TBL 22. Hafta | Galatasaray CC 88 - 71 Pınar Karşıyaka

Re: TBL 23.Hafta | GALATASARAY - Pınar Karşıyaka (Canlı)

Wash 2 sayı - 1 asist
Caner 8 sayı - 5 ribaunt - 1 asist
Murat 6 sayı
Mike 4 sayı - 4 ribaunt - 2 asist
Rancik 9 sayı - 3 ribaunt - 1 asist
Evren 7 sayı - 3 asist
Jasaitis 10 sayı - 4 ribaunt - 2 asist
Fatih 2 ribaunt - 2 blok

Link için teşekkürler sessiz olmasına bile razıyım, yeter ki donmasın be kardeşim. ;)

Aslanlar gibi oynuyoruz maçı, bu maç en kötü +20 üzeri fark yaparız.

Şimdiden ilerisi için konuşmak ne kadar doğru ama ligde biz en kötü 7-2 yaparız! Her maçımızı savaşıyoruz,mücadele ediyoruız bu maçta da her takımda olduğu gibi bizim takıma antipatisi olan bir oyuncu çıkar 20 üzeri sayı atar rakip takımı o takımda tutar,yoksa karşıyaka'yı çok rahat geçeriz, furkan aldemir'e belli ki iyi prim teklif etmişler adam sezonun en iyi maçını oynuyor neredeyse... Hiçbir maçta bu kadar mücadele ettiğini görmemiştim.Neyse...

Caner Topaloğlu'nun içindeki cevheri ortaya çıkardın ya Cem hoca helal olsun sana ne diyeyim... Bu adamı benchte oturttular o kadar, bu adam her maç 10 sy,5 rb,5 as ortalamarla oynayacak tam takım oyuncusu,gerçekten gün geçtikçe Caner Topaloğlu'nu kazanıyoruz.

Maçı kazanacağız,playoff yapacağız herkes görecek. Eğer playoff yaparsak en kötü yarı final yaparız.

Burak, erken konuşuyorsun.Daha bir ara krize gireceğiz.

Murat 3lük atmaktan başka ne işe yararsın girse neyse de genelde girmiyor.Bu maç için konuşmuyorum her zaman öyle.

Murat 3lük atmaktan başka ne işe yararsın girse neyse de genelde girmiyor.Bu maç için konuşmuyorum her zaman öyle.

Caner'in iyi bir şutör olduğunu biliyordum da bu kadar olduğunu hiç görmemiştim,helallik ya,içeriye penetreleri,şutları harika...

Caner'i tanımasam,bilmesem takıma Ray Allen gelmiş diyeceğim valla... :)

Fatih'e bak ! :)

Fatihin sutumu yoktu ne benmı yanlıs gordum :p