Takımımıza 5. yabancı oyuncu Anket...

Sizce takımımızın 5. yabancıya ihtiyacı varmı?

• Çok ihtiyacımız var

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    69
Arkadaşlar m.hoca'nın beğenmeyip gönderdiği denham brown ilk lig maçında 17 sayı ile maçın en skoreri olmuş

Ya şimdi düşünüyorum düşünüyorum sonra bana kızıyorsunuz.Bizden giden Kral oluyor.Kral olarak gelen rezil oluyor.Bu nasıl iştir kimin suçu vardır ben anlayamıyorum.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Ya şimdi düşünüyorum düşünüyorum sonra bana kızıyorsunuz.Bizden giden Kral oluyor.Kral olarak gelen rezil oluyor.Bu nasıl iştir kimin suçu vardır ben anlayamıyorum.
Tam New York Knicks ve Stephon Marbury'i özetledin tebirk ederim Burak. :)

Denham bende iyi etki bırakmıştı.ama tercih meselesi tabi.

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":fa20e]Ya şimdi düşünüyorum düşünüyorum sonra bana kızıyorsunuz.Bizden giden Kral oluyor.Kral olarak gelen rezil oluyor.Bu nasıl iştir kimin suçu vardır ben anlayamıyorum.
Tam New York Knicks ve Stephon Marbury'i özetledin tebirk ederim Burak. :)

Denham bende iyi etki bırakmıştı.ama tercih meselesi tabi.[/quote:fa20e]İyi taç atıyordu :D :D
Şaka bu yanan bende söyledim Kaan Kuralda averyi yerine denham brown gelse daha iyi olur.

çok ihtiyacımız var
bence iyi bir 3 numara lazım. suan takımda gercek bır skorer yok ben hala "cok arkadas itiraz edebilir ama" fitch'in takımda tutulması kanısındayım özellikle dee brown'la cok ıı bı ikii olurlardı

İyi bir 3 numara bulursak çok iyi bir takım oluruz.Dee-Tufan-Yabancı-Gaines-Hüseyin benchten de Cüneyt-Murat-Erdem-Owens-Fatih süper olur.Tabi kaliteli bir 3 numara olursa , yoksa çok sıkıntı çeker en iyi ihtimalle 5.oluruz ama 3 numara alınabilirse 3.lüğü zorlarız