Takımı topla mirsad(kendini topla turgay)

Re: Takımı topla mirsad..

Artık muhterem zat baskanlıgı bırakıyo vede bundan kötüsünü görücegimizi sanmıyorum.Mart ayında kım gelirse gelsin öncelikle taraftar yönetim arasındakı bagı kuvetlendırmesi lazım;nedeni bellidir her sene kadiköyde yasadıklarımız her basket macında en ufak bir sorunda salondan atılmamız bu yönetimle olan taraftara sahiplenme güvenine sona erdirmistir.İkinci yapılıcak olan iş ise sezon sonunda ülker grubunun sponsorlugundan kurtulmak.

Ülker kurtuldugumuz anda daha kuvetlı baskı yapabılırız federasyona bizim önümüzü kesen bir neden ülker grubudur.

Son olarak ben suna inanıyorum en kötüsünü gördük 6 senede daha kötüsünü göremeyiz güzel günler görecegiz insallah :)

Volkan Ozger' Alıntı:
Son olarak ben suna inanıyorum en kötüsünü gördük 6 senede daha kötüsünü göremeyiz güzel günler görecegiz insallah :)

kardeşimin bu cümlesi 7'den 70'e, galatasaraylı'yım diyen herkese işlenmeli........ hayatımızın 5'te 1'i gitti ama güzel günler şimdi başlıyor....... elveda canaydın, elveda fenerbahçe.........

asvel'i bekliyoruz.......

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1vve782z]

kardeşimin bu cümlesi 7'den 70'e, galatasaraylı'yım diyen herkese işlenmeli........ hayatımızın 5'te 1'i gitti ama güzel günler şimdi başlıyor....... elveda canaydın, elveda fenerbahçe.........

asvel'i bekliyoruz.......[/quote:1vve782z]

saol abim benimde 4/1 gitti muhterem yüzünden sayesınden floryada az celik kuvetten jop yemedık panzerler üstümüze sürüldü kimse bilmez neyse aci günleri unutucam yeterki zat bıraksın ben yenı baskan olucak kişininde kesinlesip mazbatısını alana kadar korku vede huzursuzum muhterem aday olur vede kazanır diye :) ama gelen ilk yönetimden ricam.
Ne olur bize futbolda Galatasarayımızın normalde alması gerken oyuncuları yıldız diye getirmesınler baskette ülker sponsorlugunu bıraksınlar birde salonda vede kadıköyde,samiyende taraftara sahıp cıksınlar cok sey istemedım sanırım en azından (10 senede 7 sampiyonluk , 3sampiyonlar ligi finali 1 kesin kazanılıcak stad 2002 mayısta baslanıp 2004 eylülde acılıcak ilk sene 3 yıldız ondan sonrakı seneler birer yıldız) böle diyip söz veren zat gibi (6 senede 2 sampiyonluk, avrupada 0 basarı, stad 2008 ocak da temel atılma yıldızlar bratu ,petre,tamas)bunları yapmasınlar.
Gelen yönetim yıldız alamıyoruz desin salon yapamıyoruz desin dürüst olsun basım üstünde yeri var.

Eyüp abi bilgiler için teşşekür ederiz ama bu sene allah korusun şampiyon olamassak bişeyler yapmamız gerekiyor.Gerekiyorsa fedarasyona yürüyelim ama bu tip davranışlar fenerbahçenin olduğu tüm alanlarda

Mirsad bunu yalanladı. Gazetede okudum bugün.

Gerçi yalan bir adamın haber yalanlamasına ne denir bilemeyeceğim =)

Yalnız okurken gülesim geldi. Federasyon başkanın yaptığı işlere bak. Yazık vallaha çok yazık. ne hallere düştünüz. Gerekli maddi ve manevi desteği isterlerse versinler. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Tanjevic orada oldukça bütün dünya F.Ülker'e yardım etse şampiyon falan olamazlar. Aslında bizde yardım etsek mi!!! :?

Bu insanlara inat şampiyon olmalıyız ve ben inanıyorumki olacağız.Bencede güzel pankartlarla maçlara çıkmalıyız.Ders verici olmalı.Bence şimdiden düşünüp fikirlerimizi yazalım :)

Sayın Başkan Özhan Canaydın'ı en çok eleştirdiğim konu hem futbolda, hem basketbolda ve hatta diğer branşlarda F.bahçe'nin yaptığı lobi faaliyetlerine sessiz ve tepkisiz kalmasıdır. Geçen sezon F.bahçe Ülker'in kazandığı şampiyonluğun hakemler ve federasyon tarafından desteklendiği gün gibi aşikârken buna hiç kimsenin gık çıkartmaması basketbol federasyonun bu tutumunu bugünlerde dahi devam ettirmesine zemin hazırlamıştır. Son Karşıyaka maçında yaşadığımız olaylarda verdikleri trajikomik karar beni play-off'lara doğru yaşanacak hakem skandalları konusunda endişelendiriyor!

Geçen gün başka bir konuda yazmıştım burada yeri gelmişken tekrar yazmayı doğru buldum..,
Babaannemin bir sözü vardı Yediği kaba tuvaletini yapanlar vardır diye.Rahmetli babannemin ne kadar da haklı olduğunu bu adamı gördükten sonra daha iyi anlıyorum.Giydiğin Gs formasını haketmeyen ender insanlardan.

Fazla söze gerek yok gibi,herşey ortada.
Şimdi bizim hakkımızı savunması gerekenler konuşsun....