TBL 18. Hafta | Galatasaray CC 70 - 61 Banvit

Re: TBL | Galatasaray-Banvit

her şeye rağmen bu macı alacağımızı tahmin ediyorum.banvit geçen hafta kendi evinde zor kazandı.bildiğim kadarıyla banvit tarihinde galatasarayımızı 1 kere yendi oda play out macıydı.yine şansları tutmayacak bence alıcaz bu macı.

Aslında virtus maçından sonra bir daha maçlara gitmeme kararı almıştım ama sırf Tugay kardeşim istedi diye bu seferlik ordayım :)

Herkezin fikri kendine fakat ne demek gitmemek maçlara.Arma nereye gidiyorsa biz orada olmalıyız unutmayalım.Yenilsek bile bağırmaya devam edelim.Bu maç full doldu diyelim yenildik o zaman tepkin artar neye tepkilisin o zaman pankart yaptır as, maç öncesi yönetime bağır çağır, 5 dakika protesto et ama maçın sonuna kadar devam ettirme ama sen sonuna kadar armanın peşinden koş.Oyuncularda elbet anlayacaklardır elbette nerede olduklarını.Kazayla falan gidiyoruz 2.yiz play-offlara kadar alacağımız her galibiyet altın değerinde.Eurocup'ı takmayın devam etmemiz hata.

Not:Benim gibi düşünmeseniz bile saygı göstermenizi bekliyorum.

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
Herkezin fikri kendine fakat ne demek gitmemek maçlara.Arma nereye gidiyorsa biz orada olmalıyız unutmayalım.Yenilsek bile bağırmaya devam edelim.Bu maç full doldu diyelim yenildik o zaman tepkin artar neye tepkilisin o zaman pankart yaptır as, maç öncesi yönetime bağır çağır, 5 dakika protesto et ama maçın sonuna kadar devam ettirme ama sen sonuna kadar armanın peşinden koş.Oyuncularda elbet anlayacaklardır elbette nerede olduklarını.Kazayla falan gidiyoruz 2.yiz play-offlara kadar alacağımız her galibiyet altın değerinde.Eurocup'ı takmayın devam etmemiz hata.

Not:Benim gibi düşünmeseniz bile saygı göstermenizi bekliyorum.
Tabiki senin gibi düşünüyoruz Hüsnü .

uA kutahya olarak kayseri macına geliyoruz gelmişken basket macını da izliycez yani tribunde 27 kişi fazlasınız bu defa ilk banvit macında ben 18 mart uniyle beraber gittim kutahydanda 2 kardesimiz gelmişti belki hatırlayanlar vardır orda tanısıp beraber hareket etmiştik bi gun ayhan sahenke bekleriz demiştiniz işte geliyoruz:D:D:D

Mustafa KARAARSLAN' Alıntı:
uA kutahya olarak kayseri macına geliyoruz gelmişken basket macını da izliycez yani tribunde 27 kişi fazlasınız bu defa ilk banvit macında ben 18 mart uniyle beraber gittim kutahydanda 2 kardesimiz gelmişti belki hatırlayanlar vardır orda tanısıp beraber hareket etmiştik bi gun ayhan sahenke bekleriz demiştiniz işte geliyoruz:D:D:D
Yarın gelin Imperialı boş geçmesin uA Kütahya..

Tugay Aktepe' Alıntı:
Sitede bir süredir futbol-basketbol maç konularını ben açmaktaydım.
Bu defa açtığım maç konusunun diğerlerinden bir farkı var şahsım adına. =)
Eren Aydın ve Emre Doğan kardeşlerimle daha önceden planladığım gibi üniversiteye verilen aradan da yararlanarak Banvit maçı için Ayhan Şahenk'te bulunacağım.
Tanımak istediğim birçok kardeşim,abim,dostum olacak.
Bundan önce geldiğim maçlarda çoğu kişiyi tanıma fırsatım olmadı.
İnşallah bu defa tanışma faslı gerçekleşir.
Vereceğimiz destekle takımımızın galibiyetinden şüphemiz yok.
Oradayız !

