TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Her halukarda bir yabancımız tribünde olacaktı, Graves'in ağrıları devam ettiği için hoca onu dışarı çekmiş, riske edilmemeside en doğrusu zaten!

Fakat herkes sağlam olsaydı hoca kimi tribüne çekecekti? çok can sıkıcı bir durum!

Milo ve Gurovic'ten biri tribüne çıkarsa bir daha onlardan katkı beklememek lazım, çok ciddi demoralize olacaklardır.

Atkins ve Graves ise deli gibi ihtiyaç duyduğumuz çok ciddi katkı veren oyuncular, onlardan birini tribüne çıkarmak ise delilik olur!

Biran önce çözülmesi gereken bir sıkıntı, umarım takımın ahengi bozulmaz!
Sen merak etme abi hepsi aynı anda sakat olur ama hepsinin aynı anda sağlıklı olacaklarını zannetmiyorum

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Rüyamda gördüm Kerem serbest atış atarken tezahürat yapıyorduk :)

Bu maçta Kerem Gönlüm lehine bağırmak lazım.

Gökce Başaran' Alıntı:
Bu maçta Kerem Gönlüm lehine bağırmak lazım.
kerem gönlümün lehine neden bağırmak lazım...tmm efesi seweriz (awrupa da kupa kazanmış old için)ama rakip oyuncuyu neden motive edelim...

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":2tj3dxgk]Üsluba biraz dikkat etsek...
bana değil bu sanırım[/quote:2tj3dxgk]

Bilen bilir atalarımızı çok severim. Onların da çok güzel bir sözü vardır:
"Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az..."
Haaa,soruna gelecek olursak. Anlayana...

ahmet edip' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":2s8jzqcj]Bu maçta Kerem Gönlüm lehine bağırmak lazım.
kerem gönlümün lehine neden bağırmak lazım...tmm efesi seweriz (awrupa da kupa kazanmış old için)ama rakip oyuncuyu neden motive edelim...[/quote:2s8jzqcj]
Maç sonrası bağırılır zaten.Lehine bağırma sebebini ise forumu biraz araştırırsanız görürsünüz.

bilet fiyatlarını 17 tl de tutan efes pilseni kınıyor. bundan sonra efes bira içmeyeceğimi bildiriyorum :D
yaşasın tuborg :D

ama düşünsenize şimdi biz efesi yenmişiz akşamda sivas fener beraber kalmış yemede yanında yat :D

Kerem Gönlüm'e maçtan önce bağırmak doğru olmaz, ama maç biter herkes istediğini yapar:)

Seviyoruz Kerem Gönlüm seni:)