TBL 22. Hafta | Galatasaray CC 88 - 71 Pınar Karşıyaka

Re: TBL 23.Hafta | GALATASARAY - Pınar Karşıyaka

Bu maç cumartesi 13.00 ise yazık...

Pazar günü Abdi İpekçi'yi Başbakan kiralamış.O yüzden maç Cumartesiymiş !

O zaman bizi Ahmet Cömert'e yollarlardı. :p

Ben bugün bilet aldım bitette maç saati 15 . 30 :shock:

Galibiyetten başka birşey düşünmek bile istemiyorum. Kazanacağız eminim.

Beko Basketbol Ligi?nin 22.haftasında 13 Mart Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray Cafe Crown ? Pınar Karşıyaka maçının saati değişti.

Daha önce 13 Mart Cumartesi saat 17:30?da oynanacağı açıklanan Galatasaray Cafe Crown ? Pınar Karşıyaka karşılaşması saat 13:00'a alındı.

Başlığını açtım maça, şu değişen saat yüzünden gidemiyorum,var mı böyle birşey? :(

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
Diyelim ki kalan bütün maçlarımızı kazandık.Playoff şansı ufakta olsa var mı ?

Play-off potasına 5 puan uzaklıktayız ve Karşıyaka maçı dahil 9 maçımız kaldı.Bornova,Tofaş,Erdemir,Antalya'dan 5 galibiyet fazla aldığımız takdirde kalan maçlarda şansımız olabilir.

Dediğine gelirsek biz her maçı kazansak 9 galibiyet.Bu takımların en fazla 4'er galibiyet alması lazım play-off'a girebilmemiz için ki bu da düşük bir ihtimal tabiki.

Daha Türk Telekom deplasmanımızın olduğunu düşünürsek play-off treni kaçtı sayılır.Play-off'a giremeyeceğiz diye takımı desteklememek de olmaz tabiki.

Herşeyden önce seneye iyi kadro kurulursa neler yapabileceğimizi göstermek için, salonu mümkün olduğunca doldurmamız gerekiyor.

Efes maçında 13 günüm kaldı demişti.Bu maç ve Tofaş maçlarında oynayamayacak.

tofaş dün zorda olsa yenildi.bugün kazanırsak puan farkı 4e inecek.tofaşın bornovanın karşıyakanın maçları zorlu.bizim fikstüre baktığımızda türk telekom ve beşiktaş maçı dışında zor maç yok gibi.bu maçı kazanırsak play off şansımız ciddi şekilde artar.son 9 maçın tamamını alırsak bence play offa kalabiliriz.bugün umarım kazanırız.

Çok çok zor play off arka arkaya kaybedilen 3maçtan sonra bu konululanlar sadece hayal olur yinede beklemeye değer bence !

Gelde son saniyelerde yıkıldığımız maçları arama.Neyse bugun kazanalımda.Öncelikli hedef ligde kalmayı garantilemek.Sonra bir mucize aramak.
Yeterki salona gelelim.

arkadaşlar play off a ilk 8 mi kalıyor?eskiden ilk 4 ilk turu maç yapmadan geçiyordu 5-12 arası takımlar ilk turu oynuyordu falan gibi hatırlıyorum sanki. Yoksa ben mi uydurdum onu simdi:)