TBL 2. Hafta | Pınar Karşıyaka 77 - 66 Galatasaray CC

Re: Karşıyaka - Galatasaray (Canlı)

+20 bir fark yeriz umarım da akıllanırlar yoksa kendi hatalarını görmezden gelmeye devam edecekler.

Luksa Andric ve Taylor kesinlikle bu takimda 1 dakika süre alacak ayarda oyuncu degiller. Egerki hedefimiz yari final ve ilerisi ise.

33-12'lik bir seri verdik. Kenar yönetimden de oyuna müdahale gelmiyor.

Tutku Andric ve Taylor bu sene bizi deli edirteceği benziyor :(

Savunma ribaundu alamıyoruz, Rancik efendi Furkan'a faul yapıyor ancak.

Oktay hoca, Andric getirdigi adam diye arkasında koru korune durmaz umarım. Olmadı olmuyor işte. Yonetim de sırf tarfatar şirin gözükmek için Rancik'le uzatmasının, Shumpert işini becerememesinin bedelini ödemeli. Rancik'in masraflarını yoneticilere bizatihi ödetmeli, koç olmadan nye dayanarak uzatıyorsun?

Kücücük Caner zor pozisyonda hücum Ribaund'u alip basket yapti. Koskoca Andric neye yarar anlamiyorum.

Ucluk çizgisi geriye cekilince alan savunmasında savunulacak alan buyudu. gerek birebir gerekse alan savunması zorlaştı bu nedenle.

bir periyotta sedece 10 sayı atmışız,sadece savunmada değil hucumdada iyi oynayamıyoz anlaşılan.

Maçı sadece istatistik yayınından takip edebiliyorum; ama hem önceki maçlarda hem de bu maçta geçen yılın Efes'i gibi 4 kısayla oynamayı takım düzeni haline getirmiş olmamız hiç hoşuma gitmiyor.