TBL 29. Hafta | Aliağa Petkim 83 - 76 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: TBL 28.Hafta | Aliağa Petkim-GALATASARAY

Bu arada bu fenerasyon bornova maçını pazar günü 17.00a alır millet Bursa maçına gider salonu doldurmak hayal olur :oops:

Sefa Kadakal' Alıntı:
Bu arada bu fenerasyon bornova maçını pazar günü 17.00a alır millet Bursa maçına gider salonu doldurmak hayal olur :oops:
Şimdi bu maçı konuşmayalım hele bir şu maçı kazanalımda ne olursa olsun cehennemi yaşatıcaz Abdi İpekçi'de Bornavaya.

Çok kritik.. Bi kaza olacağını düşünmek dahi istemiyorum..

Kaderimizi elimize almamız için atlatmamız gereken son engel Aliağa..

İşi Bornova maçına bırakın, gerisini BİZE BIRAKIN! :)

Maç çarşamba 18.00 de.Maçı skyturk veriyor.Nedeni ise bütün maçlar aynı gün saat 18.00 de ve spormax ferner-bornova maçını veriyor.

Aslında fenerin yenip efesle bizi eşleştirmesi işine gelir.bize karşı skor avantajları var.Sonra bizde abdi ipekçide oynuyoruz.Alışık oldukları saha.Efes ise Ayhan Şahenk de oynuyor.Fener daçkaya bile yenildi burada.O yüzden bence fener yenecek Bornavayı.

Cem Diken' Alıntı:
Eğer bu maçı alırsak haftaya Abdi İpekçi Tarihinin en çoskulu taraftar kitlesini yaşayacaktır.
merhaba arkadaşlar takımımızın gelecek sezon hangi yabancıları kadroda tutmayı planladığını hangi bölgelere transfer yapmayı düşündüğünü biliyor musunuz yani bu konular hakkında yönetim çevresinden bir duyumunuz oldu mu?bana kalırsa 4 yabancı da kalsın yerlilerle birlikte ama galiba alican güney ve eren beyazz pek oynamadı bu sene onlar dışında hepsinin kalmasını istiyorum ben maçları izleyemiyorum ama hepsi bana çok iyi oyuncularmış gibi geliyor

Bornova Belediye'sinin Banvit'i yenmesi sürpriz oldu. İpler şu an itibariyle elimizde değil yapmamız gereken galibiyete odaklanmak ve Ülker maçının sonucunu beklemek...

Hakan Beytemur' Alıntı:
Maç çarşamba 18.00 de.Maçı skyturk veriyor.Nedeni ise bütün maçlar aynı gün saat 18.00 de ve spormax ferner-bornova maçını veriyor.

iki macin ayni anda yayinlamnmasi super oldu, sidi ezik fb kesin almak zorunda maci, canli yayinlanan maci satamaz

Doruk Gölbaşı' Alıntı:
Bornova Belediye'sinin Banvit'i yenmesi sürpriz oldu. İpler şu an itibariyle elimizde değil yapmamız gereken galibiyete odaklanmak ve Ülker maçının sonucunu beklemek...
Sadece Ülker maçının sonucunu beklemeyeceğiz mağlesef , Telekom - Tofaş , Efes - Antalya ve aynı puanda olmamak için Kepez - Erdemir maçları da çok önemli.

Biz kendi maçımıza odaklanalım milletin neler yaptığına daha sonra bakmalıyız bence.