TBL 2. Hafta | Kepez Belediye 74 - 63 Galatasaray CC (Ceza nedeniyle 20-0)

Re: Kepez Belediye -GALATASARAY / TBL 2.HAFTA

Jovo'ya çok iş çıkar bu maçta. Cemal ilk yarı 5leyip veya 4leyip bile çıkabilir. Ayrıca fener karşısında gösterdikleri direnci hiçbir toplama takım gösteremezdi. Deplasmanda olması sebebi ile gayette çekinilecek bir maç, bunun başka bir olayla alakası yok. Hedefimiz 4-6 arası bir yer ise bu maçlar bizim için derbi maçlarıdır.

Bakıyorumda bazı arkadalar!!! kepezi bayağı küçümsüyor,işte böyle düşünmek hata,bakın arkadaşlar,şimdi size olayın farklı bir açıdan anlatacağım,yerel seçimlerde anakent belediyesini kaybeden hükümet,onları farklı bir alanda devirmek için,kepez belediyesine basketbol için sağlam bir yatırım yapması yönünde ,talimat verdi.

Şimdi kepez takımına bir bakın hepsi birinci ligde uzun zamandır oynayan oyuncular yerliler için söylüyorum yabancıları ise ,guard seçimi bizi kıskandıracak seçimde ,ligin geçen sene sayı kralı olmuş bir adam yani ligi tanıyan bir guard,uzun sıkıntıları yok ,2ve 3 numaralarında kullanılan,oyuncu sayısı bayağı iyi alt yapımızdan yetişen ersin ,solak bir şutör için sağlam şut yüzdesine sahip,

Şimdi,ard,arda iki maç kaybettiler,ama fenere karşı oynadıkları oyun deplasman takımı için yabana atılır gibi değil,benim kendi görüşüm ilk mağlubiyetimizi alırız düşüncesinde ama bu basketbol yenersek çok büyük süpriz olmaz ,ama Tab BALDWİN'nin üst üste 3 yenilgi alacağını sanmıyorum.

Tek avantajları Baldwin'dir...Yorumları okuyorumda vay be neymiş bu kepez diyorum...Abartmayın abarttırmayın gibi bir slogan kullanmak yerinde olur sanırım...Maç hakkındaki düşüncem ise şanslar eşit gibi...Ev sahibi artıları olmasa kesinlikle ibre bizden yana diyebilirdim...

Yenersek alıntılarım seni.

Kepez elbette kucumsenecek bir takım degil. Ama bizde kucumsenecek bir takım degiliz.

Mithat Duran' Alıntı:
Bakıyorumda bazı arkadalar!!! kepezi bayağı küçümsüyor,işte böyle düşünmek hata,bakın arkadaşlar,şimdi size olayın farklı bir açıdan anlatacağım,yerel seçimlerde anakent belediyesini kaybeden hükümet,onları farklı bir alanda devirmek için,kepez belediyesine basketbol için sağlam bir yatırım yapması yönünde ,talimat verdi.

Şimdi kepez takımına bir bakın hepsi birinci ligde uzun zamandır oynayan oyuncular yerliler için söylüyorum yabancıları ise ,guard seçimi bizi kıskandıracak seçimde ,ligin geçen sene sayı kralı olmuş bir adam yani ligi tanıyan bir guard,uzun sıkıntıları yok ,2ve 3 numaralarında kullanılan,oyuncu sayısı bayağı iyi alt yapımızdan yetişen ersin ,solak bir şutör için sağlam şut yüzdesine sahip,

Şimdi,ard,arda iki maç kaybettiler,ama fenere karşı oynadıkları oyun deplasman takımı için yabana atılır gibi değil,benim kendi görüşüm ilk mağlubiyetimizi alırız düşüncesinde ama bu basketbol yenersek çok büyük süpriz olmaz ,ama Tab BALDWİN'nin üst üste 3 yenilgi alacağını sanmıyorum.

Bence Şanslar Eşit Favori yok.Kadro Olarak biz üstünüz ama onlar hem antrenör hemde kadroları itibari ile sadece çekinilecek bir takım bizim için.Ayrıca Fenerbahçe maçında gösterdikleri performans'ta çekinmemizi gerektiriyor ama kesin şu takım kazanır diye birşey söylemek çok zor benim için sürpriz bir takımın rakibine +15'in üzerinde fark atması olur bu maçta.

Ayrıca çok keyifli bir maç olacak skytürk inşallah verir bu maçı.

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Yenersek alıntılarım seni.

Kepez elbette kucumsenecek bir takım degil. Ama bizde kucumsenecek bir takım degiliz.

[quote="Mithat Duran":22vi75h1]Bakıyorumda bazı arkadalar!!! kepezi bayağı küçümsüyor,işte böyle düşünmek hata,bakın arkadaşlar,şimdi size olayın farklı bir açıdan anlatacağım,yerel seçimlerde anakent belediyesini kaybeden hükümet,onları farklı bir alanda devirmek için,kepez belediyesine basketbol için sağlam bir yatırım yapması yönünde ,talimat verdi.

[/quote:22vi75h1]

Senin şube sorumlunlun daha sezon başlamadan hedefinin olmadığını ve küçülme politikası izleneceğini,açıklamadımı Nilay,başkasının bizi küçümsemesine gerek yok bizim başımızdaki zaten bizi küçük görüyor.

