk 5 olmaz heralde). Murat ve Hite dönüşümlü olarak ilk 5 başlayabiliyorlar zaten.Erdem,bizim gerçek 3 numaramız zaten.Tabii bu takımda İsmet,Fatih,Cemal,Altay da var.İsmet ,Alpella maçı öncesi taraftarların yanına gelip muhabbet etmişti biraz.Ben de kulak kabarttım.Ne zaman oynayacaksın ,diye sordular.O da hala forma bekliyorum dedi.Biraz kendisini pasif gördüm doğrusu.Biraz daha hırslı olmazsa bu sene de forma giyemeyecek gibi görünüyor.Ben de muhabbetin ardından İsmet abi seni destekliyoruz gibilerinden birşey dedim .O da eyvallah dedi ,gitti.İyi oyuncu olduğuna şüphem yok,ama böyle giderse sonu parlak değil sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...