TBL 22. Hafta | Pınar Karşıyaka 87 - 83 Galatasaray CC

Re: Karşıyaka-Galatasaray (44-37 İY Sonucu) (Canlı)

Milo iyi başlayamamış sözümü geri alıyorum :)

55 - 48

bir insan hem yugoslav olup hem de nasıl faul kaçırır anlayamıyorum.adamları basketbolcu yapan en önemli şey fandımentılları ama dejan da bu yok galiba.ya da çakma yugoslav.

Faulün fundamental'la ne alakası var ki. Milo'nun oyun bilgisi çok yüksektir. Sadece formsuz şu anda.

yine ribauntlarda dökülüyoruz 5 numarasız oynuyoruz bu kadar açıkken 5 numara ihtiyacımız teknik kadro uyuyor.

Re: Karşıyaka-Galatasaray (Canlı)

neden alaksı olmasın fandımentıl yalnızca oyun bilgisi demek değil ki.aynı zamanda topa hakim olmak iyi şut atma da var içinde.obradoviçim her zaman söylediği bir laf var: serbest atışaları kastederek ikram sayı kaçıran gözüme görünmesin diye.bunu vurgulamaya çalıştım.

Mert Hilal' Alıntı:
neden alaksı olmasın fandımentıl yalnızca oyun bilgisi demek değil ki.aynı zamanda topa hakim olmak iyi şut atma da var içinde.obradoviçim her zaman söylediği bir laf var: serbest atışaları kastederek ikram sayı kaçıran gözüme görünmesin diye.bunu vurgulamaya çalıştım.

Milo topa hakimdir. Yüzdesi de iyidir normalde. Sadece boyu kısadır ve serbest atışı kötüdür. Yani fundamental'ı ligde en yüksek olan oyunculardır. İlk 3'tedir hatta.

Rashid ne yaptığını zannediyor ya,nasıl bir savunmadır bu arkadaş çok ham olan Gökper yanından süzüldü gitti,Hakan da aynı şekilde..Hiç bir şekilde ayakta duramıyor.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Mert Hilal":6ej2wcnm]neden alaksı olmasın fandımentıl yalnızca oyun bilgisi demek değil ki.aynı zamanda topa hakim olmak iyi şut atma da var içinde.obradoviçim her zaman söylediği bir laf var: serbest atışaları kastederek ikram sayı kaçıran gözüme görünmesin diye.bunu vurgulamaya çalıştım.

Milo topa hakimdir. Yüzdesi de iyidir normalde. Sadece boyu kısadır ve serbest atışı kötüdür. Yani fundamental'ı ligde en yüksek olan oyunculardır. İlk 3'tedir hatta.[/quote:6ej2wcnm]
teşekkür ederim bay çok bilgili sayenizde bişeyler öğrendim.

Murat Kaya hayatının en kötü maçını oynuyor yaptığı top kayıpları lise oyuncusunun yapacağı kayıplar