Takımın İsteksiz Tutumu...

Takımın burada suçunun biraz daha kısıtlı olduğunu düşünüyorum
Sonuçta her kez biliyorki aldığımız oyuncular kariyerlerinde zaten bir şeyleri aşmış ve yaşını almış oyuncular.
Bununla beraber Graves ve M.S ile bir başka kumar oynandı.Bir tanesi kısmen tutarken M.S elimizde patladı.
Sonuç ortada

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":2osy8x67]Enteresan olan şey geçen sene 20 sayı geriden gelip kazanandan bu sene hiçbir iz yok.

Geçen seneki takımın yabancılarından iz varmı ki .[/quote:2osy8x67]
Geçen seneki hocamızı yada türk oyuncularımızın %90 ını değiştirdik mi ?

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":bcfz55wt]
Geçen seneki takımın yabancılarından iz varmı ki .
Geçen seneki hocamızı yada türk oyuncularımızın %90 ını değiştirdik mi ?[/quote:bcfz55wt]

Geçen sene bizi nekadar Türk oyuncularımız taşıdı?Yabancılarımızın katkısı maç başına % kaçtır? Benim şahsi fikrim geçen senki takım ve o takımın HIRSINI,MÜCADELESİNİ düşündüğümüzde Murat Hoca'nın katkısının oyunculara kıyasla çok daha az olduğunu düşünüyorum.

bence bazı şeyleri görmüş geçirmiş oyunculardan kaynaklanıyor...gaınes owens hıte bunlar kendini ispatlamak için herşeylerini veriyorlardı...dee yi katmıyorum adam nba den geldi havalıydı...bu senekilerden graves gene herşeyini vermeye çalışıyor nie ispat için..milan ziziç milo kime neyi ispat edicekler...türklere gelince hüso cücü artık yaşı kemale ermiş oyuncularımız onlarda aşmışlar bişileri...murat cemal erdem bunlarda hırsları ile bişiler yapmaya çalışıyolar...ms yi saymıyorum sayamıyorum hangi kategoriye koyacagımı bilemedim...

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":1gil3jus]
Geçen seneki hocamızı yada türk oyuncularımızın %90 ını değiştirdik mi ?

Geçen sene bizi nekadar Türk oyuncularımız taşıdı?Yabancılarımızın katkısı maç başına % kaçtır? Benim şahsi fikrim geçen senki takım ve o takımın HIRSINI,MÜCADELESİNİ düşündüğümüzde Murat Hoca'nın katkısının oyunculara kıyasla çok daha az olduğunu düşünüyorum.[/quote:1gil3jus]
Gelen gideni aratırmış.

Milosevic, Charles Gaines'in eline su dökemez.
Strickland + Graves < Dee Brown. Dee Brown'u çok arayacağız.
Chris Owens> Gurovic. Chris Owens, 2 dış,2 iç, 3'lük her yerden şut atabilen ve çok ama çok isabetli bir şutör oyuncu.Bir de atlet olması Gurovic'i 2'ye katlar.
Robert Hite, böyle bir nimet bu takıma bir daha gelmez.Bazen sırf Robert Hite için takımımızın maçlarını izlediğimi düşünüyordum.

Kısaca geçen yıl ilk yarıya kadar uzun bir galibiyet serisi yakaladık.Atlet oyuncular,smaçlar,show gösterileri,taraftarı ateşleyen oyuncular,hırs,azim,inanç vardı.Takım çok dinamikti.Bu sene tecrübeliymiş,avrupa görmüş,yaşlı ama gururlu,yenilse de değeri düşmeyen, adı var tadı yok,sadece imaj yapmış oyunculardan kurulu bir takımımız var.

Ne bekliyorsunuz ki !

Eğer basketboldan biraz anlıyorsam; 2 şeyden şaşmayacaksın; zenci ve atlet oyuncudan...

Örnekler; Amare Stoudamire,Dwight Howard,Kobe Bryant... Ligimize gelmiş Willie Solomon,Trance Kinsey,Robert Hite,Quinton Hosley,Marcus Slaughter,Marcus Haislip,Charles Gaines,James White.

Bu örnekler söylediğimi doğruluyor. Hadi onu da geçtim.Bu sene Nba'de çıkışta olan takım Denver Nuggets, oyuncularına bak; J.r Smith,Kenyon Martin,Nene,Carmelo Anthony...

Eğer başarı istiyorsak atlet oyunculardan kurulu bir takım oluşturmalıyız bence...

Dee Brown gelirken beni en heycanlandıran oyuncuydu.Oynarken en sevdiğim oyuncuydu.Giderken en üzüldüğüm oyuncu oldu.
Geçen sene forum pek sevmedi kendini.Ama bence ziyadesiyle yüreğiyle oynayan bir basketçiydi...
2 ay kadar sitesinde bir soruma " Telekoma elenmek büyük hüsran oldu.Hiç bir yöneticiyle veya taraftara kırgım değilim" gibisinden şeyler söylemişti.

Umarım yollar yine kesişir..