Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

[video=youtube;P_HGSFuVSXg]http://www.youtube.com/watch?v=P_HGSFuVSXg[/video]

Selçuk Balcı - Beklesin Beni Yarim

''Derelerde taş olsam gözlerunde yaş olsam
Sevdaluk kervanuna benda arkadaş olsam
Olsam deli bir sevda yüreklerune dolsam
Sevsan senda beni ben sana esir olsam

Hey gidi kaçkar daği kar yağmurun kalmasun
Beklesun beni yarum başkasina bakmasun
Akmasun dağun kari eriyipta akmasun
Bu sevdamun derdi yüreğumi yakmasun''

Helal olsun demekten başka bir şey kalmıyor...

Uğur, paylaşım için teşekkürler. Karadeniz'i çok seviyorum insanı ile, müziği ile, toprağı ile.. Allah nasip eder de inşallah her bir karışını gezer görürüm.

Bu arada bu parçayı Erdal'a da dinletelim yahu, ruhuna gıda takviyesi yapalım. :D

Uğur, paylaşım için teşekkürler. Karadeniz'i çok seviyorum insanı ile, müziği ile, toprağı ile.. Allah nasip eder de inşallah her bir karışını gezer görürüm.

Bu arada bu parçayı Erdal'a da dinletelim yahu, ruhuna gıda takviyesi yapalım. :D

Karadeniz müziğini böyle iyi yapanlar olunca, dinlememek zaten elde değil. Karadeniz Müziği için özel isimler vardı, Kazım koyuncu olsun, Volkan Konak olsun. Yeni nesilde de Karmate ve Selçuk Balcı gerçekten çok iyi bir Karadeniz müziği yapıyorlar. Ben genel olarak her türlü müziği dinlerdim (metal ve aşırı rock hariç) ama Trabzon'a gidiş sonrası bir etkilenme olmadı değil.

Tamam gezilip, görülecek yerleri var ama fazla kalmaya lüzum yok, onu da söylim :D

Erdal konusunda ise haklısın, ama o enteresan şeylerden sonra gerçek müzik ile ilgili bir şeyleri kulağı tam işitmeye bilir, malum uzun süre yüksek sese maruz kalmış durumda :D

Marc Anthony ft.Pitbull-Rain Over Me...Marc Abi nin ses kadayıf gibi yahu =)