TBL 9. Hafta | Aliağa Petkim 64 - 96 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim - GALATASARAY

Ah su Hüseyin de bizde olacaktiki.

Evren kendine geldi.

Hadi son hücum fark 15 olsun devre bitsin :)

aliağa petkim
beklediğimden çok daha kötü buldum
hücumda topu mutlaka hüseyin ile buluşturuyorlar,
bizim uzunşarda nir türlü başa çıkamadı hüsayin le ki bu çok düşündürücü
taylor un takımda kesinlikle yeri yok, iyice belli oldu bence
hücumda bir sıkıntı yaşamıyoruz
böyle biter umarım.....

Rochestie'nin oynadığı ilk çeyrek 16-19 öndeydik.

Tutku'lu 2. çeyrek 17-26 öndeyiz.

Rakamların ötesinde Tutku'yla hücumda daha akışkanız, roller daha belirginleşiyor ve oyun aklımız da en az bir kaç kademe üst seviyeye çıkıyor. Takıma daha sahip, elinde tutabiliyor Tutku. Ki Tutku benim asla favori oyuncularımdan biri değildir genel toplamda lakin G.Saray macerası genel kariyerinin aksine oldukça başarılı başladı.

Bu ayrım haricinde sonuç ne olursa olsun unutup devam etmeliyiz bugünü, zira bizim gelecek yolculuğumuzda konuşulacak bir maç değil bu. İlk 10 dakikada Hüseyin Beşok ve Levent Bilgin'in ikişer üçlük denediği bir takımdan ve basketboldan bahsediyoruz. Kazanalım ve unutalım gitsin. : )

A.Çağlar Torun' Alıntı:
Rochestie'nin oynadığı ilk çeyrek 16-19 öndeydik.

Tutku'lu 2. çeyrek 17-26 öndeyiz.

Rakamların ötesinde Tutku'yla hücumda daha akışkanız, roller daha belirginleşiyor ve oyun aklımız da en az bir kaç kademe üst seviyeye çıkıyor. Takıma daha sahip, elinde tutabiliyor Tutku. Ki Tutku benim asla favori oyuncularımdan biri değildir genel toplamda lakin G.Saray macerası genel kariyerinin aksine oldukça başarılı başladı.

Bu ayrım haricinde sonuç ne olursa olsun unutup devam etmeliyiz bugünü, zira bizim gelecek yolculuğumuzda konuşulacak bir maç değil bu. İlk 10 dakikada Hüseyin Beşok ve Levent Bilgin'in ikişer üçlük denediği bir takımdan ve basketboldan bahsediyoruz. Kazanalım ve unutalım gitsin. : )

Hüseyin zaten 5 numara olmaktan cıktı iyice 4 numaraya kaydı hatta 3 desek yeridir,3 lük çizgisinde Hüseyinden başka oyuncu göremez olduk:)

Andric ve Taylor çok yetersiz oyuncular bu takım için bunu artık kesinlikle kararlaştırdım. Ender-Taylor'la eşit oyuncudur diyenlere de kesinlikle katılmıyorum. Andric Hüseyin'le dahi baş edemiyor. Bitiriciliği zayıf pota altında ve sırtı dönük oyun hiç yapamıyor. Bu takıma Ender artı uzun şart( eğer final istiyorsak).