STSL 5.Hafta | Kayseri Erciyesspor: 1-Galatasaray: 2

Maç Önü | Kayseri Erciyesspor - Galatasaray

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in beşinci haftasında Kayseri Erciyesspor ile karşılaşıyor. Kayseri Kadir Has Stadyumu’ndaki mücadele öncesi takımımızın onbiri belli oldu.

Maç: Kayseri Erciyesspor - Galatasaray
Yer: Kadir Has
Tarih: 4 Ekim 2014 Saat: 18.30
Yayın: Lig TV

Galatasaray: Fernando Muslera, Tarık Çamdal, Aurelien Chedjou, Semih Kaya, Alex Telles, Felipe Melo, Wesley Sneijder, Olcan Adın, Selçuk İnan, Yasin Öztekin, Burak Yılmaz

Yedekler: Sinan Bolat, Koray Günter, Veysel Sarı, Hamit Altıntop, Blerim Dzemaili, Umut Bulut, Goran Pandev

Bizim takım tempo konusunda vasatın derecelerce altında bi seviyede. Bi Beşiktaş'a bakıyorum bi bize, içler acısı. Oyuncular 2 adım atamıyor ama yıllık 3-5 milyon almayı biliyorlar.. Yazık çok yazık...

Muslera ciddi anlamda sinirli maçlarda. Oyununu etkiliyor. İlerde başımız ağrıyabilir. Sakinleştirmek lazım.
Tarık oyun içinde çok istikrarsız. Eleştirmek için biraz daha bekleyeceğim.
Semih Chedjou sene başından beri övülüyor ama bence yok öyle bir dünya. Sene başından beri bu kkadar ara top yiyen başka bir defans yok. İnanamıyorum bu övgülere.
Telles'in üstüne düşmemiz lazım. Çünkü ciddi anlamda yetenekli. Böyle bir oyna bir oynama yaparsak adam gelişemez.
Hamit'i çok beğendim. Bunu yazacağımı hiç beklemezdim ama harbi çok beğendim. Tempo yokken hakikaten fark yaratıyor Hamit.
Selçuk konusunda konuşmayacağım. Çünkü yazmayı gerektirecek birşey yok.
Melo geldiğinden beri en kötü maçını oynadı özellikle 2. yarı. Kafası dağılmıştı maçın 2. yarısı.
Olcan'ı kazanmak lazım. Bu çok açık.
Wesley canımsın hacı. Sen bunlara uyma.
Burak'a destek olmamız lazım. İyi kötü bunları tartışırız ama bu takımın en iyi santraforu bu adam.