TBL 11. Hafta | Galatasaray CC 68 - 67 Oyak Renault

Re: TBL | Galatasaray ? Oyak Renault (22/12/08)

Takımımızın performansı bundan sonra daha iyi olacaktır, özellikle Milo'da katıldıktan sonra.

Polat ve Murat'ın takıma geri dönmesi elimizi güçlendirdi, buna ilave olarak Erdem, Cemal ve Beşok'ta forma girdiler buda bizim için olumlu bir gelişme.

Atkins takıma çok şey kazandırdı, her şeyden önce guard mevkiinde ne yaptığını bilen biri var artık.

Graves günden güne performansını arttırıyor, takımımızın en büyük silahı olmuş durumda.

Ama hala kendini bulamamış oyuncularımız var, bunlardan biri Cücü diğeride Milan!

Özellikle Milan artık devreye girmeli, onun ağırlığını koyacağı maçlar başlıyor, BJK maçı ile beraber kendisini göstermeli.

Cücü yani büyük kaptan, Atkins ile beraber biraz daha rahatlayacaktır, bu anlamda bundan sonrası için kendisinden daha fazla skor ve asist bekliyorum.

Şimdi Milojevic'in iyileşmesi vede Adeleke tarzı bir uzunun takıma katılmasını beklemeye başlayabiliriz...

İYİ YOLDAYIZ, YÜRÜYELİM ARKADAŞLAR!

Oyak Renault çok mücadeleci bir takım,umarım son haftalarda ligdeki yükselen performansımızı devam ettiririz.Ve bu karşılaşmayı kazasız atlatırız.

Yücel Platinli bir Oyak Renault her zaman dikkat edilmesi gereken bir takımdır
Halil Ünerli Kepezde bu statüye girer

ya o kadarda kolay bir maç olmayabilir çünkü oyak renault mersin i aliağayı beşiktaşı ve mutlu aküyü yenmiş.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
100-200 MÜ?

Güzel bir kalabalık olur kimse merak etmesin, 1000-1500 civarı.
eyüp abi güldürdün beni :p :p o senin içinden geçen bence evet isteriz gelmeslerini ama kimse gelmez maça.yani ben istanbul da otursam gitmezdim ne işim var.oyuncular formanın hakkını vermedikten sonra!fenerbahçe nin juventut u farklı yendiği haberini aldım.fener şampiyon arkadşlar demedi demeyin.maalesef!!!

OKAN DEMIRBAS' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":kqkmmchj]100-200 MÜ?

Güzel bir kalabalık olur kimse merak etmesin, 1000-1500 civarı.
eyüp abi güldürdün beni :p :p o senin içinden geçen bence evet isteriz gelmeslerini ama kimse gelmez maça.yani ben istanbul da otursam gitmezdim ne işim var.oyuncular formanın hakkını vermedikten sonra!fenerbahçe nin juventut u farklı yendiği haberini aldım.fener şampiyon arkadşlar demedi demeyin.maalesef!!![/quote:kqkmmchj]

Herkes senin gibi düşünürse tabi salon dolmaz, öncelikle bireysel katılım önemli. Bu arada Fenerbahçe Badalona'yı yendi diye şampiyonluğu kesin demek saçma olur, aynı takım geçen hafta Alba'dan fark yerken ne düşünüyordun acaba? İstikrar olmadan hiçbir şey başaramazlar.. (Biraz başlık dışında oldu, kusura bakmayın)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Abi 1000 kişi gelir tamam da,koca GS taraftarının kaç temsilcisi vardır İstanbul'da,kaç yüzbin temsilcisi vardır,bin kişi;bilmiyorum ya... :oops:

ayhan şahenkte büyük maçlara gelmediğin belli :)

max. 500 kişi

DÜn gece rüyamda İstanbul'da idim ve ilk işim Ayhan Şahenk'i ziyaret etmek olmuştu... Garip bir rüya... :oops:

gecen seneki oyak macinda inanilmaz bir taraftar toplulugu vardi hatirlarsaniz.. once fb ulker, sonra turk telekomu yenmis ve telekom macinin biletleriyle beles izlemistik oyak macini. hem 2 sansasyonel galibiyet hem de macin ucretsiz olusuyla salon dolmustu. o mac ayhan sahenk'te gecen iki sene boyunca asvel ve gran canaria maclari ile birlikte 3 favorimden biridir..

her sey bir yana, o gunun hatrina bir kez daha toparlanmali o muthis topluluk. ben orada olacagim.

ben bursada oturuyorum renonun içerdeki bütün maçlarını izledimm çok sert savunma yapıyolar ve çok iyi bir TAKIMlar. eğer istikrarsız hücum eder savunma yapmazsak süpriz bir mağlubiyet alabiliriz

geçen seneki oyak maçında atmosfer süperdi.inşallah pazartesi o atmosfere yakın bir atmosfer olacak ve zorlu maçtan galip ayrılacağız.belki de lider oluruz ne dersiniz:)

evren'e dikkat!!!!!!!!!!

Takımın dinlenmesi açısından P.Tesi iyi bir gün. Umarız bu maçıda kayıpsız atlatır, bir sürpriz sonuca yer vermeyiz. Oyak çok dirençli bir takım ve bizim takımında dirence karşı zaafları ortada...

Ali Demirci' Alıntı:
Takımın dinlenmesi açısından P.Tesi iyi bir gün. Umarız bu maçıda kayıpsız atlatır, bir sürpriz sonuca yer vermeyiz. Oyak çok dirençli bir takım ve bizim takımında dirence karşı zaafları ortada...
Sana inanmıyorum yeri gelmişken yüzüne söyleyeyim.