TBL 16. Hafta | Oyak Renault 92 - 107 Galatasaray CC

Oyak Renault-Galatasaray C.C
Yer:Bursa Atatürk Spor Salonu
Saat:19.00
Yayın:Spormax

Geçen hafta aldığımız şanssız mağlubiyetten sonra Bursa deplasmanına çıkıyoruz.Tüm Bursalıları bu zorlu deplasmanda takımımızı desteklemek için çağırıyoruz.

Re: TBL 16.Hafta |Oyak Renault-GALATASARAY`IMIZ

bir aksilik olmazsa maçtayım inşallah,maça gelince rahat yeneceğimizi düşünüyorum.Renault famutimi ve heytveltten başka iş yapan oyuncuları yok.kolay bir maç olur.

en az 4 maç sonra tabiki sürekli galip gelirsek 2-3 basamak yaklaşırız üst sıralara ama şu çerez maçları kayıpsız geçmemiz lazım

Utku Çapan, lig sonunda 2 takımın mutlu olmasını diliyor,
Oyak-Renault düşmemeli, hedefimiz odur.
Galatasarayım Play off oynamalı, GS bu maçı alıp play off'a kalamayacaksa, sonuna kadar O.Renault. GS alıp play off'a kalacak ve OR düşmeyecekse sonuna kadar GS, bu maçı alan hedefine ulaşır diğeri çuvallarsa cevabım "henüz bilmiyorum". Ancak şunu da ekleyim gönlüm sanki biraz sarı siyah'a kayar gibi. Malum ekmek teknesi :)

Yalnız GS, OR'yi yenemezse bu kadroyla (daha doğrusu OR'deki kadrosuzlukla) üzerine siz çok daha kafa yorarsınız bu forumda.

Gelecek olanlar varsa, yemek yenilesi yerleri söyleyebilirim, yolu tarif edebilirim, gerekli bilumum yardımlarda bulunmaya çalışacağım.

Sevgiler

Kazanmak için bütün imkanlara sahibiz. İnşallah bu maç uzun bir galibiyet serisinin başlangıcı olacak. Saldır Cimbomum !

Atatürk Spor Salonunun gişe görevlisi ile ayak üstü konuştum. Onlara maç cumartesi 19:00 denmiş.
Bİletler tüm sezon 5 TL olarak uygulandı ve bu maç için özel bir talimat gelmemiş ve taraf ayrımı olmadan herkese açık satılacakmış. Yani tüm salonu doldurabiliriz. Bursa'daki tüm Galatasaraylılara açık davettir. Benç arkasındaki tribün genelde rakip taraftarlara ayrılyor.

Tuncay Genc' Alıntı:
Atatürk Spor Salonunun gişe görevlisi ile ayak üstü konuştum. Onlara maç cumartesi 19:00 denmiş.
Bİletler tüm sezon 5 TL olarak uygulandı ve bu maç için özel bir talimat gelmemiş ve taraf ayrımı olmadan herkese açık satılacakmış. Yani tüm salonu doldurabiliriz. Bursa'daki tüm Galatasaraylılara açık davettir. Benç arkasındaki tribün genelde rakip taraftarlara ayrılyor.
Evet Karşı Tribün'ün Üst Katı Tamamen Bizim olacak

Üst üste 2 mağlubiyet çok lüks olur bizim için şöyle bir durumda.Bu yüzden ne yapıp edip kazanmalıyız.