TBBL Play-off Yarı Final Mersin BŞB 63 - 74 GALATASARAY

Re: TBBL Play-off Yarı Final Mersin BŞB - GALATASARAY

Maç iddaa listesinde 16.30 yazıyor bi şey anlamadım :roll: Birde bu maçın nasıl yayını olmaz ya nasıl bi anlayıştır bu!

Maçı takip edemedim ama skoru gördüğümde bu kadar rahat aldığımıza şaşırdım helal olsun kızlarımıza.Bir de bu 1-1 den başlama işi bizim için çok iyi oldu seri uzun sürmemiş ve daha az yıpranmış olacağız..Hepinize tekrar çok teşekkürler kızlar,Sophia'cım döktürmüş gene =)

Erken konuşmayalım ama finale çıkarsak ve fb gelirse seri 0-0mı başlicak yoksa 1-0 geride mi başlicaz?

0-0 başlayacak. Gerçekten ligin en iyi savunma yapan takımıyız. Koçu bu konuda tebrik etmek lazım.

Kurtuluş Abi 7 Mart'dan beri yenilmiyoruz.

O tarihden bugüne 11 Maç oynamışız.

Gelip takımı destekleyen herkesin yüreğine sağlık.

Güzel bir galibiyet aldı takımımız,bu kadar rahat alacağımızı düşünmemiştim açıkçası :)

Katie Douglas sakatlanmış. Maçı salonda izleyen ortopedist bir arkadaşım kötü şekilde düştüğünü söyledi şimdi. Durumunu öğreneceğiz birazdan.

Kaynak: Sarayinsultanlari

Sarayın Sultanları Çağlar'ın blogu değil mi?

Yeni geldim maçtan . Baştan sonra önde götürdük rahat bir galibiyet aldık . CatchinGS ve Sophia galibiyeti getirdi diyebilirim . Takım olarak çok iyiydik tabi Tribün olarakta sağlam destek verdik . Bizle beraber bağıran herkesin sesine sağlık .

Doğan Öztürk' Alıntı:
Yeni geldim maçtan . Baştan sonra önde götürdük rahat bir galibiyet aldık . CatchinGS ve Sophia galibiyeti getirdi diyebilirim . Takım olarak çok iyiydik tabi Tribün olarakta sağlam destek verdik . Bizle beraber bağıran herkesin sesine sağlık .
Katie'nin durumunu biliyor musun? Maçta sakatlanmış.

Emre Karakaplan' Alıntı:
[quote="Doğan Öztürk":3nwiuxhc]Yeni geldim maçtan . Baştan sonra önde götürdük rahat bir galibiyet aldık . CatchinGS ve Sophia galibiyeti getirdi diyebilirim . Takım olarak çok iyiydik tabi Tribün olarakta sağlam destek verdik . Bizle beraber bağıran herkesin sesine sağlık .
Katie'nin durumunu biliyor musun? Maçta sakatlanmış.[/quote:3nwiuxhc]

Doğan adına cevap vereyim.Çok kötü düştüğünü gördüm ve yere basamıyordu,çok acı çektiği yüzünden belliydi.Kötü olabilir durumu.

Yaa bu kızın çektiği nedir belirli periyotlarla ağır darbeler alıyor. Geldiğinden beri kaç kere böyle oldu en son Türkiye Kupasında şimdide bugün inşallah çok ciddi bir durumu yoktur.Geçmiş olsun Katie!