TBBL Play-off Yarı Final Mersin BŞB 63 - 74 GALATASARAY

Re: TBBL Play-off Yarı Final Mersin BŞB - GALATASARAY

Katie boş turnikeye giderken Barbara dengesini arkadan bozdu sayı oldu ama süratli bi şekilde düştü maç bitiminde yürüyordu 1 hafta felan ağrı çeker ama umarım daha kötüsü olmaz .

Mersinde son zamanlarda garip işler oluyor. Bu kadar kolay teslim olan bir takım değildi Mersin. Yinede böylebir takımı deplasmanda bu kadar rahat yenmek kolay değil, tebrikler kızlara.

SAygılar.

Gelenlerin bağıranların ayağına sesine sağlık.
Mersinde izlediğim geçirdiğimiz en rahat maçtı diyebilirim.
Ketiaya da geçmiş olsun.
Kötü düştü.
Buz tedavisi ve masajla maç bitimine kadar köşedeydi.

Metin Karadeniz' Alıntı:
Mersinde son zamanlarda garip işler oluyor. Bu kadar kolay teslim olan bir takım değildi Mersin. Yinede böylebir takımı deplasmanda bu kadar rahat yenmek kolay değil, tebrikler kızlara.

SAygılar.
yıllardır erken form tutma der spor yazarları aşağı yukarı her branşta,bense bunun olduğuna pek inanmazdım ama bu sene mersin'de olan bu galiba

Maçı izleyen arkadaşlarımız ne derler bilemem; ama Mersin geçen yıl da normal düzende oynayarak büyük takımlara karşı kaybetmişti. Galatasaray'ı ve Fenerbahçe'yi yavaş tempoda, çok iyi uygulayabildikleri tam saha baskı olmadan yarı saha basketboluyla yenmeleri çok zor. Zaten, son dönemde de bu iki takıma da hep mağlup oldular. Erkek form tutmaktan ziyade buna bağlıyorum durumu ben.

Kazandığımız için pek konuşulmuyor forumda ama serinin 1-1 başlaması epey ilginç bir tercih. Doğrudan Fenerbahçe - Galatasaray ya da Fenerbahçe -Mersin finalini yapalım, lig bitsin. WNBA'e yetişelim havasında federasyon.

2. maç yarın oynanacak.Daha 2. maçın başlığı açılmamış.Buradan devam mı ediyoruz?