TBL 23. Hafta | Tofaş 73 - 87 Galatasaray CC

Re: TBL 23.Hafta | Tofaş - GALATASARAY

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":22tmykuf]istanbuldan maça gidecek olan var mı ? Varsa birlikte gidelim gunubirlik olarak

Benimde aklımda var. İş olduğu için anca öğleden sonra yola çıkabilirim. bilet işini nasıl halledicez.[/quote:22tmykuf]
Abi maçın tarihini bile bilmiyoruz. Eger resmi sitedeki gibi persembe gozukuyorsa bana gitmek uyar. Carsambaysa gelmem çok zor. Bilet için burada Bursalı bi arkadaş yok mu alabilecek ? Bilet kalır mı o saate bilmiyorum. Ama perşembe her turlu gelirim ben abi

TBLnin sitesinde çarşamba 18.00 gözüküyor.

Bursadan yardım edebilecek bir arkadaş var mı bilet için. Bi de otogardan Atatürk spor salonuna en rahat nasıl ulaşırım

maç 17 mart çarşamba 18:00 da Atatürk Salonu gişesinden öğrendim. Bilet 5 tl. Oyak maçında biz ancak tribünün yarısını doldurduk ama banvit geldi tam tribün oldu. Bu sefer Bursa'daki tüm Galatasaraylıları bekliyoruz salona.

can abi çarşamba günü gelemiyorum malesef. Perşembeye göre bilet-yol butun hazırlıkları yapmıştım. Resmi site yaktın beni.

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Kamil Sarper Özsefer":316eeore]Ksk koçu

"GS ligde kalmayı hakediyor"

demiş...........
anlamadım dalga mı geçmiş ne yapmaya çalışmış Allah razı olsun o dedi diye ligde kalırız şimdi herkes kendi işine baksın bence onurlu mücadele işi ayrı böyle ligde kalmayı hakediyor demek ayrı neyse resmi sitede darüşafaka maçı var yazıyor ama ?[/quote:316eeore]

O muhabbetleri yapacak biri değil Hakan abi. Efes Pilsen'de yetişmesinin ardından son iki sezonda şirket değil camia takımlarında görev yaptı/yapıyor. Bu gösterilen mücadelenin ligde kalmak adına yapılmasının talihsizlik olduğunu, yabancı kadrosuyla bu takımın çok daha yukarıları hakettiğini söyledi basın toplantısında. Basının çoğu zaman zaman yaptığı gibi, belli bir yerini alırsak yanlış anlaşılabilir sanırım.

İlgi&bilgi..

Deniz Baskın' Alıntı:
can abi çarşamba günü gelemiyorum malesef. Perşembeye göre bilet-yol butun hazırlıkları yapmıştım. Resmi site yaktın beni.

Sağlık olsun Deniz. Daha gidilir, telekom deplasmanı var.

Bileti kapıdan bulurum heralde.

kazanmak zorundayız.hem play off şansımız hemde ligde kalmak için.
bu arada daniel santiago transferi hayal oldu galiba. :?

Her zaman olduğu gibi kazanmak için sahada olacağız. Rakibimiz maç içerisinde çok iyi geri dönüşler yapabilen ve çok iyi bir antrenöre sahip bir takım. Çok dikkatli ve en önemlisi disiplinli bir şekilde oynayarak artık tek hedefimiz olan 8-8 için ölümüne saldırmalıyız !

takımımıza yürekten başarılar diliyorum.bendeniz evden çıkar ve karşıyaka-efes maçına gider.inşallah akşam güzel şeyler konuşuruz. :p ;)

10 dakika kaldı.Link yok mu?

Re: TBL 23.Hafta | Tofaş - GALATASARAY (Canlı)

Caner 3 -0

3-2