TBL 7. Hafta | Türk Telekom 69 - 97 Galatasaray CC

Re: Türk Telekom - GALATASARAY

Ünsal Y.' Alıntı:
çsğlar işin içindfe çok fazla basketbol dışı etmen var telekom konusunda. O nedenle kolay karar alabileceklerini sanmıyorum.

bizim telekomu şu halde bulmuşken yenmemiz lazım. bu telekoma da yenilirsek yuh derim başka birşey demem. :)

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Rahat olun ya Onur YAvuz'un tribün önderliğinde hem tribünde hemde sahada yeneriz.
10 15 sayı fark bekliyorum
Bizim tribünde önder olmak gibi bir niyetimiz olmadı, olmaz da Okan. GSBasket´ten beraber izlemek isteyen olursa haberleşir, bizim benchin arkasında beraber izleriz.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":1rh0l0uz]Rahat olun ya Onur YAvuz'un tribün önderliğinde hem tribünde hemde sahada yeneriz.
Bizim tribünde önder olmak gibi bir niyetimiz olmadı, olmaz da Okan. GSBasket´ten beraber izlemek isteyen olursa haberleşir, bizim benchin arkasında beraber izleriz.[/quote:1rh0l0uz]
Gsbasket önderliğinde diyelim ozaman

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":1t52doyy]Rahat olun ya Onur YAvuz'un tribün önderliğinde hem tribünde hemde sahada yeneriz.
Bizim tribünde önder olmak gibi bir niyetimiz olmadı, olmaz da Okan. GSBasket´ten beraber izlemek isteyen olursa haberleşir, bizim benchin arkasında beraber izleriz.[/quote:1t52doyy]Pota arkasına geçip, omuz omuza tezahürat mı etsek ne? :p

Şaka bir yana kaç gibi var GsBasket'ten gelecek? Aslında saat ve gün uygun olsa hem maç öncesi takılır hem de maçı beraber izlerdik.

Maça gidiyorum :)
Maç tam 19.00'da Ulus'taki salonda değil mi?
Zaten çok seyrek gidebiliyoruz bi de yanlış olmasın.
gsbasket birlikte gidiyosa nerede buluşur? Ama ben korkarım gecekondudan. Dayak falan varsa hemen beyaz-lacivert bi atkı bulmak lazım :)

Evet, Ulus'ta ki salonda olacak. GsBasket şu ana kadar hep salonun önünde buluştu, hafta sonu falan olsa maçtan saatler önce bir yerde buluşurduk sonra giderdik maça ama iş çıkış saatine denk geldiği için bu pek mümkün değil. Büyük ihtimal salonun önünde oluruz..

Dayak olmazda atışmalar, laf atmalar falan yüzde yüz olur. Sarı-Kırmızı bir şey varsa üstünde sakla, sonra bir şey olmasın. 3-4 tane gözlüklü ve hemen hemen aynı boyda birilerini görürsen direk yanlarına gir, muhtemelen onlar biz oluruz.. :p

Bağdat Kaynak' Alıntı:
Maça gidiyorum :)
gsbasket birlikte gidiyosa nerede buluşur? Ama ben korkarım gecekondudan. Dayak falan varsa hemen beyaz-lacivert bi atkı bulmak lazım :)
Valla sizi kutluyorum Bağdat hanım... Salı günü İstanbul da cuma günü Ankara da... Valla bravo... Ankarada ki arkadaşlar size karşılama töreni yapsalar yeridir... İstanbul da olupda maça gelmeyenlere örnek olasınız inşallah...

Erken saatlerden itibaren oradayız..Güzel bir galibiyet görürüz umarım, uzun yıllardan sonra.. O sene bu sene olsun artık.. =)

Haydi bakalım, güzel haberlerinizi alalım inşallah...

Ben Ankara'dayken nasip olmadı, size nasip olsun ;)

Bu sefer şeytanın bacağını kırmak gerek. Telekom çok kötü bir durumda. Böyle yakalamışken bir tokatta bizim atmamız gerek.

Hakan Eroğlu' Alıntı:
[quote="Bağdat Kaynak":iy9dr5ax]Maça gidiyorum :)
Valla sizi kutluyorum Bağdat hanım... Salı günü İstanbul da cuma günü Ankara da... Valla bravo... Ankarada ki arkadaşlar size karşılama töreni yapsalar yeridir... İstanbul da olupda maça gelmeyenlere örnek olasınız inşallah...[/quote:iy9dr5ax]
Bunu hakeden çok daha değerli insanlar var.

ligin en fazla sayı yiyen (maç başına ort. 85) takımına karşı oynıycaz. kazanmak için hücümda ekstra bişeyler yapmamıza zaten gerek yok.
savunmada ise beciroviç dısında istikrarlı bir hucum silahları olmadıgı için, yunusun dış şutlarını ve wessonun hucum ribauntlarını minimize edersek rahat bir galibiyet alacagımız kanısındayım.