TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 76 - 57 Oyak Renault

Re: gs-renault maçının canlı anlatımı

maçı tv göstermiyor

Dee Brown'ın skor anlamında devreye girmesi gerek yani tbl in tablosundan gördüğüm kadarıyla 2 sayı 1 ribaund 3 asist bir yarıda bunları yapmış olması vasatın altında oynadığını gösteriyor.

ee arkadaşlar beğendiniz mi çok yoruldum ama.iyi yapıyo muyum devam ediyim mi

inş.ispatlar ama ben pek umutlu değilim bu konuda.darrel mitchell ı özledim be

Arkadaşlar Müjdemi isterim Gs Tv Saat 7 Gibi Maçı göstercek.Yayın akışınada koydular isteyenler bakabilir tv den. yani fulker-telekom maçı oynanan saatte gs maçının tekrarını Gs TV vercek

Hüseyin in üç faul alması ilk yarının en üzücü olayı bizim için.Nedim tutmada neden bu kadar zorlanıoyoruz anlamış değilim.İkinci yarının başında yakalanacak bi ivmeyle oyak ın direncini kırıp son dk larda kabus görmemek gerekio hele de olası faul problemleri gündemdeyken

Nedim'in bu sezon ki istatistiklerine bakıLırsa icerde besiktas'a (10 sayı) gibi makuL bi sayı atmıs, Bizim maca bakıyorsun, iLk yarıda 13 sayı 1 ribaunt :shock: wooLdrige and chaney 5'er sayıda .

okan demirbaş' Alıntı:
inş.ispatlar ama ben pek umutlu değilim bu konuda.darrel mitchell ı özledim be

okan iyimisin darrel mitchell la dee brownu birmi tutuyon sen hiç basket maçı izlemiyon galiba dee brownun bize kattığı çok şey var takım olmamız adına

yok kardeş ben dee ye pek ısınamadım tamam iyi oyuncu nba eden falan gelmiş ama.mitcheel i çok seviyodum ya.

okan demirbaş' Alıntı:
fırat kardeş sözüm sana bu konuyu ben açtım yani maç naltımı konusunu ve maçı da ben alatcam .eğer sen maç anlatmaik istiyorsan kendine yeni bi konu aç ordan yaz.burdan maç anlatmanı istemiyorum.tamam mı arkadaşım

okan belliki yeni üyesin ve gençsin fırat senden daha eskidir nerde ne yapcağını bilir kötü bi niyeti yok sana yardım etmiş bi kaç şey yazmış sen neden alınıyon git önceki maç yayınlarına bak tek bi kişimi yazmış hem geç veriyosun hemde başkası yazınca laf söylüyosun ayrı bi topic açılırmı ya bi tane anlatım olur.

panik yapma okan kimin anlattıgı onemlı degıl bu arada dee le mıtchelle karsılastırman komik

arakdsaşlar bu benim düşüncem herkes birbirinin düşüncesine saygı duymalıdır bnce..mitchell daha iyi diyorum bu benim düşüncem

bliiyorum kardeşim

cenk çıktı murat girdi