TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 81 - 75 Mersin BŞB

Re: TBL 26.Hafta GALATASARAY: 81 - Mersin BŞB: 75

ya içine ettiğiminin sınavı yuzunden macı ızleyemedım ama sınavda aklım hep mactaydı :) yendıgıımız ıcın acayıp mutluyum sımdı play off un ucundan tuttuk hatta bana gore 7. gırme sansımız bıle mevcut insallah en ıyı eslesmeyı yakalayıp son 4 e kalıcaz. Bu takımla bır kez daha gurur duydum. Bu arada macın tekrarını gs tv veya spormax verıcekmı acaba?

Futbol takımını bi hafta toplayıp salona getirmek lazım mücadeleyi,hırsı göstermek adına belki etkilenirler :) :)

Adnan polat her maça geliyor bu benim kendi düşüncem bir pankart hazırlasak büyük başkan bu yabancılar gitmesin diye bence etkili olabilir biraz fazla ücretle bu oyuncular kalabilir yerli rotasyonuda evren dışındaki tüm oyuncuları değiştirmek lazım birde kalıplı 5numara tamam :)

Onur Karakuzu' Alıntı:
Adnan polat her maça geliyor bu benim kendi düşüncem bir pankart hazırlasak büyük başkan bu yabancılar gitmesin diye bence etkili olabilir biraz fazla ücretle bu oyuncular kalabilir yerli rotasyonuda evren dışındaki tüm oyuncuları değiştirmek lazım birde kalıplı 5numara tamam :)

kesinlikle katılıyorum. baskan zaten takımların hersene degısmesını ıstemıyor devamlılık sart dıyor daha dun kurek takımının acılısında aynı seye bır kac kez vurgu yaptı. Basketbol takımı ıle ılgılıde aynı seyı söyledı. Taraftar olarak bızımde baskımızın oldugunu baskana gostermek gerekır dıye dusunuyorum bende.

Evet, bu takımın direncini, kimliğini sürdürmek gerekir. Yabancılar kalsın, yerlilerdein büyük bölümü değişsin.... GS adına yakışır gibi zirvelerde baki kalsın......

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Futbol takımını bi hafta toplayıp salona getirmek lazım mücadeleyi,hırsı göstermek adına belki etkilenirler :) :)
Çok iyi olur...Böyle bir şeye gerek olmalı zaten. Öyle gece alemlerinden alemlere akmakla profesyonel olunmuyo.Terinin son damlasına kadar oynayan adamları görünce ister istemez futbolculara bir hırs basar zaten.Terinin son damlasına kadar oynamak zorundasın.Çünkü sen galatasaray'da oynuyosun!!!

Eren OCAK' Alıntı:
play off'a gitme şansımız nedir?
İlginçtir önümüzdeki hafta üstümüzdeki tüm rakipler birbirleriyle oynuyor Antalya BB-Tofaş ve Bornova-Erdemir.. Çok kritik bir hafta kısacası P-Off isteniyorsa mutlaka kazanmalıyız.
Kazanırsak 8'in dibindeyiz;
7- Erdemir<->Bornova 40p
8- Bornova<->Erdemir 39p
9- Antalya BB 39p(Tofaşı yenecektir)
10- Galatasaray CC 38 p(Yenersek)
11- Tofaş 38p
Bu arada Mersin maçındaki taraftar sayısı nedir? Maçı izleyemedim malesef!

Göker Muhluoglu' Alıntı:
[quote="Eren OCAK":3ih2ti2x]play off'a gitme şansımız nedir?
İlginçtir önümüzdeki hafta üstümüzdeki tüm rakipler birbirleriyle oynuyor Antalya BB-Tofaş ve Bornova-Erdemir.. Çok kritik bir hafta kısacası P-Off isteniyorsa mutlaka kazanmalıyız.
7- Erdemir<->Bornova 40p
8- Bornova<->Erdemir 39p
11- Tofaş 38p
Bu arada Mersin maçındaki taraftar sayısı nedir? Maçı izleyemedim malesef![/quote:3ih2ti2x]

İyiydik iyi.. Maraton orta fulldü, ses iyiydi. On numara tribün vardı MERSİN MAÇI için...

Neyse kendı cevabımı kendım vereyım :) izleyemeyenler için 22:30 da gs tvde tekrarı var macın

Cem Diken' Alıntı:
Neyse kendı cevabımı kendım vereyım :) izleyemeyenler için 22:30 da gs tvde tekrarı var macın
Peki Gs tv yi web üzerinden izleyebiliyormuyuz?