Kızdırma bak yine yemekte ararım aç kalırsın!!!

Kızdırmayım peki.:)

Elbette benim sube sorumlum kucumsemeye gitti. Ama onceki seneler kadar olmasa da yabancılarımız hic fena degil. Ben sadece yine de kendi taraftarımızın bizi kucumsemesini istemiyorum.:?

Bu konuda Mithat Bey'e katılıyorum..Başımızdakiler bizi küçümserken ve küçülürken bizim Kepez'i küçümsemek gibi bir hakkımız olamaz...

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Kızdırmayım peki.:)

Elbette benim sube sorumlum kucumsemeye gitti. Ama onceki seneler kadar olmasa da yabancılarımız hic fena degil. Ben sadece yine de kendi taraftarımızın bizi kucumsemesini istemiyorum.:?

Büyük düşün Büyük oyna ,sonra kaybettiğinde pişman olma keşke şunuda yapsaydık deme.

Kepezi küçümseyen var mı gerçekten...Biz Kepezi küçümseyelim demedik..ABARTMAYALIM dedik..

Mithat Duran' Alıntı:

Acikcasi kalinlastirdigim kisimda biraz abarttiginizi dusunuyorum. Kepez'de Cuneyt ve Ersin disinda Galatasaray'da gormek istediginiz bir Turk var mi?

Yanlis hatirlamiyorsam Fatih Solak'i zaten begenmiyorsunuz. (para/performans olayini goz onune alinca) Bora Sancar mi hosunuza gidiyor, Levent mi, Erdem mi, Ilkay mi?

Alex Gordon konusundaki goruslerinize katilmakla beraber, diger Stanojevic ve Buckman'in da cok ust duzey yabancilar oldugunu dusunmuyorum.

Kisacasi, arkadaslarin da dedigi gibi, Kepez iyi bir takim kurdu, zorlu bir deplasman olacak ama ben yine de Kepez'in sizin abarttiginiz gibi bir takim oldugunu dusunmuyorum. Besiktas, Banvit, Kepez bizimle beraber ilk 4'e girmek icin ugrasacaklardir ancak ben yine de sezon sonu siralamasinda Kepez'in bizim altimizda yer alacagini dusunmekteyim.

Böyle maçları özellikle deplasmanda iyi oynayıp kazanıyoruz.

Örneğin her sene büyük takımlara kök söktüren Banvit'i içeride-dışarıda her türlü yeniyoruz...

Kazanacağız, en başta inanmalıyız.

bakıyorumda kepezle değilde panayla karşılaşıyoruz yenmemiz süpriz olur felan galatasaray kesinlikle kazanır bide busene yatırım yapmadık felan kadromuz güçlü değil den bahsediyoruz bence kadromuz güçlü efesle ve fb yle karşılaştırmak yanlış olur niye efes bu kadroyu 2 senede kurdu ama senede 25 md gibi rakamlar harcadı diye biliyorum neredeyse bizim futbol takımımızın bir senelik transfer parası fb ye gelince bu kadro 3-4 senelik ve 2 takımın ortak karması bunları unutmayın derim benim görüşüm bu kadroyla devam edelim bu sene cemalle evreni kazanırsak bu bana yeter hersene 1-2 oyuncu kazanmak daha güzel

Basketbolu biraz bilen biri zaten Kepez'in küçümsenmiyecek bir takım olduğunu bilir.Kimseninde küçümsediği yok zaten.Ama kesin yeniliriz,fark yeriz demekte komik oluyor.

Takımızın iyi bir 5 numara eksiği çok açık.Cemal'deki gelişme çok sevindirici ama yinede o bölgede çok yetersiziz.Takımın diğer bölgelerinin yeterli olduğunu düşünüyorum.Özellikle Jasaitis girdikten sonra bir daha izliyip takımımızı değerlendirmemiz gerekebilir.Ama her halükarda iyi bir 5 Numara olmadan kafaya oynamamız zor.

Maça gelirsek,zor olsada Kepez'i yeneceğimizi düşünüyorum.

Bu hafta bu maca gidecegim. Eger oyak macindaki gibi oynarsak kesin yeniliriz. Ama iste gidip gorecegiz ne olacagini. Kepez gecen sene de ustumuzden resmen kamyon gibi gecmisti fitch sayesinde..

Burada Antalya'dan gelecek var mı bilmiyorum. Ama gelecek varsa salona otobus kaldırılacak. Bi zahmet gelecekler benle irtibat kursun.

Otobüs mü? Benim bildiğim Nilay şehir dışından gelmek isteyenlere de uçak biletlerini kargo ile gönderir. : )

Hafta sonu olsaydı Konyaaltı´nda çay bahçelerinden birine dalıp çayımı yudumlasaydım dostlarla. Ardından salona gitseydim, canlı canlı göreydim Akdenizli Aslanlar´ı mekanında...

Gerçi hafta sonu muhtemelen Ankara dışında başka bir yerde olmak zorundayım ama...

Maç ne mi olur? Bu da soru mu? Biz kim, Kepez ile aşık atmak kim. Haddimizi biliriz biz.