TBL 10. Hafta | Galatasaray CC 78 - 72 Antalya BŞB

Re: Galatasaray - Antalya BŞB[CANLI]

Darius yerine fich olsa hüso ile cücüde olsa bu takım iş yapar ama cevherim murat bizi sevmiyii

İsim sayı ribaund asist

d-wash 7 2 2
murat 7 0 3
wilk 11 5 0
rancik 17 7 4
evren 6 2 5
can 7 1 0
jasa 19 7 2
fatih 4 3 0

TOPLAM 78 16 27

cem akadağ maçtan sonra çok memnun olmadığını söyledi. özellikle avrupada 4 yabancıyla oynayıp lige dönünce 3 yabancıyla oynayınca bazı oyuncularda duygusal düşüşler oluyor dedi. hafta içindeki performanslarına bazı yabancılar yaklaşamadı bile dedi.ç isim vermedi ama was ı kastettiği belli. demekki was ilk 5 başlamayınca veya az süre alınca morali bozuluyor. bugün çok kötüydü ama en kritik anda 3lük sokup maçı bitirdi

Şuanda 3 puanımız var. Tahkim -5 kaldırırsa 8 puanımız olur. -5 kalktımı Daçka ile 2 puan 14. Mersin'le 3 puan 8. sırada ki Erdemir'le 7 puan fark kalır playoffa bile girebiliriz.

Re: TBL 10.Hafta GALATASARAY 78-72 Antalya BŞB

Bugün yerlilerden 24 sayı aldık. Geçen maçlara göre iyiydi yine. İlk yarı Jasaitis ikinci yarı Rancik başı çeken isim oldu. Evren çok iyiydi savunmada. D-Wash'da fark 3 sayıya inmişken attığı zor üçlükle son noktayı koydu. O üçlük olmasa çok sıkıntılı anlar yaşardık. Ben bugün beğendim takımımızı özellikle geri koşmalarda ve fark açıldıkdan sonra oyunu bırakmadığımız için. Murat'da iyiydi bugün. Sezar'ın hakkı Sezar'a. Can geçen maçlardaki durgunluğu atmış biraz onuda beğendim.
3 puana yükseldik. Artık karar çok belirleyici olacak...

cimbomum benim ya:D:Dgüzel ve önemli bir galibiyet oldu bu bizim için
murat evren can fatih 24 sayılık katkı vermiş bu güzel bi gelişme bazı maçlarda yerlilerden 5 6 sayı alıyoduk bugun farklı gün olmuş yerliler açısından umarım hep böle devam eder bu durum
ben murat kayadan her maç 10lu 20 li sayı beklemıyorum bugün iyıydı mesela 15 dkda 7 sayı 3 asist verimli yani keşke hep böle olsa

tebrik ediyorum. jasa bugün iyimiş sanırım evren ve can da katkı vermiş. ama maçı izlemedim istatistiklerden bunu diyorum. diğerleride iyi olabilir.

bugun murat ve can dan guzel verım aldık. Evren ve Fatıhte iyiydi. Yabancılara zaten hiç bi yorum yapmaya gerek yok yıne superdı hepsi. Mac bastan sona bizim üstünlüğümüzde gitti. son çeyrekte fark kapanmış olsada bu basketbolun doğasında olan bir şey oyunun kontrolu bizde olduğundan oyuncular hiç paniklemeden maçın sonunu getirdiler.

Ayrıca çok guzel oyunlar izledik maçta. Çetin Yılmaz maçı anlatırken afferinler hava ucuyordu. Cidden güzel sayılar oldu maçta. Umarım şu 5 puanımız geri verirlerse bu takım ligde iyi işler yapacağı belli

Tebrıkler Aslanlarımıza..

seyırcısız cezamız bıttı bu macla, Telekom macında takımla taraftar bırbırıne kavusacak..

Murat'ın ıyı oynamasına ayrıca sevındım.çok daha ıyı oynayabılecegını bılıyoruz..

Takımda niye herkes maça kendi arabalarıyla gelip gidiyor bugün en çok kafamı kurcalayan soru buydu.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Takımda niye herkes maça kendi arabalarıyla gelip gidiyor bugün en çok kafamı kurcalayan soru buydu.

Kerem Seçer gibi arkadaşlar,Murat hoca zamanında takım otobüsüyle maçlara gittikleri için bu uygulamayı kaldırdık.

Abi kaldırdık diyorsun da geçen senelerde de oyuncularımız maça arabalarıyla geliyordu yapma gözünü seveyim :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Abi kaldırdık diyorsun da geçen senelerde de oyuncularımız maça arabalarıyla geliyordu yapma gözünü seveyim :)

Sen yanlış görmüşsün,onlar toplu geliyorlardı. :)