Son Yabancı Hakkımız

Sezon başından beri gidenlerle beraber toplam 5 yabancı oyuncuyla sözleşme imzaladık. Malik Dixon, Desean Hadley, Randy Livingston,
Chris Garnett, Glenn Whisby bir sezonda yanlış hatırlamıyorsam toplam gelenlerle gidenlerle birlikte 6 yabancı oyuncuyla sözleşme imzalanıyor
bizimde son yabancı hakkımız bu hakkımızı kullanacaksan.
Oyun kurucu olarak BrİAN Tolbert gibi bir oyuncu olmalı pota altı için kullanacaksak Derik Devınport gibi bir oyuncu almalıyız.

Ayrıca; Birkaç oyuncu daha vardı.
Bunlar Lance Allred ve Jeff Hagen'lada sözleşmeler yapılmış sonra ikisi ilede sözleşmeler fesedilmişti.
Bu konuda ki fikrimde; Derrick Davenport gibi seviyesinin üstüne çıkmış bir 4 numara bizim takımı çoşturabilir.
2.08 boyunda olması rağmen Telekom'da pivot sıkıntısı çekilirken hem 5 hemde 4 numaralarda oynamıştı..
Umarım takımımız son hakkını kaliteli bir yabancı oyuncu ile kadrosunu takviye eder. :? :?

Randy'nin parasını alamadıgı icn kactıgı ortamda pekte düsünülesi birsey degil sanırım. Hem yeni bir yabancı gelse ne olurki? Shaq,Kobe gelsin ne farkeder bu kafayla...

CİMBOMA ACİL FORVET LAZIM

CİMBOMA DIŞARIDAN ÜÇLÜK ATACAK İYİ BİR 2 VE 3 NUMARAYA İHTİYAC VAR.DIŞARIDAN ÜÇLÜK ATMAZSAK İÇERİDENDE BİRŞEY YAPAMAYIZ.ACİL FORVET

bencede 2-3 numara olmalı bu isim sadece d,xon ana yuklanmek yenilincede o kotu oynadı oyuzden demek biraz haksızlık oluo artık 2.bir skorer oyuncuya ihtiyacımız var...ve kaliteli bir oyuncu olmalı bu oyuncu ama para sıkıntısı varsa bu cook zorr elimizdekilere bile sahip cıkamayabiliriz bole bir durum varsa...isallah ole diildir die dusunmek istiyorum

bencede 2-3 numaralı bir sporcu almalılar böylece 3 lük sorunu çözülür takımın 3 lük atacak bir adama ihtiyacı var...

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

Alacak konumumuz varsa bir yabancı çok iyi olur.Bana göre Derrick Davenport-Vincent Jones tarzı spektaküler uzunlar yerine yeri gelince Malik'i de frenleyecek Mark Dickel tarzı bir guard gerekli bize.Zaten yeerince uzuna sahibiz.Kötü oynuyorlar o başka. :(

koch, dickle tarzı kaliteli bi oyuncu bulmakta cokk zor bi olay hadi buldun bütçene uygun olanını bulmakk dahada zorrr.bizimkilerinde bu konuda cok yetenek sahibi oldunju zannetmiyorum

Önder' Alıntı:
Randy'nin parasını alamadıgı icn kactıgı ortamda pekte düsünülesi birsey degil sanırım. Hem yeni bir yabancı gelse ne olurki? Shaq,Kobe gelsin ne farkeder bu kafayla...
Randy parasını alamadığı için kaçmadı.

Son yabancı hakkımızı halil hoca yerine getirilecek bir antrenöre kullanmamaız bence en doğru seçim olacaktır. :D

Son YabancıHakkımız eğer iyi biroyuncudan yana kullanırsak bizim açımızdan iyi olur.Önemli olan takıma tam anlamıyla uyum sağlayabilecek kalitede bir oyuncu bulabilmektir. :atki Her zaman papaz pilav yemez diye bir söylem :muhaha vardır...Umarım maddi yönden bizi zorlamayacak bir basketbolcu bulunur!!!HAYDİ GS ERKEK BASKETBOL TAKIMI(1905) ;)

Bahtsizbedewi' Alıntı:
Önder' Alıntı:
Randy parasını alamadığı için kaçmadı.
randynin niye gittiğini bilen varsa yazabilirmi....

Randy'nin gidip gitmediği konusunda herhangi bi açıklama yapılmamışken,neden gittiğini konuşmak biraz anlamsız olur.Bu konuda menajerimizin görevini yapması gerekirdi zira olup olmadık şeyler hakkında açıklamalar yapıyor,asıl çıkıp konuşma yapması gereken konu bu.Çünkü bu olay takımı zor duruma soktu.
Ben şutörden çok daha bi takım oyunu oynayabilen,1 ve 2 numara özellikli,cezalandırcı atışları iyi yapabilen bi oyuncuya ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.Çünkü takımda üçlük konusunda bi Fatih Solak eksik kalıyo.Bi tane daha eline gelen her topu zorlama üçlükle değerlendiren oyuncuyu kaldırma lüksümüzün olduğunu düşünmüyorum.

biglion' Alıntı:
koch, dickle tarzı kaliteli bi oyuncu bulmakta cokk zor bi olay hadi buldun bütçene uygun olanını bulmakk dahada zorrr.bizimkilerinde bu konuda cok yetenek sahibi oldunju zannetmiyorum
Halil Üner Dixonla Hadley'i uzun süre takip edip aldıklarını söylemişti.Demek ki belli bir oyuncu yelpazesi var.Bu durumda oyunu iyi,fiyatı uygun bir guard rahatlıkla bulunur.
Tabi önce Livingston'ın durumu belli olmalı.

Livingston gibi tecrübeli ve livignstondan istenilenleri yapabilcek,zor anlarda kontrolü eline alabilicek Halil Ünere hep kafa sallamak yerine bazı noktalarda Hayır die bilcek Sahadayken bazen hocaya bağlı kalmadan kendince bişiler uygulayabilicek bir adam alınsın

bence 2-3 oynayabilen kendi şutunu yaratabilen bir oyuncuya ihtiyacımız var.sayın ünerin sayesinde takımeda herhangi bir oyuncuya set hücumu içerisinde pozisyon hazırlanamıyor çünkü.