ŞL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray - Atlético Madrid | 21:45 | 15 Eylül | TRT 1

Bu sezonki Şampiyonlar Ligi serüvenimiz başlıyor. Gönül isterdi ki daha iyi durumda olalım ancak kötü durumdayız maalesef. Rakibimiz de çok güçlü, grubun favorisi. Belki genlerimizde olan Avrupada başarılı olma alışkanlığı tezahür eder ancak bu kadro ve hocayla zor. En kısa zamanda Galatasaray'ın hak ettiği şekilde yönetilmesi dileği ile. Eski heyecanımız kalmasa da takıma başarılar..

bu akşam atletico madrid hafta sonu da trabzon maçlarını kazanamayacağmız gün gibi aşikar
bu iki maç sonun da yönetim ve hamza hocayı zor günler bekliyor

Muslera
Sabri Semih Denayer Carole
Rodriguez Balta Selçuk
Sneijder Podolski
Burak

4 3 2 1..

Muslera
Sabri Semih Hakan Balta Carole
Rodriguez Selçuk Emre Çolak
Burak Sneijder Podolski

Ben daha çok 4-3-3 gibi oynayacağımızı düşünüyorum
Madrid takımı kolay kolay hata yapmıyor ve pozisyon vermiyor
Uzaktan şut ya da yan top dışında bir alternatifimiz olmayacak gibi
biraz fala karamsarım galiba ama 2 ya da 3 sıfır biter maç
inşallah ben yanılırım...

Futbol kaliteli oyuncularla oynanır. Alın mustafa sarp , Zapata gibi oyuncuları daha çok atarlar

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar kolay teslim olmamalı Galatasaray takımı. Bir umudum CL atmosferinde farklı oynamalariydi ama sag olsun Hamza hoca ona imkan vermedi...

Biz transfer taraftarıyız, Hamza büyük hoca, Dursun büyük başkan, takım da süper.. Adamlar hiç kasmadan 5 dakikada 2 gol attı. Her geçen gün daha rezil oynuyoruz. Denayer de süper adam pişman olmuştur geldiğine. Sneijder garibim yine çabalıyor etrafındaki tüm kazmalara rağmen!

Podolski dün hiç iyi değildi.
Çok net bir şutu kötü kullandı.
Çok net bir pozisyonda da kaydı düştü.
Iyi bir Podolski 2 pozisyonu da gol yapardı.

Umut'u, Sabri'yi ve Emre'yi izlemekten sıkıldım.

Jason sağ bek oynasın bizi Sabri'den kurtarır en azından.

Şansın bir yenilgi oldu.
Benfica maçları bizim için önemli olacaktır.

Anlam veremiyorum bu takımın oynayacağı sistem 4-2-3-1 dir başka bir sistem oynamaz. Elinde yanıp tutaşan Yasin varken onu yedek bırakmak nedir ?

Muslera
Denayer Chedjou Hakan Carole
Selçuk Jose
Sinan Sneijder Yasin(Poldi)
Burak

Takımın as kadrosu bu olmalı daha doğrusu hakeden kadro bu olmalı ama Hamza hoca adaletli değil hiçbir şekilde ! Takımı büyük maçlarda o kadar korkak oynatıyor ki anlamak güç sen ne oynarsan oyna takım savunman olmadığı için gol yiyeceksin Hamza Hocam . Galatasaraydasın ne kadar yersen 1 fazla atabilecek sisteme sahipsin . Gidip en verimli çağında Hakanı ön liberoda oynatmak ne Sneijderi sol kanatta poldiyi sağ kanatta oynatmak ne ? Hadi diyelim gaflete düştün oynattın Sneijderi solda kardeşim Poldi sağda oynamaz oynayamıyor belli koy yerine Yasin'i ?! Poldi alındı diye her maç 11 oynayacak değil çok kötü oynuyor şuan çünkü yerinde oynamıyor hadi Poldiyi oynattın diyelim Sol açık oynayatacaksın Yasini her maç 11 oyanatacaksın mücadele pas yüzdesi top çalma olarak ligin en iyisi Joseyi 11 oyanatacaksın memur kısmında tabi tutulan Sabrilerden emrelerden umutlardan vazgeçeceksin ?! Sinan Gümüş Umut bulutun sağ kanatta yapabileceği hangi şeyi yapamaz anlamıyorum ya da Yasin ilginç yazdığım kadroyla oynatsın 3 4 maç kadro otursun ama yok her maç farklı sistem her maç farklı oyuncu formayı hakedenler en çalışkan oyuncular kenarda oturuyo yazıktır günahtır.

Bu kadroyu görmeden başka bir başlıkta bende yazdım.
Bir tek Sinan-Poldi dışında kadromuz aynı.
Aklın yolu bir.
Hamza Hoca da inşAllah en kısa sürede bu akla uyar.