Son hücumda topu kime kullandırırsınız?

Son topu kime verirdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    95
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle bu soruya cevap vermek biraz zor.. Neden mi? Eli sıcak olan oyuncuya elbette pas verilir son topta ;)

Baskette isterseniz Kobe olun, ama takım arkadaşınızın eli sıcaksa ona vermek durumundasınız..

Ben oyumu yinede Cücü'den yana kullandım.. Gerek tecrübesi, gerek dış atışlardaki isabeti ile..

Her ne olursa olsun lakersda kobe clevlanda da lebron houston da tmac phoenix den nash veya bize en yakın örnek orlando da hido.Takımların elline herzaman güvendiği en kritik topları kullanan oyuncları vardır.O gün nekadar kötü kullansa da topu doğru veya yanlış genelde bu oyuncular kullanır.Bence bizde de kesinlikle tek isim kaptan cücü'dür.Bu takımlarda bellidir artık bizimde güvenilecek bi isme ihtiaycımız var...

Ben,sadece Dee Brown'a kaç kişi oy vermiş diye bakmak istedim.Oyumu da ona verdim.Sonuçlara çok şaşırdım;çünkü Dee Brown'a oy veren tek benim.Umarım,bu kararı vermenizde Fenerbahçe Ülker maçının etkisi yoktur.

cüneyt mi hani ipekçide geçen hafta son hücumda topu gainese 3 sayı çizgisinde 2 saniye kala veren adam
basketten anlayan gelsin :) şakaydı bu

zamanında hatırlayan vardır belki bi fb maçı deplasmanda halil üner son topta mola almıştı ..atsak alıyoz maçı aynı son maç gibi
son topu tamer oyguç 3 lük atmıştı halil bunu çizmemiştir ama bu olmuştu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...