TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray: 78 - Fenerbahçe ÜLKER: 62

Mithat Duran' Alıntı:
İlk önce cevap vereyim.

1- Omaçta takımı sahaya geri getiren kişi bendim.Kahrolan Tufanı kolundan tutarak salona döndürdüm.

2 - 23 sayılık farkın kapandığı maçta takımın neden yenildiği herkes tarafından çok iyi biliniyor.

3- Asıl siz rahat olun çok daha zafer çoşkuları yaşayacaksınız.

4-Ahmet cömertin nasıl dolduğunu sanırım benden daha iyi bilemezsiniz.Bütün seyirciyi içeri alınmasını sağlayan kişi bendim.

sizede kalmaz kimin ne hak vereceği Semih bey.

Ben bu forumda işime geldiği gibi değil gerçekte olanları yazıyorum.Hiç bir maçı iyi veya kötü unutmam.

Ben de cevap vereyim o zaman:

1- Beni takımı sahaya kimin çıkardığı ilgilendirmiyo ben ben bu işe vesile olana bakarım. O ruhsuz takımı sahaya çıkması için salondan çıkmayıp dakikalarca bekleyen taraftar çıkardı. Neden burda kendinizi ön plana çıkarmışsınız çözemedim.

2- Farkı 23 sayıdan geri getirirken takım kendisi geldi ama maglubiyetin sebebi Murat Özyer değil mi :)

3- İnşallah yaşarız tabi ki hepimizin amacı bu değil mi? Zaten şu an herkes Koray Hocayı destekliyor olmasının sebebi bu değil mi?

4- Yine sorduğum soruyla bu cevabın alakası yok ama katkınız varsa teşekkür ederiz. Tabi sizin o katkıyı vermenizi sağlayan kalabalık savaşçı ruhu olmayan takım için mi öyle dolduruyordu acaba o salonu?

5- Ben hakkı ben veririrm demedim Galatasaray taraftarı her hakedene hakkını sonuna kadar teslim eder dedim :)

6- Allah razı olsun ki bütün forum dünyadan bihaberden bi tek siz biliyosunuz herşeyi de gelip bizi bilgilendiriyorusnuz.

Benim için sizinle tartışıcak pek bişey kalmadı.

İyiakşamlar.

"İyi ki Rakip F.Bahçe´ydi"

Hafta içinde antrenör değişikliği yaşayarak adeta şok olan Galatasaray C.C , F. Bahçe Ülker´i 78-62 yenerken sahanın yıldızı olan Hüseyin Beşok ilginç bir açıklama yaparak ?İyi ki rakibimiz F.Bahçe´ydi? dedi. Gazetemize özel demeç veren Sarı Kırmızılıların başarılı ismi, Murat Özyer´in gönderilmesinin kendilerini çok üzdüğünü belirterek ?Bizim için kötü bir olay oldu. Hepimiz üzüldük. Ama bir sonraki rakibimizin F.Bahçe Ülker olması bizim için avantaj oldu. Çünkü hem seyircimiz bize destek olmaya geldi hem de biz antrenör değişikliğinin şokunu atlatarak derbiye konsantre olduk. Eğer başka bir maç olsaydı belki seyircimiz olmayacaktı ya da biz istediğimiz gibi motive olamayacaktık. Bu nedenle iyi ki F.Bahçe Ülker ´le oynadık diyorum? diye konuştu. Yaklaşık 2 aydır iyi oynadığını vurgulayan Hüseyin Beşok ?Ben antrenmanlarımı iyi yapıyorum, kendime bakıyorum ve hazır tutuyorum. Kendi limitlerimi zorlayarak takımıma faydalı olmaya çalışıyorum. İyi bir performans gösterdiğimi görebiliyorsunuz. Ancak F.Bahçe Ülker maçında alınan sadece bir galibiyet. Önümüzde uzun bir yol var. Takım olarak performansımızı üst seviyede tutmamız gerekiyor? ifadesini kullandı. Derbinin bir diğer yıldızı kaptan Cüneyt Erden ise zor zamanda kenetlendiklerini söyleyerek şöyle konuştu. ?Hafta başında bizi şok eden bir gelişme oldu. Sabah Murat Özyer´le antrenman yaptık akşam ise Koray Mincinozlu´yla... Bu bizim beklemediğimiz bir durumdu. Ama hayat devam ediyordu. Bizim takım olarak bu zor zamanda güçlü rakiplerimize karşı dik durmamız gerekiyordu. Fenerbahçe Ülker´e karşı rakibimizin hücum gücünü sınırlandırmamız gerekiyordu. İyi savunma yaparsak kazanacağımızı biliyorduk. 40 dakika boyuncu bunu sahaya yansıttık. Hücumda da topu içeri indirmeyi başardık. İstediklerimizin yüzde 90´ını gerçekleştirdiğimizi söyleyebilirim. ?

