TBL 29. Hafta | Aliağa Petkim 83 - 76 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aliağa-GALATASARAY ve TBL Maçları (Canlı)

murat Pektezel' Alıntı:
telekom yenecek bakın görün renkdaşlar önemli olan feenrin yenmesi.

bende ınanıyorum telekom fener alıcak macı erdemırı bılemıcem ama ıns onuda erdemır alcak

cok sevdıgım bı soz var ''mutlu sonların kotu baslangıclarına alısabılmelı''

cok kotu basladık cok uzulduk cok mucadele ettık kumede kalalım yeter dedık gaza geldık play off olsun dedık yuzduk yuzduk kuyruguna geldık Allah mahcup etmıcektır bızı.eger Galatasaray ve taraftar bıseye ınanmıssa bu muhakkak gerceklesır.Futboldan bılıyoruz en ıyısını.bız sampıyonluga ınandıgımız andan ıtıbaren hıc bır takım sampıyonlugu elımızden alamaz.Bı sekılde play offa kalıcaz ıns.

Sezai Saçak' Alıntı:
Biz 8. olmicakmıyız 7.ile işimiz ne?
Bak haftaya erdemir efese yenilince bornova ve gs nin puanları ile erdemir in puanı eşit olucak 3 lü averajdada geride oldugumuz için playoffa giremicez

Sezai Saçak' Alıntı:
Biz 8. olmicakmıyız 7.ile işimiz ne?

bizim son hafta bornovayı yenecegımız efesınde erdemırı yenecegı dusunulurse 3 lu averaja kalıyo ıs erdemıre 2 macıda kaybettık.hukmen maglubıyetler var tofas falanda gırebılır ısın ıcıne velhasıl kelam kalamıyoz kardesım erdemırın alması lazım :?

Ülker ve Türk Telekom satılmış olduklarını gösterdi SKY dakilerde beni deli ediyo TV ye kafa atmak üzereyim

Samet Semiz' Alıntı:
Erdemir yenildiği an işimiz mucizelere bile kalamıyor...

tabı erdemırın efesı yenebılecegını ıhtımal olarak almazsak kı zaten yenmesı mumkun degıl.halıyle babalara gelırız

bizde bu gidişle macı verıcez çok sacma oynuyoruz nedense mactan cok koptuk

Özgür Eraslan' Alıntı:
erdemir maçını ben çeviririm rahat olsun siz ülker ile telekomu çevirin :)

aynen gorev dagılımı yapmak en mantıklısı ben telekomu cevırırım hahaha :)