TBL 20. Hafta | Efes Pilsen 79 - 75 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen - Galatasaray (Canlı)

bende yayın çok iyi çok az donma oluyor o kadar da olsun artık da milojeviç kaç tane boş turnike kaçırdı yavf bir de kaç tane top kaybettik 3e1 4e1 gelirken özellikle 3 pozisyon üst üste hüseyin topu kaybetti o ara farkı kapatıp öne geçtiler ama yine de hüseyin yine çok iyi hosleysüper oynuyor o ne smaçtı öyle yav tolliver oynadığı sürede ribauntlarda üstünüz diğer kısımlarda onlar daha çok ribaunt çekiyor şu an için biraz daha savunma boş turnikeleri atma fast breaklerde top kaybetmessek bu maçı alırız gibi geliyor bana

Beyler!Siz maçı donmadan rahatlıkla izleyebiliyormusunuz?Ben de aşırı donuyor izlenemeyecek kadar ve sinirlerim bozuldu kapattım şimdi de açılmıyor.Başka link yok mu acaba?

Hosley ile Tolliver'ın takıma güç katacağı şurada bile belli oldu sanırım. Gurovic ile Milojevic ikilisi hem gelecek sezon burada kalamaz, hem de bu sene kesik yiyecek yabancı ikisinden biri olur.

İyi oynuyoruz ama karşımızda 2-3 hatanın sonucunda maçı koparabilecek bir takım var. İkinci çeyreğin son dakikalarında iyi değildik ve bu yüzden 6 sayıyla bitti.

Alabiliriz...

Gurovic gidici gibi. Hosley 3 numarayi daha yeni gelmesine ragmen cok cok iyi goturuyor (vurdugu muthis smac ise cabasi) Kacirdigi iki tane Airball serbest atis var ama ben bunu yeni gelmesine bagliyorum. Tolliver ise bekledigim gibi Ribaundlar'i cekiyor, sayi atiyor biri ucluk olmak uzere 6 sayisi var. (Savunma+hucum). Huseyin Besok istikrar abidesi. 34 yasina ragmen kosuyor, sayi atiyor.
Kisaca Tolliver ve Hosley iyi katki veriyorlar. Huseyin bilindigi gibi.

Umut Erdem' Alıntı:
Maçı canlı izleyenler varsa bu yorumuma katılırlar herhalde..
Maçın kopma noktalarına Hüseyinden başka kimse görev almadı...
Tam efes kötü oynadı bizde kötü oynamaya başladık...
Tolliver'a biraz daha 4 numara muamelesi yapalım..
Cücü cok pasif..
Atkins yine top kayıplarıyla adamı çıldırtıyor..
Hosley' de beklenen derecede aktif oynayamıyor,bir var bir yok..

Hosley beklenenin çok bile üsttünde oynuyor. Günlerdir antrenman yapmıyormuş. Daha fazlası beklenemezdi.
Cücü ve atkins yorumuna katılıyorum.

Erdem ve Polat daha girmedi. Gurovic bir cikti, daha giremedi. bu rotasyon isi cok zor olacak. daha Graves var. Bir de bence Polat bu takimda süre almali. onun dis sut tehdidi cok önemli bence.

Ozan Kemal Şen' Alıntı:
yazık su milojevic ve gurovic'e verilen paralara :oops:
milojevicmi :shock: adam sakatlıgı tam gecmemesine ragmen oynuyor geldiginden beri en cok katkı aldıgımız yabancıydı sakatlanana kadar ama guroya katılıyorum boyle devam ederse 5 yabancı mactayken o tribunde oturur saygılar

Soner Aydın' Alıntı:
Beyler!Siz maçı donmadan rahatlıkla izleyebiliyormusunuz?Ben de aşırı donuyor izlenemeyecek kadar ve sinirlerim bozuldu kapattım şimdi de açılmıyor.Başka link yok mu acaba?
Yo bende hic donma yok. Sanirim Turkiye'den izleyenler izliyemiyorlar.
Uzgunum sizin icin :(

Salih GOZMEN' Alıntı:
[quote="Soner Aydın":21ea21kw]Beyler!Siz maçı donmadan rahatlıkla izleyebiliyormusunuz?Ben de aşırı donuyor izlenemeyecek kadar ve sinirlerim bozuldu kapattım şimdi de açılmıyor.Başka link yok mu acaba?
Uzgunum sizin icin :([/quote:21ea21kw]

arkdasım izlediğin mac linkini verirmisin?

Salih GOZMEN' Alıntı:
[quote="Soner Aydın":2cqpkzm5]Beyler!Siz maçı donmadan rahatlıkla izleyebiliyormusunuz?Ben de aşırı donuyor izlenemeyecek kadar ve sinirlerim bozuldu kapattım şimdi de açılmıyor.Başka link yok mu acaba?
Uzgunum sizin icin :([/quote:2cqpkzm5]

yoo bende türkiyeden hiç donma olmadan izleyebiliyorum