TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray 19:15

Salih GOZMEN' Alıntı:
D-Smart'a spormax kanali yok sanirim. Eger var ise izliyebilirsin.
Ben normal uyduya ya da d-smarta açmıyolar diye biliyorum.Ben öbür odaya gidip digiturkten izliyorum maçı
Eğer D-smarta da açıyorlarsa Hiç boşu boşuna diğer odaya gitmeyeyim malum hava da soğuk:)

beyler bende aranıza yeni katıldım macı izleyebilecegimiz bir link var mı??

Oncelik ile hosgeldiniz. Sanirim mac saati justin'de verilir. Eger verilmez ise Fb-Sivas maci ile cakistigi icindir.

sağolun hosbulduk

arkadaşlar foruma yeni üye oldum hepinize saygılar.
bu arada eutelsatw3a uydusu olanağım olmadığı için bu maçı izleyemeyeceğimi düşünmek beni çok üzüyor.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Salih GOZMEN":39b33hk4]D-Smart'a spormax kanali yok sanirim. Eger var ise izliyebilirsin.
Ben normal uyduya ya da d-smarta açmıyolar diye biliyorum.Ben öbür odaya gidip digiturkten izliyorum maçı
Eğer D-smarta da açıyorlarsa Hiç boşu boşuna diğer odaya gitmeyeyim malum hava da soğuk:)[/quote:39b33hk4]

arkadaşlar bir ara spormax uyduya geçti falan diyordunuz bu maçı uydudan izleme ihtimalimiz var mı?

Sanirim acilmiyor. Cunki Spormax digiturk'un kanali. Ve spormaxi digiturk uyeleri izliyebiliyor sadece benim bildigim bu.
ali sinan' Alıntı:
arkadaşlar foruma yeni üye oldum hepinize saygılar.
bu arada eutelsatw3a uydusu olanağım olmadığı için bu maçı izleyemeyeceğimi düşünmek beni çok üzüyor.
Hosgeldiniz.

Salih GOZMEN' Alıntı:
Oncelik ile hosgeldiniz. Sanirim mac saati justin'de verilir. Eger verilmez ise Fb-Sivas maci ile cakistigi icindir.

Mac yayini yok gibi. Powerzone vermiyecek, koncertooo yu dün ikna edemedim. Diger arkadas fener macini verecek. Ama Powerzone la görüsdüm belli olmaz dedi ama suan ortalikda yok.
Bi tekniz ariza olusdu onda galiba.

Re: TBL | Efes Pilsen - Galatasaray

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Maça damgasını vurabilecek oyuncular 2 takımda fazlası ile mevcut, bizde Hüso, Gurovic, Murat, Milo, ve Hosley
Efes'te ise malesef bütün takım :shock: ama en çok Kasun, Charles Smith ve Thornton, bu 3 oyuncu çok formdalar.

Uzun rotasyonumuz şuan çok iyi oldu, ama Graves'in olmaması bizim için büyük handikap, delici penetreleri ile Efes'in savunmasını bozabilecek bir oyuncu idi, ama Hosley bu maçta Graves'in yokluğunu hissetirmeyebilir bize.

A.Şahenk'teki Fener maçının taktiği ve ruh hali bu maçı kazanmamızın tek yolu, sert savunma ile başlayıp pota altından dışarı püskürtmeliyiz Efes'i, bunu Erdemir biraz başardı final maçında, biz neden yapamayalım.

Bu oyun tarzını Efes'e kabul ettirebilirsek maç bize döner diye düşünüyorum, gerçi bizden daha geniş bir uzun rotasyonu olan ülker bunu yapamadı, fakat bizim hücumda yapmamız gereken en önemli şey Hüso veya Milo oyundayken ne olursa olsun onlara top indirmeden hücum etmemeliyiz, Hüso ve Milo'ya inen her top ya sayı olacaktır yada asist, ikiside çok büyük oyun zekasına sahipler, ikili oyunlarda çok başarılar, dışardan şut atacaksak bile içeri girip çıkmalı top, Efes'in üst düzey savunmasının dengesini bozmanın tek yolu bu bence.

Kazanmamız çok zor ama neden olmasın, bizim adımız Galatasaray!

Ali - Ihsan Baytar' Alıntı:
[quote="Salih GOZMEN":kzsngjn2]Oncelik ile hosgeldiniz. Sanirim mac saati justin'de verilir. Eger verilmez ise Fb-Sivas maci ile cakistigi icindir.

Mac yayini yok gibi. Powerzone vermiyecek, koncertooo yu dün ikna edemedim. Diger arkadas fener macini verecek. Ama Powerzone la görüsdüm belli olmaz dedi ama suan ortalikda yok.
Bi tekniz ariza olusdu onda galiba.[/quote:kzsngjn2]
Belli olmaz. Bazen baska kisiler maci verebiliyor. Ali Samiyen diye bir yayin vardi. Orasi mac saati belki yayinlar macimizi.

ya nette tüm bildiğimiz kanallar fb maçını veriyor birisi çıkıp alternatif yaratsa izlenir bizlerden birisinin böyle bir imkanı yok mu acaba ?

diğer sorum maçın banttan tekrarı gs tv den saat kaçta verilecek? Bilgisi olan varsa paylaşırsa seviniriz.

bu arada hoşbulduk arkadaşlar

Ali - Ihsan Baytar' Alıntı:
Ali Sami Yen yayini acmis ama suan bisey yok yayinda...
Eger acti ise mac saati yayinliyacaktir o arkadas maci. Kendisinlen konusmuslugum yok ancak Galatasarayli oldugunu adim gibi biliyorum.
Yayinin isminden anlasiliyor zaten. Bizim Selcuk deplasmanini kendileri vermis idi.