TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 94 - 61 Oyak Renault

Rancik Ermal Andric hepsi de iyi oynamış görünüyorlar istatistiklere göre. Uzunlarımızdan maksimum düzeyde fayda almamız bizim için Fener maçı öncesi bir avantaj.
Bence de bu başlık çok ilgisiz kalmış :). Şahsen ben bile sadece kızlarımıza odaklıyım kaç gündür.
Aslanlarımıza çok güveniyorum, Sinan Erdem'den bir galibiyetle çıkarsak kimse şaşırmasın :D.

Fener maçı öncesi rahat bir galibiyet aldık.Rancik'in iyi oynaması da iyi oldu.Fener maçında ihtiyacımız olacak ona.
Tribüne gelince bu seneki en az tarftar kitlesi olmasına rağmen,en zevk aldığım maçlardan biri oldu.İstediğimiz,sevdiğimiz besteler sölenince güzel vakit geçirdik.
Neyse haftaya ataköydee..

bjkye gore hucum gucumuz ve patlama potansiyelimiz cok az. Iyi savunma ile her takimi yeneriz, ama fulker/efes gibi takimlara karsi deplasmanda isimiz cok zor. Asil hedef bjk maci olmali banvit de bugun yenildikten sonra.

Beşiktaş'a göre eksiğimiz yok Kenan bey.Emin olun Rancik ve Shipp katkı versin Beşiktaş maçında , o maçı +15'le kazanırız.

Helal olsun size be Allah'ınıza kurban... Bu kadar keyif yaptığım bir maç olmamıştı herhalde, tüm oyuncuları ve koçumuzu yürekten kutluyorum