----------------------------------------------------------------------

Beko Basketbol Ligi 18. Hafta Karşılaşması
Galatasaray - Banvit

Yer : Ayhan Şahenk Spor Salonu
Tarih : 07.02.2009
Saat : 15:00

Banvit 2008-2009 Sezonu Kadrosu

-Joseph Crispin
-Lance Williams
-Yunus Çankaya
-Erkan Veyseloğlu
-Umut Yenice
-Caner Topaloğlu
-Lamar Johnson
-Yiğitcan Turna
-Antoine Agudio
-İbrahim Yıldırım
-Oktay Yılmaz
-Jason Forte
-Erolcan Çinko
-Mutlu Demir
-Andre Brown
Agudio ve Lamar Johnson gitmedi mi?

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Mehmet Can ILIMAN":2gx4sl91]
Agudio ve Lamar Johnson gitmedi mi?

Gitmiş olabilir,fazla takip etmediğimden tam olarak bilmiyorum.
TBL sitesinden yazdım kadroyu.
Bilen arkadaşlar düzeltebilirler...[/quote:2gx4sl91]

Lamar Johnson artık aliaga petkimde oynuyor . Hatta küçük bir sakatlıgı bile var. agudio şuan nerede bilgim yok ama yerine forte ile anlaşılmıştı.

üzerimizdeki ölü toprağını atmak için ligde böyle galibiyetlere ihtiyacımız var ben inanıyorum ki banviti lance williams ve crispin iyi savunduğumuz takdirde bu maçı alırız

Bu maç gerçekten zor olacak, rakip güçlü ve 4 yıldır düzenli olarak içerde dışarda tokatlıyoruz, buna son vermek için her şeyi yapacaklar.

Son yaptıkları transferlerle dahada güçlendiler, özellikle Dewon Brown çok sağlam bir oyuncu.

Kendi oyunumuzu ortaya koyarsak bu maçı kazanırız, fakat sakatlıklar ve cezalar takım kimyamızı bozuyor, maçları kazanmak için ekstra efor harcamak zorunda kalıyoruz.

Milojevic bu maçta oynayacak ama sakatlıktan yeni çıktı nasıl bir performans gösterecek soru işareti, Cücü ve Gurovic ise yoklar.

Uzun lafın kısası salonda yerimizi alıp takımımıza sahip çıkacağız, 4 yıldır geleneksel hale gelen Chicken barbekü partimizi keyifle devam ettireceğiz

sa arkadaşlar ben siteye yeni katıldım.
Şimdi sölicegime gelirsek banvit daha geçen gün joe crispin ve lance williams ile sözleşme uzattı.bu tbl de pek alışık olmadığımız bişey.belki bu iki oyuncu içinde ekstra bi motivasyon olabilir.bence banvit çok zorlar ama biz kazanırız

Can,hoşgeldin.Keyifli vakit geçireceğini umuyoruz.

Ben de tam senin söylediğinden bahsedecektim,bu aslında mükemmel bir olay. İki oyuncu ile birden sözleşme yapmaları,gelecek yılın planlarını şimdiden yapmaya başladıklarının bir göstergesi.

Maça gelecek olursak,en büyük tehlike Lance Williams gibi duruyor;Crispin'i,Yunus'u,Erkan'ı ve Brown'u da göz ardı edemeyiz tabii.Lance Williams'ı geçen hafta M.A. Selçuk Üni.'de durduran oyuncu İsmail Çevik idi,bu yıl aldığı sürenin önemli bir kısmında 3 numara oynayan,bunun yanında fiziki olarak 4 numara için uygun,2.06 boyunda bir oyuncu kendisi. Ayakları yere sağlam bastığı için fiziki eksikliğine rağmen iyi savundu Lance'i. Ama savunan adam Ekene Ibekwe olduğunda boyu İsmail'den daha uzun olmasına rağmen Lance'i savunamadı.

Diyeceğim o ki bu maçta Lance'i savunmak çok da dert olmayacaktır,İsmail Abi bile savunduğuna göre Hüseyin gerekeni yapacaktır...