TBF'den naklen yayın skandalı!

Turgay Demirel adaylığını koydu
07 Ekim 2008 Salı

Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, 24 Ekim 2008 tarihinde yapılacak federasyon başkanlığı seçimi öncesi yeniden başkanlık için aday adayı oldu.
Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Turgay Demirel, aday adayı olarak başvurusunu yaptı. Federasyonun olağan genel kurul toplantısı 24 Ekim 2008 Cuma günü Ankara Dedeman Oteli'nde saat 11.00'de gerçekleştirilecek. Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, 24 Ekim 2008 tarihinde yapılacak federasyon başkanlığı seçimi öncesi yeniden başkanlık için aday adayı oldu.
Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Turgay Demirel, aday adayı olarak başvurusunu yaptı.

Federasyonun olağan genel kurul toplantısı 24 Ekim 2008 Cuma günü Ankara Dedeman Oteli'nde saat 11.00'de gerçekleştirilecek.

fenerbahçe.org

öküz altında buzağı aramıyorum ama sanırım bu haber çok şeyi anlatıyor dimi??????????

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
Turgay Demirel adaylığını koydu
07 Ekim 2008 Salı

Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, 24 Ekim 2008 tarihinde yapılacak federasyon başkanlığı seçimi öncesi yeniden başkanlık için aday adayı oldu.
Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Turgay Demirel, aday adayı olarak başvurusunu yaptı. Federasyonun olağan genel kurul toplantısı 24 Ekim 2008 Cuma günü Ankara Dedeman Oteli'nde saat 11.00'de gerçekleştirilecek. Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, 24 Ekim 2008 tarihinde yapılacak federasyon başkanlığı seçimi öncesi yeniden başkanlık için aday adayı oldu.
Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Turgay Demirel, aday adayı olarak başvurusunu yaptı.

Federasyonun olağan genel kurul toplantısı 24 Ekim 2008 Cuma günü Ankara Dedeman Oteli'nde saat 11.00'de gerçekleştirilecek.

fenerbahçe.org

öküz altında buzağı aramıyorum ama sanırım bu haber çok şeyi anlatıyor dimi??????????
İnşaallah o gün bu adamdan kurtulduğumuz gün olur?Seçimde yandaşları varmı?Yada ona rakip varmı diyeyim :oops: Hani en azından onu zorlayabilecek bir rakip???

Muhtemelen bu seçimde karşısında rakip bile olmayacak Turgay Demirel´in. Hoş olsa da çok rahat bir şekilde kazanır seçimi çünkü tüzük değişikliğine gitmiş. Kurtulmamız için tek çıkar yol Demirel´in FIBA Başkanı olması. Yani Türk basketbolu belki biraz temizlenecek ama bu sefer olan Dünya basketboluna olacak. İşin bizi ilgilendiren kısmı Demirel´in yardımcıları kim olacak? Sonuçta o iki isimden birisi Demirel FIBA Başkanı olursa Demirel´in koltuğuna oturacak.

FIBA Başkanlığı seçiminde şansı var mı derseniz en güçlü aday olarak Demirel görünüyormuş.

Türkiye kupasını bile televizyona taşıyamayan bir federasyon lütfen bir daha aday falan olmasın. Bu ülkede işini hep kötü yapanlar neden koltuklarına sıkı sıkıya sarılır anlayamıyorum.

Mert Bey oturabilecekleri ikinci bir koltuk yok ki bıraksınlar. Turgay Demirel daha büyük koltuğu garantilerse küçüğünü bırakır. Örnekleri çoğaltmak elbette mümkün; Canaydın, siyasi parti liderleri...

Benim merak ettiğim bu adam FIBA´da nasıl en iddialı aday konumuna nasıl gelebiliyor.

Bundan önceki seçimde üyelere Nokia cep telefonu dağıtmış deniyordu.Sanırım fiba üyelerine direk Nokia'dan hisse veya açık çek vermiştir...

24 Ekim'deki seçimlerde tekrar aday olacakmış.Umalımda karşısına adam gibi bir rakip çıkarda tekrar başkan olarak seçilmez.Yoksa çok sürmez türk basketbolu kısa zamanda tamamen biter.

Kimse basketbolu falan ozlemez. Oyle spor kulturu olan bir ulke degiliz biz. Bosuna atip tutmayalim.
Corum'da basket potasi mi varmis anlamadim.
Ben takimi tvden izlemek istiyorum. Corum'a pota diken, Kupa maclarini da bir kanala pazarlardi.
Baslikta dedigi gibi SKANDAL!
Artik gitse bu Turgay Demirel adli basketbolu yiyip bitiren zat da ne olacagini gorsek.