TBL 25. Hafta | Antalya BŞB 58 - 91 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: TBL 25.Hafta Antalya Büyük Şehir Belediye-GALATASARAY

D-Wash,-Rancik,-M.Wilk,-Jasa,-Evren,-Caner,-Fatih,-Tufan

8 kişilik rotasyon yeter gerek yok Can Akın'a, zaten sezon başından beri katkısını göremedim, hani takımda ben guard olsam eminim daha çok katkı verirdim. Sakatlık,istikrarsızlık herşey bunda.

Erdal'ın dediği gibi saf pg oyuncumuz yok ama Evren'in o göreve yatkın bir rolü olduğunu düşünüyorum,üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor, D-Wash'ta aynı şekilde...

Zor bir deplasman, hakkımızda hayırlısı olsun.

bu maç neyi hedeflediğimizi belli edecektir.ligde kalmak mı? play of mu?allah utandırmasın aslanlarımızı.

Sezon başından bu yana maddi sıkıntılar var Antalya cephesinde fakat buna rağmen iyi mücadele edip, iyi basketbol oynuyorlar. Play-off'a kalınması halinde takıma verilecek olan primlerin sözleşmelerde yer alması iştahlandırıyor tabii Antalya'da oyuncuları ama henüz normal paralarını alamazken primleri alabilirler mi şüpheli. Play-off'u istiyorsak eğer F.Bahçe Ülker ve G.Saray Cafe Crown maçlarının birinden galibiyet almalıyız, ekstra bir galibiyete ihtiyacımız var dedi geçtiğimiz hafta koç Altar Tunçkol. Abdi İpekçi'de çok yaklaştılar galibiyete ama olmadı. Kendi evlerinde deneyecekler bir de şanslarını.

Hızlı tempoda oynanacak bir oyun ve neticesinde sarı kırmızı bir galibiyet bekliyoruz bakalım. Vurucu güç Washington, indirsin son darbeyi bir kez daha. Umutlarla devam edelim bu yola, çıkmadık can diyelim.

Muhammet Çelebi' Alıntı:
Bizim maçlar nede hiç Sky Turk'te verilmiyor ?
Önce maçları Spormax seçiyor yayınlamak için ardından yayınlanmayacak maçlar Skytürk'e kalıyor.En zevk veren en çok izlenen maçlar bizim maçlar olduğu için Spormax bizim maçları seçiyor.

Bahsettiğin şekilde gelişmiyor Sercan o süreç. Sezon başında yapılan birtakım sözleşmeler var, onların neticesinde gerçekleştiriliyor bu seçimler.

Sonuç ne olursa olsun bu takımı izlemek bile insanın tüylerini diken diken ediyor. Şimdiden tebrikler.

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Bahsettiğin şekilde gelişmiyor Sercan o süreç. Sezon başında yapılan birtakım sözleşmeler var, onların neticesinde gerçekleştiriliyor bu seçimler.
Ne gibi sözleşmeler biraz açarmısın.

Play off kovalamaya tamammı devammı maçı. Müthiş bir maç olacağı kesin, galibiyet ile ayrılırsak play off şansımız ciddi şekilde artar.

geçen hafta ant bld de eksikler vardı ona rağmen fener e karşı iyi oynadılar.bu hafta ant da bize karşı bayağı iyi maç olcak.ama gene birçok sitede favori biziz.hayırlısı....

Bu foruma ilk mesajım az önce salondan yarınki maç için biletimi kapızladım 8) inşallah iyi oyunla farklı kazanıcaz Tufan süre alırda iyi oynarsa galibetin üzerine tatlı olur .....

FB'nin maçı başlayacak az sonra. 1 saat sonrada bizim maç var nasıl olacak bu yayın açısından 1 saatte fener maçı bitmezki.

Rakibimiz çok önemli bir takım ve Play-Off yolunda her maçımız artık final maçı. Sakat oyuncumuz, idmansız oyuncumuz yok. Her şey galibiyet için müsait. Bu maçtada tarihimize adını altın harflerle yazdırmış Radoslav Rancik'e güveniyorum.

bornova kazandı şimdi bizimde kazanmamız gerekiyor play off için.

Oyakın son haftalardaki oyunuyla bugünkü oyunu arasında dağlar kadar fark vardı çok kötü oynadılar.Bizim bütün maçları kazandığımız takdirde diğer maçların sonuçlarına ihtiyacımız olmayacaktır.Yarınki maçta ekstra performans bekliyorum oyuncularımızdan.İlk yarıdaki maçta Fatih Femerlingi pota altında durdurmuştu.İnşallah Fatih yarın gününde ve hırslı olur hocada ona şans verir.Fatih'e ihtiyacımız var yarınki maçta yoksa savunma ribauntlarında işimiz çok zor olur.Birde Can bu sahada çok iyi oynamalı Evrenin Bursada oynadığı maçlar gibi.İnşallah kazanırız.

Sercan Özbek' Alıntı:
[quote="A.Çağlar TORUN":3n0tazhm]Bahsettiğin şekilde gelişmiyor Sercan o süreç. Sezon başında yapılan birtakım sözleşmeler var, onların neticesinde gerçekleştiriliyor bu seçimler.
Ne gibi sözleşmeler biraz açarmısın.[/quote:3n0tazhm]

Kulüplere yapılacak ödemeler, yayınlanacak maç başına alınacak paralar, ligin ağabeyleri Efes Pilsen ve F.Bahçe Ülker'in bu tercihlere birincil dereceden müdahil olması vb. Örneğin Efes Pilsen, maçlarının açık kanaldan yayınlanmasını özellikle istiyor. Spormax'de hiç Efes Pilsen maçı gördün mü, önemli maçlar haricinde. Göremezsin zira istemiyorlar bunu. Kalan haftalarda yayın sayısı arttırılmalı mutlaka çünkü sonucu herkesi ilgilendirecek çok önemli maçlar olacak.