TBL 13. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 86 - 97 Galatasaray CC

Re: Beşiktaş - Galatasaray [Canlı]

Mac 19da basliyor sandim ya, karistirmisim.
Neyse öndeyiz, iyi oynuyoruz galiba herkes memnun gibi. :)

Lonny Baxter'ın 5-5 serbest atış attığı nerede görülmüş.
Bu arada serbest atış demişken Fatih çember etrafından aldığı top sayı olabilirdi ama hakemler bir an NBA maçında zannetti kendilerini :p ...

Şimdi hazır ilk yarı bitmişken.. Hazır izleyenler pc başına geçmişken ben bu link konusunu tekrar sormak istiyorum..

Varmıdır takılmayan, sinir sistemini bozmayan bir yayın? Takıla takıla izlemekten başım döndü : )

Takımda herkes bu maçı kazanacağımıza inanmış,biz de inandık,son 20 dk haydi bakalım.

Cem Akdağ takımı iyi hazırlamış gerçekten,Beşiktaş'ı kendi silahıyla vuruyoruz ama kolay turnikeleri sayıya çevirmeliydik.

Son 5 saniye kala Chatman'ın attığı üçlükte de keşke adam adama savunmaya dönülseydi orda,Çetin Yılmaz 40 yılın başında doğru birşey söyledi.

arkadaşlar finalim var çalışmayı bıraktım maçı izlemek için ama linkler adamı hasta eden cinsten. varsa bildiğiniz güzel bir link paylaşırsanız sevinirim.

Boş şutları atsaydık maçı koparmıştık ama sorun değil.Gerçekten şu olaylar yaşanmasaydı ŞAMPİYONLUğun en büyük adayı olurduk efesle

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Boş şutları atsaydık maçı koparmıştık ama sorun değil.Gerçekten şu olaylar yaşanmasaydı ŞAMPİYONLUğun en büyük adayı olurduk efesle

Bence olaylar olmasaydı böyle bir ruh yakalayamazdık.

Yusuf Baran' Alıntı:
Dacka nasil kazanmis ya ilginc :S
Neyse biz kendi isimize bakalim.
Daçka'nın maç kazanmasına üzülenler. Bizim rakibimiz Daçka değil ki, Daçka'yı geçen ligde kalmıyor. Daçka'dan sonra 1 takım daha geçmemiz lazım ki bu da ancak Daçka'nın biraz toparlanmasıyla mümkün olur. Daçka ligin dibindeki takımları yenmeli ki biz de hem Daçka'yı hem de diğerlerini kavuşalım.

Sezai Saçak' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":v5ay10jz]Boş şutları atsaydık maçı koparmıştık ama sorun değil.Gerçekten şu olaylar yaşanmasaydı ŞAMPİYONLUğun en büyük adayı olurduk efesle

Bence olaylar olmasaydı böyle bir ruh yakalayamazdık.[/quote:v5ay10jz]
Öyle veya böyle eğer -5i silerlerse playoffa kalırız ondan sonra taraftar desteği ile her şey olabilir.Neyse dönelim maçımıza

İkinci yarıya 3/3 3'lük ile başladı beşiktaş