Süper Final V. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş

Deplasmanlarda süper finalde çok iyi oynuyoruz. Şampiyonluk son maça kalsa bile kazanma ihtimalimiz çok. Ben 20 45 de şampiyon olacağımızı düşünüyorum bugün...

adamlar 1-0 yenikken 1-2 maç kazanmasını biliyor biz dk. 80'den sonra 2-0 ı koruyamıyoruz...mümkünse şampiyon falan olmayalım...

melik beraberlikle galibiyetin puan açısından farkı olsada sonuç açısından hiç bir farkı olmadı(kazansak arada 2.5 puan olacaktı- berabere kaldık yarım puan kaldı) 2 durumdada deplasmanda yenilmememiz gerekiyordu yani sonuçta hala beraberlik bizim işimize geliyor.. Ha şunu diyorsan; kazansaydık moralli giderdik diye bence yanılıyorsun berabere kalmamız takımın civataları dahada sıkmasına ve olayı çok daha ciddiye almasına neden olacaktır. o nedenle hayırlı oldu... Benim asıl korkum şu: kadıköyde şampiyon olursak ve o hayvanlar sahaya inip bikaç tane galatasaray armalı insanı öldürürse! bunu kim nasıl açıklayacak? dijitürk benim param bikaç insanın hayatından çok daha önemlimi diyecek!!!

Biz arenada yenilmemize rağmen onlara maç içinde yada sonunda ufacık bir kötü olay yaşatmadan evlerine gönderdik medeni insanlar gibi ama karşıyakada medeniyet yoksunu bir çok salyasını akıtarak maç izleyecek bir çok hayvan olacak maalesef:( ve bunlarda olsaı şampiyonluğumuzda içlerindeki hayvanı ortaya çıkartıp çok büyük olaylara yol açacak korkum bu benim...

melik beraberlikle galibiyetin puan açısından farkı olsada sonuç açısından hiç bir farkı olmadı(kazansak arada 2.5 puan olacaktı- berabere kaldık yarım puan kaldı) 2 durumdada deplasmanda yenilmememiz gerekiyordu yani sonuçta hala beraberlik bizim işimize geliyor.. Ha şunu diyorsan; kazansaydık moralli giderdik diye bence yanılıyorsun berabere kalmamız takımın civataları dahada sıkmasına ve olayı çok daha ciddiye almasına neden olacaktır. o nedenle hayırlı oldu... Benim asıl korkum şu: kadıköyde şampiyon olursak ve o hayvanlar sahaya inip bikaç tane galatasaray armalı insanı öldürürse! bunu kim nasıl açıklayacak? dijitürk benim param bikaç insanın hayatından çok daha önemlimi diyecek!!!

skorun önümüzdeki hafta oynanacak maçın önemini degiştirmedigini ben de biliyorum...85. dakikaya 2-0 önde girdigin maçta berabere kalıyorsan , bazı şeyleri demekki gerçekten önemsemiyorsun ciddiye almıyorsun demektir...yoksa hesap kitap falan boş işler...gerekirse 11kişinin savunma yapıp şampiyonlar ligi finali oynamaya hak kazandıgını gördük daha 2 hafta önce...yani isteyince oluyor...
ayrıca önümüzdeki hafta bi halt olmaz, olurda es kaza kazanırsak,hepi topu futbol oynanacak kazanan şampiyon olacak...futbol ve arma üzerinden demagoji yapmanın alemi yok...

2-0 dan 2-2 ye geldi diye galatasaray armasýndanmý vazgeçelim!!! sen zaten aidiyet hissetmiyorsun belli!! maçý bizim maç 2-2 ye geldiðinde fener 3-1 öne geçmiþti 2. yarý konsantrasyonumuz arenada deðil avni akerdeydi ve bjk bundan yararlanýp 2-2 yi yakaladý. Ayrýca biz chelsea deðiliz GALATASARAYIZ çýkar kadýköydede nuo cump tada barnebau dada savaþýrýz oynarýz mücadele ederiz. Haftaya oraya futbol oynamaya kazanmaya mücadele etmeye terimizin son damlasýna kadar þampiyonluðu almaya gideceðiz SEN VE SENÝN GÝBÝLER BUNA ÝNANMASADA!!!!

fossacimbom'dan alıntı,

Beşiktaş maçında rahatsızlanan arkadaşımızın vefat ettiği haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Durumu iyiye gidiyor, bilgilerinize..

adamlar 1-0 yenikken 1-2 maç kazanmasını biliyor biz dk. 80'den sonra 2-0 ı koruyamıyoruz...mümkünse şampiyon falan olmayalım...
Bu yorum demogoji olmuyor mu peki?Aynı mı iki maçın şartları?
Bu takım bu rezil sezon boyunca Galatasaray gibi oynadı.Şampiyonluğu kaybederse de futbol bir 'oyun' olduğu için kaybedecek,dünya kadar anormallik bir araya geldiği için kaybedecek.