Not: Bazı Galatasaraylı oyuncular eski koç Murat Özyer´i arayıp galibiyeti hediye ettiklerini söyledi.

Cumhuriyet

Mithat Bey siz hangi takımın forumunda olduğunuzun farkında değilsiniz herhalde sabırdan bahsediyorsanız.

14 senenin anlamıyla büyüdük biz bu tribünde.

Murat İNAL' Alıntı:
Mithat Bey siz hangi takımın forumunda olduğunuzun farkında değilsiniz herhalde sabırdan bahsediyorsanız.

14 senenin anlamıyla büyüdük biz bu tribünde.

Asıl sen farkında değilsin ben o tribünde marşı söylerken sana ninni diye dinletiyorlardı.

Ne mutlu bana ki böyle ninnilerle büyümüşüm. Ve bazı şeyleri kendim görmüşüm.
Ama siz hala La Fontaine takılıyorsunuz.

Murat İNAL' Alıntı:
Ne mutlu bana ki böyle ninnilerle büyümüşüm. Ve bazı şeyleri kendim görmüşüm.
Ama siz hala La Fontaine takılıyorsunuz.

Tebrik ederim tekrar yönetici olmuşsun.

Sanırım NEW MİSSİON MİTHAT DURAN 8)

Bizim tek hedefimiz "Galatasaray" Mithat Bey.
Bu nedenle sevmeyiz hedef gösterenleri.

Murat İNAL' Alıntı:
Bizim tek hedefimiz "Galatasaray" Mithat Bey.
Bu nedenle sevmeyiz hedef gösterenleri.
Bu sıralar Galatasaray'lılık dersi veriyorsun her fırsatta, GS lilik şudur, GS li şunu yapmaz, GS li aksırmaz, GS li tıksırmaz, vs......

GS li yetersiz bulduğu koçu arkasından eleştirmez, yüzünede söyler, forumada yazar benim gibi.

Sen yeniden yönetici oldun, şöyle bir arzu endam edeyim, ortalığın gözü korksun, kalemler sussun diyorsan git başkalarına sar lütfen, beni meşgul etme, iyi geceler.

Utanmasanız basına özgürlük diyeceksiniz:)

Galatasaray'lılık dersi verme lüksümüz yok, öğrendiklerimize göre yorum yapma şansımız var sadece.
Ben diğer başlıkta bıraktım sizi en son. Hadi size iyi geceler.

Çembere, topa, parkeye bahane bulacaklarına milyonlar ödedikleri Giricek'in niye sürekli bir bahane ile oynamadığını söylesinler öncelikle. Yok sırtı ağrıyor, yok başı ağrıyor, yok dişi ağrıyor.. Sezon bitecek daha ortalarda yok büyük NBA yıldızı :) Lider oyuncu bulamadıkları sürece yarı finale çıkmaları bile fazla onlara şu durumda. Galatasaray haklı bir galibiyet almıştır, kendini kandırmasın kimse..