Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Pink Floyd - Wish You Were Here

Bu da benim her gün muhakkak dinlediğim şarkılardan biri.

Sühan abi İngilizler anlıyor bu işten ne diyosun.

Vayy bu parçayıda severim:)) Birde Fearless var sonunda you will never walk alone'u söylüyorlar bitiyorum:)

Anlamazlarmı Şamil. Adamlar güle oynaya içiyor aslan gibi. Olay yapacaksa şöyle bir masadan uzaklaşıyor:)

Burası iyimiş ya :) Bir soldier of fortune yazdıktan sonra geçip gitmeyi düşünüyordum ama takıldım :) Ben öyle sağlam diyebileceğim bir müzik bilgisine sahip değilim. Leziz şeyler yakaladıkça dinlerim falan işte. Bu aralar sürekli avdayım diyebilirim bide :) Tam da üstüne iyi geldi bu muhabbetleriniz :D Burayı da daha sık takip edeceğim artık, iyi bir yardımcı olabilir sanki :)
Comfortably Numb diyorum o zaman bir de. :)

Öyle abi Deep Purple grubunun kafaları güzel yaptıkları saçma sapan bir şarkı var, sabah kalkıyorlar bakıyor kayıt var adamlar kayıt falan yapmışlar ama hatırlayamayacak kadar sarhoşlar.

Ama bu işi en iyi yapan millet İngilizlerdir kesinlikle, Deep Purple, Pink Floyd bunlar eski topraklar son dönemin daha doğrusu genç diyebileceğimiz çok iyi müzik yapan gruplarından Cold Play, Placebo, Muse vs var.

Velhasılı Kelam İngiliz anlıyor bu işten arkadaş.

Bu arada ufak bir rica, şarkı ismi veren arkadaşlar fizy veya youtube dan linkde verirse sevinirim aslında. Ben yenilerde pek iyi değilim. Dinlediğim en yeni grup Deram theather