TBL 9. Hafta | Aliağa Petkim 64 - 96 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim - GALATASARAY

Tipik Halil Üner basketbolu. 3lük yağmuruna tutacaklar muhtemelen. Girerse maça tutunurlar girmezse toplar erken çözülürler. Hunter'ın da oynamayacak olması en önemli 3 adamlarından birinin gitmesi anlamına geliyor. Bence rahat bi galibiyet alacağız, inşallah düşündğüm gibi de olur..

Eğer Aliağa dış atışlara yönelecekse bizimde ribaunt konusunda daha istekli olmamız lazım,rakibe çok fazla hücum ribaunt'u vermezsek maçı kazanırız.

Muratcan Köseoğlu' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":3r5vbkl3]Büyük takım olmaya başlıyorsak bu maçlarda kazaya uğramamalıyız.

İlk periyotta rakibe kazanabiliriz düşüncesi bile verdirmeden oynamak lazım.

Hüseyin-Ermal eşleşmesini merakla bekliyorum.
O eşleşmeden Ermal yenik çıkarsa yazıklar olsun derim ..[/quote:3r5vbkl3]
Böylesini de ilk defa görüyorum, ilginc :)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Muratcan Köseoğlu":2f5bahaw]O eşleşmeden Ermal yenik çıkarsa yazıklar olsun derim ..

Ermal yenik çıksın, sen yazıklar olsun de burada, biz de sana güle güle deriz forumdan ;)[/quote:2f5bahaw]

Benim yazım siliniyorsa bu da silinmeli ! Nefret ettirdiniz şu forumu bana harbi nefret ettirdiniz.

Ermal gidip bu yaştaki Hüseyin Beşok'a birebirde yenilirse ben de yazık derim Ermal için. FOrumdan bu yüzden mi yollanacağım. Allahtan yönetimde aklıa başında olan insanlar var , yapıcı eleştirilere izin veren hatta buna teşvik eden. Cidden forumdaki atar yapma , gider koyma diye tabir ettiğimiz şeyler moda oldu. Burak Barut'un son cümlesine katılıyorum. Bu kadar güzel bi forumu ne hale getirdiniz mutlu olun.

Oyuncu kıyaslamaları bence yersiz.İkiside iyi oyuncu.Bazen oyuncular yaşına rağmen düşük yada yüksek oyun sergiliyebilirler.Sonuç ne olursa olsun kimseye yazıklar olsun demek anlamsız.Ayrıca bu sözlerle oyuncuları gaza getirilmek istenmesi de doğru değildir.

Hakan Beytemur' Alıntı:
Oyuncu kıyaslamaları bence yersiz.İkiside iyi oyuncu.Bazen oyuncular yaşına rağmen düşük yada yüksek oyun sergiliyebilirler.Sonuç ne olursa olsun kimseye yazıklar olsun demek anlamsız.Ayrıca bu sözlerle oyuncuları gaza getirilmek istenmesi de doğru değildir.
Şimdi Ermal benim yazımı okuyup gaza mı gelicek. :) :)

Beyler bir bakmışsınız Taylor, Randell'ı hem hücumda hem de savunmada denize döker. Yani demek istiyorum ki herşey sahada belli olur.

Bu arada Gazanfer'in de yaptığı hiç hoş değil.

Silinen mesajımın neden silindiğini bilmek isterim, forum yönetimden de her silinen mesajla ilgili not ya da ö.m yle bilgilendirmesini temenni ederim hem bu konu için hemde olabilecek tüm konular için...
Bas delete ye gitsin oh ne güzel.

Yalnız aklınızdan çıkarmayın, özellikla kız basketçilerimiz başta olmak üzere basketbolcularımız bu foruma sk sık bakıyorlar. Yani tabii ki bizim burda söyleyeceğimiz laflarla Emal'in etkilenceği yok. Ama genede eleştiri yaparken bile kelimelerimize dikkat etmekte fayda var. Kaldı ki takip etmeselerde kelimelerimize dikkat etmekte fayda var o da ayrı konu.

H.Beşok -Ermal eşleşmesi içnide şunu diyebilirim, Hüseyin bu ülkenin yetiştirdiği önemli Pivotlardandır. İkili arasındaki her sonuç olağandır. Ermal Hüseyin'i ezse de bu Hüseyinden bişi kaybettirmez veya tersi olursa Ermalden bişi götürmez.

Maç için hiç konsantre değilim çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Umarım takımımız benim gibi düşünmez, maça konsantre olur.

Valla Sühan abi keşke bende senin gibi düşünebilsem. Böyle takımların şansı döner dolaşır bize tutar. Ligin en skorer takımlarından biri Aliağa. Eğer ritimlerini bulurlarsa asla kolay bir maç olmaz.

Not:__Spormax

Rica ederim

İlk yarıdan kopartırız maçı.

Burak'ın mesajı silinmiş diğer mesaj duruyor . "Tüm domuzlar eşit bazıları daha eşittir bazıları daha eşittir" biliyoruz da sürekli de kör göze parmak iyice can sıkıcı olmaya başladı ki bu ,ilk olay değil demek bile yersiz artık olayı geçti olgu halini aldı bazışeyler.

Maçla ne ilgisi var peki yukarda yazdıklarımın .Tüm olaylar Taylor'ı hatırlattı bana da Oktay hoca umarım yaptığı hatalarda diğer oyunculara gösterdiği tavrı gösterir çifte standart takım içersindeki dengeyi bozup maç kaybetmemize neden olabilir.Mutlak favori olduğumuz Aliağa maçında böyle birşey olsun istemem.