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Aylık 5 TL gibi çok cüzi bir ücretin karşılığında izleyebilirsin İsmail.
Benim ona üyeliğim varda Tv yi yaktım ben o yüzden sordum yinede Teşekkürler

Göker Muhluoglu' Alıntı:
[quote="Eren OCAK":3j4mtbh5]play off'a gitme şansımız nedir?
7- Erdemir<->Bornova 40p
8- Bornova<->Erdemir 39p
11- Tofaş 38p
Bu arada Mersin maçındaki taraftar sayısı nedir? Maçı izleyemedim malesef![/quote:3j4mtbh5]
teşekkürler. taraftar güzeldi daha da güzel olacak.. Olur da play offlara kalırsak şampiyonluk sürpriz olmaz benim için..

Bench'in hemen arkasındaydım. Maç öncesi takım sahaya çıkmadan herkesin birbiriyle şakalaşması, mutlu ve güvenli olmaları dikkat çekiyordu.

Maç başladı, Mersin birçoğumuzun yazdığı gibi çok fark atılmayacak bir takım olduğunu, bizi zorlayacağını hemen gösterdi. Asım Pars, Nedim Yücel, Grier, İnanç Koç, James takımımızı çok zorladı. Ben Mersin'in düşeceğine inanmıyorum. James ve Grier tabir yerindeyse uçuyor.

Neyse çok ayrıntılara girmeyeyim, son 4 dakikada maçı çevirebildik. Darius'un katkısı inanılmazdı. murat Kaya birkaç haftadır basit oynuyor ve çok katkı sağlıyor. Savunmamızı güçlendiriyor, saçma atışlar yapmıyor. Mike her zamanki gibi, Simas özellikle savunmada iyiydi. Rancik özellikle eşleşme problemlerini iyi değerlendirdi.

Hakemlerin garipliği yüzünden maç hiç tahmin edemeyeceğimiz yerlere gidebilirdi. Dün hakemleri de yendik diyebiliriz.

Yani ne mutlu bizlere, böyle yürekten savunma yapıp çok akıllı hücumlar geliştiren bir takımımız var. Dün tribünler dolu değildi ama bilinçli ve kalabalık bir kitle vardı. Polat da yalnız bırakmadı takımı. Galatasaray medyası forumlarıyla, tv'si ve dergisiyle biraz daha maçlara dikkat çekmeli. Burada kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz.

Grier'in smacı inanılmazdı onu da söylemeden geçemeyeceğim.

Can'ın sakatlığı nedeniyle Darius'u ve Asım Pars - Nedim Yücel ekürisinin varlığı nedeniyle Fatih Solak'ı ilk beşe çekmek gerekti ama işleyen düzeni bozdu bu biraz. Durum böyle olunca 16-8'de ideal beşe dönmek zorunda kaldı koç. Wilkinson'ın yüzü dönük şutu olması ve Mersin'li uzunların dışarıya çıkamayışına iyi çalışmışız. İlk yarı tamamen burayı kullandık ki bunu haftaya da yapabiliriz. Lang ve Dudley, Asım ve Nedim'e göre daha hareketli ama Rancik - Wilkinson ikilisi onlara da üstünlük sağlayabilirler. Beraberlikle girilen son beş dakikada oyuan girip 10-0'lık seride 5 sayı 1 asist 1 top çalma ile başroldeki isim ise Washington'dı. Onun takımdaki rolü haftalar geçtikçe keskinleşiyor. Ve o da bu rolün hakkını fazlasıyla veriyor.

Mete Babaoğlu, Jasaitis'i durdurmak üzerine kurmus savunmasını. Önce İnanç, ikinci yarının başında da Altan Erol ile iyi yaptılar bunu. Sadece altı sayısı var Litvanya'lının. Cem Akdağ ise, James Baron'u devre dışı bırakmak üzerine temellendirmiş savunmayı. Evren Büker, onu başka bir evrene çekti resmen. Sahada olduğu anlarda 4'e 4 oynattı maçı neredeyse, nefes aldırmadı Baron'a. Onu en iyi savunan oyuncu apoletini de haketti tabii. Hücumuyla değil savunmasıyla sahadaydı bugün. Milli takıma fazlasıyla göz kırpıyor, görülüyordur umarım.